Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 17 mesaje
    16 Apr 2017, 15:51
    1 0
    Facand o cautare pe google dupa adresa . L-am gasit pe cel din Galati ... Are o firma de constructie la vanzare, o agentie imobiliara de vanzare , ofera solutii de monitorizare a angajatilor si mai are nu stiu ce programe de urmarie a emailurilor ... Deci omul are de toate pt orice buzunar

  •  
    • 3765 mesaje
    18 Apr 2017, 10:13
    1 0
    aleale31 said:Facand o cautare pe google dupa adresa . L-am gasit pe cel din Galati ... Are o firma de constructie la vanzare, o agentie imobiliara de vanzare , ofera solutii de monitorizare a angajatilor si mai are nu stiu ce programe de urmarie a emailurilor ... Deci omul are de toate pt orice buzunar

     Mai rezolva si si problemele intime. Ce mai, omul minune!

  •  
    • 17 mesaje
    18 Apr 2017, 15:51
    0 1
    igivansenior said:
    aleale31 said:Facand o cautare pe google dupa adresa . L-am gasit pe cel din Galati ... Are o firma de constructie la vanzare, o agentie imobiliara de vanzare , ofera solutii de monitorizare a angajatilor si mai are nu stiu ce programe de urmarie a emailurilor ... Deci omul are de toate pt orice buzunar

     Mai rezolva si si problemele intime. Ce mai, omul minune!

     

  •  
    • 17 mesaje
    18 Apr 2017, 15:58
    1 0
    Am vrut sa vad prin ce "minune " rezolva problemele, trimitandu-i un mail si inventand o problema , raspunsul lui a fost ca daca sunt dispusa sa merg pana la capat..." pana la capat " insemna sa ne intalnim personal in Galati si citez :"Raul nu poate fi scos
    decat prin orgasm iar eu nu il pot lua asupra mea decat
    ingerandul. Problema este ca el sa poate fi eliberat trebuie
    eliberate spiritele prin cuvinte vulgare,jicniri si prin
    injosirea persoanei care le atrage asupra lui. "...deci omul vrea sa ajunga la orgasm, asa va rezolva problemele !!! Aveti grija la cine apelati si nu mai credeti in orice
  •  
    • 3765 mesaje
    20 Apr 2017, 16:23
    0 0
    aleale31 said:Am vrut sa vad prin ce "minune " rezolva problemele, trimitandu-i un mail si inventand o problema , raspunsul lui a fost ca daca sunt dispusa sa merg pana la capat..." pana la capat " insemna sa ne intalnim personal in Galati si citez :"Raul nu poate fi scos
    decat prin orgasm iar eu nu il pot lua asupra mea decat
    ingerandul. Problema este ca el sa poate fi eliberat trebuie
    eliberate spiritele prin cuvinte vulgare,jicniri si prin
    injosirea persoanei care le atrage asupra lui. "...deci omul vrea sa ajunga la orgasm, asa va rezolva problemele !!! Aveti grija la cine apelati si nu mai credeti in orice

     

    Deci am avut dreptate cand am spus ca rezolva problemele intime. Am fost...cum ii spune...premonitor

  •  
    • 3765 mesaje
    20 Apr 2017, 16:24
    0 0
    cryshot said:Esti departe tare..dar nu conteaza

     

     

    Deci ti-a tras-o de ti-au sarit toate problemele!!! Mai treci pe la el??

  •  
    • 3 mesaje
    21 Mai 2017, 16:35
    0 0
    cryshot said:Claudita01 iti multumesc enorm.Sa stii ca am luat legatura cu el.Cand ajung in tara fac cinste cu o cafea

     

    Bună! Crezi ca putem vorbi, te rog?
  •  
    • 3 mesaje
    21 Mai 2017, 16:37
    0 0
    Maryaana32 said:
    cryshot said:Claudita01 iti multumesc enorm.Sa stii ca am luat legatura cu el.Cand ajung in tara fac cinste cu o cafea

     

    Bună! Crezi ca putem vorbi, te rog?

