Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 2 mesaje
    30 Sep 2017, 21:57
    0 1
    aleale31 said:Ian77 ,Mgabriela,dragodana mai terminati-o !!! Ca v-ati facut zeci de id-uri..faceti reclama aceeasi persoane!! Nu apelati !! E vorba despre aceeasi persoana Florica din Targoviste !!cateodata ii mai schimba numele expertei, dar de ajuns ca atunci cand vorbiti la tel auziti de Targoviste..sa stiti ca este vb despre aceeasi excroaca ...va poate cere vreo 500 de euro ..si sa-i faceti reclama..pt ca ea e "foarte tare" ...desigur ca nu face nimic..eu nu mi-am luat teapa de la ea, dar alte pers au apelat si au ramas cu banii luati..eu caut de cativa ani pe cineva bun si va spun sigur ca am dat internetul cu sus-ul in jos...nu gasiti pe internet pe nimeni bun...incercati pe la sate..intrebati in stanga si-n dreapta..

     

    Ai gasit ceea ce cautai? Imi poti impartasi? Email: ancarusu61@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    2 Oct 2017, 15:32
    1 1
    Buna fetelor ati fost careva la parintele iorga?
  •  
    • 1 mesaje
    20 Oct 2017, 20:32
    3 2
    Va rog frumos îmi puteți spune si mie cum pot contacta aceasta persoana am nevoie de ajutor va mulțumesc
  •  
    • 3765 mesaje
    21 Oct 2017, 09:54
    0 0
    Babydoll1988 said:Va rog frumos îmi puteți spune si mie cum pot contacta aceasta persoana am nevoie de ajutor va mulțumesc

     

    Ii trimiti un porumbel calator.

  •  
    • 1 mesaje
    26 Nov 2017, 11:56
    0 0
    buna,ai reusit sa iei nr-ul de contact al persoanei, am nevoie si eu urgent. ms!
  •  
    • 601 mesaje
    26 Nov 2017, 23:26
    0 0
    Astrid2016 said:
    aleale31 said:Ian77 ,Mgabriela,dragodana mai terminati-o !!! Ca v-ati facut zeci de id-uri..faceti reclama aceeasi persoane!! Nu apelati !! E vorba despre aceeasi persoana Florica din Targoviste !!cateodata ii mai schimba numele expertei, dar de ajuns ca atunci cand vorbiti la tel auziti de Targoviste..sa stiti ca este vb despre aceeasi excroaca ...va poate cere vreo 500 de euro ..si sa-i faceti reclama..pt ca ea e "foarte tare" ...desigur ca nu face nimic..eu nu mi-am luat teapa de la ea, dar alte pers au apelat si au ramas cu banii luati..eu caut de cativa ani pe cineva bun si va spun sigur ca am dat internetul cu sus-ul in jos...nu gasiti pe internet pe nimeni bun...incercati pe la sate..intrebati in stanga si-n dreapta..

     

    Ai gasit ceea ce cautai? Imi poti impartasi? Email: ancarusu61@yahoo.com

     

  •  
    • 1 mesaje
    3 Apr 2018, 19:04
    0 0
    igivansenior said:
    Claudita01 said:Am citit comentariile si am observat ca unele nu cred in asa ceva si ca altele au nimerit unde nu trebuia.Vreau sa va povestesc o intamplare din viata mea.
    Acum 5 ani m-am despartit de iubitul meu deoarece aflase ca nu pot avea copii.Eram cazuta psihic si simteam ca totul se naruie in jurul meu.O prietena din Franta mi-a recomandat un tip din Galati si mi-a dat adresa lui de email.Dupa mai multe refuzuri din partea lui(nu se intalneste cu oricine si ptr orice problema) a acceptat totusi sa se intalneasca cu mine.Am batut 300 de km sa ma intalnesc cu el si cand l-am vazut am crezut ca este o gluma proasta,el neavand la timpul acela nici 30 de ani.In minte imi venea imaginea prietenii mele care mi l-a recomandat si mi-a zis sa am incredere in el deoarece acest om poate schimba viata unui om in bine.Dupa discutia avuta cu el am plecat acasa cu o pofta de viata uimitoare.Am urmat intocmai pasii spusi de el iar astazi sunt casatorita cu barbatul care ma parasise si avem si o fetita de 2 ani.Deci sa nu imi spuneti ca nu exista asa ceva.

     

     

    cat te-a costat?

     

  •  
    • 10 mesaje
    16 Apr 2018, 21:25
    0 0
    lourdes08 said:Aceasta Gabriela este din Bucuresti? Cu ce te-a ajutat?Si eu am apelat la asa ceva dar mare graja ca sunt unii care vor doar sa faci reclama si tot este o minciuna. Si eu am fost la cineva dar nu am lasat nr pe forum sau numele acestei persoane.Am sunat ojalá din curiozitate la un nr care l-am gasit pe aici si numai baliverne

     

