Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 2 mesaje
    6 Aug 2017, 16:49
    0 3
    Cryshot si Claudita01 Am mare nevoie de ajutorul vostru. Va rog sa ma ajutati cu nr de tel si adresa domnului din Galati . Emailul meu orbaililiana@gmail.com Multumiri
  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 09:50
    2 0
    igivansenior said:
    Larisa202020 said:Nici eu nu am avut incredere in vrajitoare, stiu ce inseamna sa cauti si sa primeste țepe. Am avut norocul sa gasesc pe o femeie cumsecade care m-a ajutat, cine doreste sa lase un mesaj privat si va pot spune cum o gasiti

     

     

    cat costa?

     

  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 09:51
    0 0
    Buna! poți sa-mi dai şi mi-e datele persoanei la care ai apelat şi te-a ajutat mersi
  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 09:53
    0 0
    igivansenior said:
    Larisa202020 said:Pretul este in functie de problema pe care o aveti, nu va pot spune exact! Daca sunteti interesat, lăsați-mi un mesaj privat si va dau nr dumneai

     

    sa zicem ca o problema minora, o vecina excitata dupa mine si nu stiu cum sa fac sa ajung la ea cand e singura. cam cat costa?

    pana la ajunge la ea imi place sa am unele referinte.

     

  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 09:54
    1 0
    Buna! poți sa-mi dai numaru la persoana care ai apelat eu am apelat la multe si fara nici un rezultat
  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 09:57
    0 0
    Gabi.gabi said:
    florinela_ionela said:

    eu am incercat la o femeie care se ocupa cu asa ceva, si in6ttradevar chiar este buna, la mine a reusit si nu am dat foarte multi bani, va las id meu in caz ca va interseaza sexybomba1989

     Ma poti pune in legatura cu persoana te rog?

     

  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 09:58
    0 0
    poți să-mi dai şi mi-e datele persoanei
  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 10:08
    0 0
    poți să-mi dai şi mi-e datele persoanei
  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 10:13
    2 0
    Claudita01 said:
    cryshot said:Claudita01 am nevoie de ajutorul tau te rog.
    Locuiesc in state si anul trecut in noiembrie a fost difuzat aici un documentar despre religii,magii blesteme etc.Invitat a fost Morgan Freeman.Acesta a dat exemplu pe o colega si buna prietena actrita care avea mari problema.Aceasta a umblat peste tot sa isi rezolve problemele,samani,vrajitori etc dar toti o trimiteau la o persoana din Romania care ar fi capabila sa rezolve problema.Din cate am inteles tipul e foarte tanar,sarac si anonim pentru multi.Din spusele lui el atrage raul,blestemele,vrajile asupra lui ceea ce duce la purificarea sufletului tau si astfel te scapa pe tine de probleme.Aici unde locuiesc se vorbeste mult despre el.M-am interesat foarte mult despre el si toate drumurile ajung la o persoana din Galati si cred cu tarie ca este acea persoana de care vorbesti tu.Asa ca te implor ajuta-ma cu o adresa de email sau nr de telefon este ceva urgent.Multumesc mult

     

    Da draga mea despre el este vorba.Iti dau mesaj acum cu adresa lui de email.Sper sa iti raspunda si sa te ajute. 

     

  •  
    • 9 mesaje
    14 Aug 2017, 10:14
    1 0
    Buna Claudia poți sa-mi dai si mi-e număru persoanei terog
  •  
    • 1 mesaje
    14 Aug 2017, 10:21
    0 0
    Buna, te rog sa-mi dai si mie numarul persoanei din Galati.Multumesc.
  •  
    • 3 mesaje
    16 Aug 2017, 23:05
    0 0
    http://vrajitoaredinromania.over-blog.com/2015/10/vraciul-yuki-kitsune-mochi.html Nu mai cautati in Romania ca nu are rost.
  •  
    • 3 mesaje
    16 Aug 2017, 23:23
    0 0
    Claudita01 said:Am citit comentariile si am observat ca unele nu cred in asa ceva si ca altele au nimerit unde nu trebuia.Vreau sa va povestesc o intamplare din viata mea.
    Acum 5 ani m-am despartit de iubitul meu deoarece aflase ca nu pot avea copii.Eram cazuta psihic si simteam ca totul se naruie in jurul meu.O prietena din Franta mi-a recomandat un tip din Galati si mi-a dat adresa lui de email.Dupa mai multe refuzuri din partea lui(nu se intalneste cu oricine si ptr orice problema) a acceptat totusi sa se intalneasca cu mine.Am batut 300 de km sa ma intalnesc cu el si cand l-am vazut am crezut ca este o gluma proasta,el neavand la timpul acela nici 30 de ani.In minte imi venea imaginea prietenii mele care mi l-a recomandat si mi-a zis sa am incredere in el deoarece acest om poate schimba viata unui om in bine.Dupa discutia avuta cu el am plecat acasa cu o pofta de viata uimitoare.Am urmat intocmai pasii spusi de el iar astazi sunt casatorita cu barbatul care ma parasise si avem si o fetita de 2 ani.Deci sa nu imi spuneti ca nu exista asa ceva.