     

    marina.carjan.mc@gmail.com este adresa mea de email. Îți mulțumesc
  •  
    • 3 mesaje
    21 Mai 2017, 16:40
    0 0
    Claudita01 said:Am citit comentariile si am observat ca unele nu cred in asa ceva si ca altele au nimerit unde nu trebuia.Vreau sa va povestesc o intamplare din viata mea.
    Acum 5 ani m-am despartit de iubitul meu deoarece aflase ca nu pot avea copii.Eram cazuta psihic si simteam ca totul se naruie in jurul meu.O prietena din Franta mi-a recomandat un tip din Galati si mi-a dat adresa lui de email.Dupa mai multe refuzuri din partea lui(nu se intalneste cu oricine si ptr orice problema) a acceptat totusi sa se intalneasca cu mine.Am batut 300 de km sa ma intalnesc cu el si cand l-am vazut am crezut ca este o gluma proasta,el neavand la timpul acela nici 30 de ani.In minte imi venea imaginea prietenii mele care mi l-a recomandat si mi-a zis sa am incredere in el deoarece acest om poate schimba viata unui om in bine.Dupa discutia avuta cu el am plecat acasa cu o pofta de viata uimitoare.Am urmat intocmai pasii spusi de el iar astazi sunt casatorita cu barbatul care ma parasise si avem si o fetita de 2 ani.Deci sa nu imi spuneti ca nu exista asa ceva.

     

    Te rog din suflet, scrie-mi pe adresa de e-mail marina.carjan.mc@gmail.com
  •  
    • 100 mesaje
    4 Iun 2017, 00:03
    0 1
    Ghicesc eu, in Tarot. Am ghicit mai multor persoane de-a lungul timpului, iar apoi m-au cautat sa le mai zic Sunt tanara, romanca, educata, si, pe langa ghicit, am darul de a sti cum sa sfatuiesc omul ca sa iasa din impas. Pentru ghicit, consiliere si impacare, ma puteti suna. Atata timp cat si dvs sunteti o persoana cu care se poate vorbi, si eu sunt deschisa sa ajut.
    0769697545, la orice ora.
    Voia buna fie cu voi!
       Viviana, Bucuresti.
  •  
    • 3765 mesaje
    5 Iun 2017, 14:42
    0 1
    Viviana26 said:Ghicesc eu, in Tarot. Am ghicit mai multor persoane de-a lungul timpului, iar apoi m-au cautat sa le mai zic Sunt tanara, romanca, educata, si, pe langa ghicit, am darul de a sti cum sa sfatuiesc omul ca sa iasa din impas. Pentru ghicit, consiliere si impacare, ma puteti suna. Atata timp cat si dvs sunteti o persoana cu care se poate vorbi, si eu sunt deschisa sa ajut.
    0769697545, la orice ora.
    Voia buna fie cu voi!
       Viviana, Bucuresti.

     

    Cum taxezi?

  •  
    • 1 mesaje
    11 Iun 2017, 01:20
    1 0
    Cine ma poate ajuta cu o vrăjitoare buna si de incredere care într-adevăr se tine de treaba si nu doar bani fara rezultate va rog mult am o problema foarte gravă astept raspunsuri si recomandările dumneavoastra
  •  
    • 2 mesaje
    19 Iun 2017, 11:30
    0 0
    Va recomand ghicitoarele de pe www.vrajitoareblog.wordpress.com , sunt testate si de incredere !
  •  
    • 13 mesaje
    19 Iun 2017, 20:44
    2 0
    Mario8092 ti am trimis mesaj
  •  
    • 1 mesaje
    22 Iun 2017, 09:00
    0 1
    Claudita01 ti-am trimis mesaj pe privat. Te rog mult sa îmi răspunzi! Mulțumesc!
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Iun 2017, 19:42
    0 0
    alin_83c said:Claudita01 ti-am trimis mesaj pe privat. Te rog mult sa îmi răspunzi! Mulțumesc!

     

    Iti ghicesc eu. Gratis.

  •  
    • 4346 mesaje
    23 Iun 2017, 20:10
    0 0
    VrajitoareBlog said:Va recomand ghicitoarele de pe www.vrajitoareblog.wordpress.com , sunt testate si de incredere !

     

    cine v a testat? satana???!!!!

  •  
    • 1 mesaje
    10 Iul 2017, 23:49
    0 0
    Mario8092 said:Cine ma poate ajuta cu o vrăjitoare buna si de incredere care într-adevăr se tine de treaba si nu doar bani fara rezultate va rog mult am o problema foarte gravă astept raspunsuri si recomandările dumneavoastra

     

  •  
    • 3765 mesaje
    11 Iul 2017, 17:22
    0 0
    Rowenna37 said:
    Mario8092 said:Cine ma poate ajuta cu o vrăjitoare buna si de incredere care într-adevăr se tine de treaba si nu doar bani fara rezultate va rog mult am o problema foarte gravă astept raspunsuri si recomandările dumneavoastra

     

     

     

    Ce problema ai? Te cauta DNA-ul? Ai fost in Brazilia?

  •  
    • 2 mesaje
    6 Aug 2017, 16:47
    1 0
    cryshot said:Claudita01 iti multumesc enorm.Sa stii ca am luat legatura cu el.Cand ajung in tara fac cinste cu o cafea