    Te rog,ajuta-ma si pe mine. Iti las emailul meu:astridgeorgescu@yahoo.com. multumesc anticipat.
    Acest mesaj a fost editat de către Astridgeorgescu: 16 Apr 2018, 21:26
  •  
    • 10 mesaje
    16 Apr 2018, 21:29
    1 0
    fllavius said:Am sa scriu aici toate vrajitoarele care au pacalit si inselat persoane :
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Melissa Bucuresti
    Vrajitoare Aurelia Ploiesti
    Vrajitoarea Lorena
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Victoria Chitila
    Tamaduitorul Radu Popa
    Tamaduitaorea Alina Lucica Constantin
    Vrajitoarea Vanessa
    Tamaduitorul Miron Valahu
    Tamaduitoarea Ioana Cristina
    Vrajitoarea Rodica Gheorghe
    Tamaduitoarea Silvia
    Vrajitoarea cerasela (ciresica)
    Vrajitoarea Sidonia
    Vrajitoarea Loventa
    Vrajitoarea Maria Craiova
    Vrajitoarea Anastasia
    Repet toate aceste vrajitoare au pacalit persoane, dupa cum reiese din alte pagini cu forum despre vrajitoare.

     

    Iti las emailul meu si multumesc daca ma poti indruma inspre unde ai gasit tu ajutor: astridgeorgescu@yahoo.com
    Acest mesaj a fost editat de către Astridgeorgescu: 16 Apr 2018, 21:31
  •  
    • 10 mesaje
    16 Apr 2018, 21:37
    0 0
    Larisa202020 said:Nu sunt aici sa raspund la ironii, ci ajut pe cine caută cu adevărat! Prefer sa nu mai răspund cui nu are nevoie de ajutor!

     

    Te rog,raspunde-mi,am nevoie de ajutor. Iti las adresa mea de email,multumesc anticipat: astridgeorgescu@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    17 Apr 2018, 22:37
    1 0
    Claudita01 said:Am citit comentariile si am observat ca unele nu cred in asa ceva si ca altele au nimerit unde nu trebuia.Vreau sa va povestesc o intamplare din viata mea.
    Acum 5 ani m-am despartit de iubitul meu deoarece aflase ca nu pot avea copii.Eram cazuta psihic si simteam ca totul se naruie in jurul meu.O prietena din Franta mi-a recomandat un tip din Galati si mi-a dat adresa lui de email.Dupa mai multe refuzuri din partea lui(nu se intalneste cu oricine si ptr orice problema) a acceptat totusi sa se intalneasca cu mine.Am batut 300 de km sa ma intalnesc cu el si cand l-am vazut am crezut ca este o gluma proasta,el neavand la timpul acela nici 30 de ani.In minte imi venea imaginea prietenii mele care mi l-a recomandat si mi-a zis sa am incredere in el deoarece acest om poate schimba viata unui om in bine.Dupa discutia avuta cu el am plecat acasa cu o pofta de viata uimitoare.Am urmat intocmai pasii spusi de el iar astazi sunt casatorita cu barbatul care ma parasise si avem si o fetita de 2 ani.Deci sa nu imi spuneti ca nu exista asa ceva.

     

  •  
    • 6 mesaje
    6 Mai 2018, 02:09
    0 0
    Larisa202020 said:Nu sunt aici sa raspund la ironii, ci ajut pe cine caută cu adevărat! Prefer sa nu mai răspund cui nu are nevoie de ajutor!

     


    Acest mesaj a fost editat de către Gabriellagaby: 4 Nov 2018, 04:05
  •  
    • 6 mesaje
    6 Mai 2018, 02:11
    0 0
    Chiar am nevoie de ajutor de la o vrajitoare buna. Cine ma poate ajuta?
  •  
    • 13 mesaje
    7 Mai 2018, 07:55
    0 0
    pentru Gabriellagaby ti am trimis mesaj
  •  
    • 4 mesaje
    14 Mai 2018, 20:22
    1 0
    E buna! Nu e vrajitoare, ci practicanta de reiki si clarvazatoare: https://www.youtube.com/watch?v=gzd1BNYBzn0
    Spune multe chestii si doar telefonic
  •  
    • 10 mesaje
    24 Mai 2018, 21:53
    0 0
    dragodana said:pentru Gabriellagaby ti am trimis mesaj

     

    Te rog din suflet,ajuta-ma si pe mine.
  •  
    • 13 mesaje
    26 Mai 2018, 07:57
    0 0
    pentru astridgeorgescu ti am trimis mesaj.o sa ti scriu si pe mail
  •  
    • 6 mesaje
    15 Iun 2018, 18:23
    0 0
    nu mergeti la vrajitoarele din romania,nu exista.va cer bani la inceput putini,apoi mai mult,mai mult,va ameninta si cand nu mai aveti bani va abandoneaza.daca vreti va dau cateva contacte de vrajitori buni,garantati,care cer de la inceput o cifra,ramane aceea si va garanteaza rezolvarea.dar niciunul nu este in romania.tthe_ttheo@yahoo.it
  •  
    • 2 mesaje
    24 Iun 2018, 11:13
    3 1
    Anna3075 said:Buna fetelor ati fost careva la parintele iorga?

      Buna eu am fost de 2 ori in urma cu foarte multi ani cand locuia in Militari. Mama mea merge in fiecare an la dansul si vreau sa iti spun ca nu da gres. Poate ca nu iti va place ce auzi, dar in timp vei intelege.

  •  
    • 2 mesaje
    25 Iun 2018, 20:33
    6 2
    Buna, îmi puteți spune o părere despre tamaduitoarea Cristina 0785660030? Sau despre doamna Ana din Târgoviște 0245616622?