     

    Acelasi comentariu l-ai pus pe un alt blog doar ca persoana in cauza era din Italia si nu din Galati, care e adevarul??
  •  
    • 100 mesaje
    9 Sep 2017, 22:48
    0 0
    Seara buna! Cine doreste o sedinta de Tarot ma poate contacta pe mine Am rabdare, sunt o fire armonioasa, si calmez cu drag oamenii pe parcursul unei etalari. Nu sunt vrajitoare, nu sunt tiganca, nu "leg-dezleg", si nu imi bat joc de nimeni. Sunt o fiinta cu clarviziune, careia ii place sa descurce oameni prin indrumare, sinceritate, si optimism. Numai bine! 0769697545
  •  
    • 2115 mesaje
    10 Sep 2017, 01:31
    0 0
    Viviana26 said:Seara buna! Cine doreste o sedinta de Tarot ma poate contacta pe mine Am rabdare, sunt o fire armonioasa, si calmez cu drag oamenii pe parcursul unei etalari. Nu sunt vrajitoare, nu sunt tiganca, nu "leg-dezleg", si nu imi bat joc de nimeni. Sunt o fiinta cu clarviziune, careia ii place sa descurce oameni prin indrumare, sinceritate, si optimism. Numai bine! 0769697545

     Daca esti cu"clarviziune" poate imi spui daca ma marit in toamna asta, ca sa mor eu de nu dau in copt! 

