Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 3 mesaje
    30 Sep 2018, 23:44
    1 0
    Buna seara. Astept un raspuns de la MCalinM, va rog sa ma ajutati. V am trimis mesaj. Multumesc
  •  
    • 1 mesaje
    9 Oct 2018, 23:00
    0 1
    cryshot said:igivansenior ai spus bine ca procentajul de fraiereala este aproape de 100%.Eu ii multumesc lui Claudita01 ca prin ajutorul ei am reusit sa iau legatura cu Cristian din Galati.Am mers pe premiza ca nu vorbea Morgan Freeman si nu se ducea sa cunoasca personal un mincinos.Am venit din America in tara sa il cunosc personal si sa incerc sa-mi rezolv problemele.Intradevar ritualul lui e dificil si am renuntat la multe sa pot trece peste acel ritual dar nu imi pare rau de nimic si chiar mi-am propus sa il fac anual atata timp cat voi putea face asta.Din pacate el este foarte bonlav si asta datorita ajutorului dat noua.Acum ajungem si la partea financiara.Nu conteaza cati bani i-am dat dar acei bani i-a trimis la o manastire budista in India pentru rugaciuni.Daca esti pacatos sau simti ca pacatele te coplesesc el te elibereaza.Deci domnul meu eu am scapat de problemele mele si ii multumesc enorm de mult si Clauditei ca m-a ajutat.
    Da eu am avut noroc sa gasesc si sa doreasca sa ma ajute acea persoana care face parte din 1% oameni care chiar stiu cu ce se mananca asa ceva.
    O zi placuta igivansenior!

     

    te rog da-mi si mie nr de telef a tinarului din Galati
  •  
    • 14 mesaje
    10 Oct 2018, 12:33
    0 0
    Billiejean said:Buna seara. Astept un raspuns de la MCalinM, va rog sa ma ajutati. V am trimis mesaj. Multumesc

     

  •  
    • 14 mesaje
    14 Oct 2018, 14:48
    0 0
    Sa aveți o noapte liniștită dragilor
    Acest mesaj a fost editat de către julietan: 15 Oct 2018, 21:46
  •  
    • 2 mesaje
    31 Oct 2018, 09:40
    0 1
    Billiejean said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

  •  
    • 6 mesaje
    4 Nov 2018, 03:58
    0 0
    Billiejean said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

  •  
    • 14 mesaje
    6 Nov 2018, 13:49
    0 0
    Claudita01 ai un mesaj !
  •  
    • 2 mesaje
    21 Nov 2018, 22:34
    0 0
    Billiejean said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

  •  
    • 2 mesaje
    21 Nov 2018, 22:36
    0 0
    Billiejean said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

  •  
    • 2 mesaje
    1 Dec 2018, 21:16
    0 0
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 03:53
    0 0
     Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463
  •  
    • 100 mesaje
    5 Dec 2018, 20:19
    0 0
    Buna seara si sarbatori linistite!
    Poate v-a fost dor de mine. In caz ca da, am revenit!

    Imi place sa ajut oamenii sa isi recapate puterea pe drumul vietii, si sa ii luminez raspunzandu-le intrebarilor care ii framanta, fie curiozitatilor ce le apar.

    Noul meu numar de telefon este: 0733832678 .

    Blog: http://tarotviviana.blogspot.com

    Vad in:
    Tarot, carti normale, si Lenormand.

    Multa dragoste sa avem cu totii de sarbatori!
    Dragoste, fericire, echilibru.

    S-auzim de bine, Vivi.
  •  
    • 3765 mesaje
    5 Dec 2018, 21:01
    0 0
    Viviana26 said
    Vad in:
    Tarot, carti normale, si Lenormand.

     In Fanta, cartofi prajiti si taietei.

  •  
    • 2 mesaje
    9 Dec 2018, 17:22
    4 0
    Buna seara. Am fost de curând la o doamnă foarte puternică care mi-a rezolvat problema . După multe ESUARI la asa zisele vrajitoare care pur si simplu m-au mâncat de bani. Aceasta doamna intr-adevar are puteri dar trebuie mers personal la dânsa. Nu iti ia bani degeaba, nu este o șarlatana. Eu personal o recomand cu toată încrederea. Dacă doriți detalii imi puteti scrie in privat.
  •  
    • 14 mesaje
    10 Dec 2018, 18:30
    0 0
    Ce
  •  
    • 14 mesaje
    10 Dec 2018, 18:30
    2 0

    Acest mesaj a fost editat de către julietan: 13 Dec 2018, 10:48
  •  
    • 14 mesaje
    10 Dec 2018, 18:30
    0 0
    Ce
  •  
    • 14 mesaje
    10 Dec 2018, 18:30
    0 0
    Ce
  •  
    • 6 mesaje
    17 Dec 2018, 03:36
    3 1
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

  •  
    • 3 mesaje
    27 Dec 2018, 02:48
    0 0
    Bună ziua, din păcate, nu vorbesc limba română, dar chiar am nevoie de o vrăjitoare bună, știu că ați ajutat mulți oameni, puteți să-mi dați adresa sau numărul de poștă sau de telefon al vrăjitoarei pe care ați recomandat-o?