  •  
    • 2115 mesaje
    10 Sep 2017, 01:56
    0 0
    Da, da, ai o "clarviziune", dar pe voi de ce nu va fo,ote fiscul sa platiti taxe? Daca ii dati cu "obiectul", pai toate avem, sa-l punem la bataie?
    Vai de noi!!!
  •  
    • 4 mesaje
    23 Sep 2017, 11:49
    0 0
    Se pare că situația ta este aproape ironic exact ca a mea,
     Am citit un comentariu online al unui jurnalist din Los Angeles, care dezvăluie modul în care a vindecat parțial Eroarea slabă și ejacularea rapidă la 2 luni după ce soția sa la părăsit și a spus, de asemenea, că preotul Dr. Oduduwa face ca fosta sa soție să revină după 2 ani de separare. Eu contactez aceeasi Oduduwa din cauza provocarilor mele in viata pentru ca am acele Intentii Puternice ca lucrurile vor lucra pentru mine pentru ca eu cred ca marturiile sunt dovedite. Mi-am dat seama că ar fi bine să împărtășim aici, pentru că știu că îi va inspira și pe alții. adresa lui de e-mail este aici contactați-l, explicați situația dvs. pe adresa de e-mail: dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
    Am fost atât de norocoasă să văd contactul personal cu Dr. Oduduwa Love-Spell Caster; îl contactez și astăzi mărturisesc despre întreaga lume largă ...
    viața mea din trecut nu a fost o falsă. Am trăit într-adevăr viața mea anterioară ca soție dreaptă dedicată, mama și prietenul. Tot ce știam era că, la vârsta de 40 de ani, ceva lipsea.
    Sunt lesbiană din copilărie am observat că am crescut acest sentiment intim interior pentru prietenii mei de sex feminin, dar nu știam cum să renunț la căsătoria mea să caut iubitul meu femme adevărat.
    Am fost suficient de norocoasă să am contactul dr. Oduduwa Spell. am intrat pe adresa de e-mail Dr.Dduduwa (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com) am citit un blog post-comentarii Despre Dr.Oduduwa Love-Spell Caster pentru a reveni pierderea iubirii și Spell pentru a găsi Adevărata iubire ca LGBT a ajutat atât de mulți oameni să pentru a-și întări spatele și a ajuta la stabilirea crizei relațiilor.
    I Cantact Dr.Oduduwa e-mail și el mi-a răspuns și se asigură de victorie pentru a-mi găsi dragostea mea adevărată ... Îi dau o încercare de a lua masa pentru o dragoste-vraja, așa că pot localiza găsi dragostea adevărată, în 58 de ore primesc sunați de la un prieten Femme, vrea să vină să mă vadă
    Îmi place același sex și vreau să mă bucur de viața mea "Vă mulțumesc lui Dr. Oduduwa pentru a vărsa o vrăjitorie care să mă facă să găsesc dragostea adevărată. Te-am chinuit AmyLUV te-am gasit la momentul potrivit.
    VREAȚI VĂ RUGĂM AJUTAȚI-L pe CONTACT Domnul Oduduwa astăzi ACUM DE EMAIL: dr.oduduwaspellcaster@gmail.com sau whatsapp +2348109844548. El este singurul raspuns la problema ta si te face sa te simti fericit in relatia ta
    * Dragoste vrăji Win-Back Ex iubitor
    * Magie de succes și promovare
    * farmecul norocos - BUSINESS STAR
    * secții - HOOK DE PROTECȚIE
    * Rezoluția blestemului
    * curățire spirituală
    * magia fertilității - FRUCTE DE FEMEI
    * hotărârea magică, SPELL LOTTERY & WIN-GAMES SPELL
    vizitați pagina lui Facebook: @ Oduduwalovespells ...
    Confirmare 100% sigură.
  •  
    • 4 mesaje
    23 Sep 2017, 11:53
    0 0
    Se pare că situația ta este aproape ironic exact ca a mea,
     Am citit un comentariu online al unui jurnalist din Los Angeles, care dezvăluie modul în care a vindecat parțial Eroarea slabă și ejacularea rapidă la 2 luni după ce soția sa la părăsit și a spus, de asemenea, că preotul Dr. Oduduwa face ca fosta sa soție să revină după 2 ani de separare. Eu contactez aceeasi Oduduwa din cauza provocarilor mele in viata pentru ca am acele Intentii Puternice ca lucrurile vor lucra pentru mine pentru ca eu cred ca marturiile sunt dovedite. Mi-am dat seama că ar fi bine să împărtășim aici, pentru că știu că îi va inspira și pe alții. adresa lui de e-mail este aici contactați-l, explicați situația dvs. pe adresa de e-mail: dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
    Am fost atât de norocoasă să văd contactul personal cu Dr. Oduduwa Love-Spell Caster; îl contactez și astăzi mărturisesc despre întreaga lume largă ...
    viața mea din trecut nu a fost o falsă. Am trăit într-adevăr viața mea anterioară ca soție dreaptă dedicată, mama și prietenul. Tot ce știam era că, la vârsta de 40 de ani, ceva lipsea.
    Sunt lesbiană din copilărie am observat că am crescut acest sentiment intim interior pentru prietenii mei de sex feminin, dar nu știam cum să renunț la căsătoria mea să caut iubitul meu femme adevărat.
    Am fost suficient de norocoasă să am contactul dr. Oduduwa Spell. am intrat pe adresa de e-mail Dr.Dduduwa (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com) am citit un blog post-comentarii Despre Dr.Oduduwa Love-Spell Caster pentru a reveni pierderea iubirii și Spell pentru a găsi Adevărata iubire ca LGBT a ajutat atât de mulți oameni să pentru a-și întări spatele și a ajuta la stabilirea crizei relațiilor.
    I Cantact Dr.Oduduwa e-mail și el mi-a răspuns și se asigură de victorie pentru a-mi găsi dragostea mea adevărată ... Îi dau o încercare de a lua masa pentru o dragoste-vraja, așa că pot localiza găsi dragostea adevărată, în 58 de ore primesc sunați de la un prieten Femme, vrea să vină să mă vadă
    Îmi place același sex și vreau să mă bucur de viața mea "Vă mulțumesc lui Dr. Oduduwa pentru a vărsa o vrăjitorie care să mă facă să găsesc dragostea adevărată. Te-am chinuit AmyLUV te-am gasit la momentul potrivit.
    VREAȚI VĂ RUGĂM AJUTAȚI-L pe CONTACT Domnul Oduduwa astăzi ACUM DE EMAIL: dr.oduduwaspellcaster@gmail.com sau whatsapp +2348109844548. El este singurul raspuns la problema ta si te face sa te simti fericit in relatia ta
    * Dragoste vrăji Win-Back Ex iubitor
    * Magie de succes și promovare
    * farmecul norocos - BUSINESS STAR
    * secții - HOOK DE PROTECȚIE
    * Rezoluția blestemului
    * curățire spirituală
    * magia fertilității - FRUCTE DE FEMEI
    * hotărârea magică, SPELL LOTTERY & WIN-GAMES SPELL
    vizitați pagina lui Facebook: @ Oduduwalovespells ...
    Confirmare 100% sigură.
  •  
    • 2 mesaje
    28 Sep 2017, 20:03
    0 0
    Lavinia101 said:A trecut mult timp de atunci si lucrurile inca merg bine!

     

    Ma bucur pt tine. Ma poti ajuta sa o contactez si eu? Iti las adresa de email: ancarusu61@yahoo.com
    Acest mesaj a fost editat de către Astrid2016: 28 Sep 2017, 20:50
  •  
    • 1 mesaje
    29 Sep 2017, 10:52
    0 0
    Ma poate ajuta cineva cu un Nr de tel al tinarului din Galati de care se discuta, va rog am nevoie urgent. Multumesc frumos