Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 17 mesaje
    6 Mai 2016, 02:27
    0 4
    Ian77 ,Mgabriela,dragodana mai terminati-o !!! Ca v-ati facut zeci de id-uri..faceti reclama aceeasi persoane!! Nu apelati !! E vorba despre aceeasi persoana Florica din Targoviste !!cateodata ii mai schimba numele expertei, dar de ajuns ca atunci cand vorbiti la tel auziti de Targoviste..sa stiti ca este vb despre aceeasi excroaca ...va poate cere vreo 500 de euro ..si sa-i faceti reclama..pt ca ea e "foarte tare" ...desigur ca nu face nimic..eu nu mi-am luat teapa de la ea, dar alte pers au apelat si au ramas cu banii luati..eu caut de cativa ani pe cineva bun si va spun sigur ca am dat internetul cu sus-ul in jos...nu gasiti pe internet pe nimeni bun...incercati pe la sate..intrebati in stanga si-n dreapta..
  •  
    • 6 mesaje
    8 Mai 2016, 10:13
    1 0
    ........
    Acest mesaj a fost editat de către Larisa202020: 25 Mai 2016, 21:52
  •  
    • 6 mesaje
    8 Mai 2016, 10:19
    1 0
    ............
    Acest mesaj a fost editat de către Larisa202020: 25 Mai 2016, 21:52
  •  
    • 6 mesaje
    8 Mai 2016, 10:20
    0 0
    ...........
    Acest mesaj a fost editat de către Larisa202020: 25 Mai 2016, 21:53
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Mai 2016, 10:53
    27 4
    Larisa202020 said:Nici eu nu am avut incredere in vrajitoare, stiu ce inseamna sa cauti si sa primeste țepe. Am avut norocul sa gasesc pe o femeie cumsecade care m-a ajutat, cine doreste sa lase un mesaj privat si va pot spune cum o gasiti

     

     

    cat costa?

  •  
    • 6 mesaje
    8 Mai 2016, 12:42
    1 1
    .......
    Acest mesaj a fost editat de către Larisa202020: 25 Mai 2016, 21:53
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Mai 2016, 12:59
    1 0
    Larisa202020 said:Pretul este in functie de problema pe care o aveti, nu va pot spune exact! Daca sunteti interesat, lăsați-mi un mesaj privat si va dau nr dumneai

     

    sa zicem ca o problema minora, o vecina excitata dupa mine si nu stiu cum sa fac sa ajung la ea cand e singura. cam cat costa?

    pana la ajunge la ea imi place sa am unele referinte.

    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 8 Mai 2016, 13:03
  •  
    • 6 mesaje
    8 Mai 2016, 13:03
    3 2
    Nu sunt aici sa raspund la ironii, ci ajut pe cine caută cu adevărat! Prefer sa nu mai răspund cui nu are nevoie de ajutor!
  •  
    • 7959 mesaje
    8 Mai 2016, 13:24
    0 0
    Larisa202020 said:Nu sunt aici sa raspund la ironii, ci ajut pe cine caută cu adevărat! Prefer sa nu mai răspund cui nu are nevoie de ajutor!

     Da' de ce esti aici? Sa faci publicitate impostorilor?
    Cine te asculta isi merita soarta, ce ajutor oferi tu, ha?
    Doamneee, multi s-au nascut din gresala !

  •  
    • 3765 mesaje
    8 Mai 2016, 14:02
    1 0
    Larisa202020 said:Nu sunt aici sa raspund la ironii, ci ajut pe cine caută cu adevărat! Prefer sa nu mai răspund cui nu are nevoie de ajutor!

     

    dar cine esti tu sa spui care problema este mica si care problema este mare??

    din punctul meu de vedere, o problema este o problema. 

    sa ajuti cu adevarat????? trimiterea catre o excroaca crezi ca este un ajutor??

  •  
    • 1 mesaje
    10 Iul 2016, 14:35
    2 0
    Buna ziua. Eu sunt Maria si nascuta in Bucuresti, dar traiesc in Turcia İstanbul. Am si eu nevoie de un ajutor cu o vrajıtoare buna cu adevarat. Pe unde am umblat si am apelat la atatea vrajıtoare toate m-au pacalit. Iar acuma cuat cu in credere si adevarata o vrajıtoare care sa ma ajute cu fapte nu cu vorba. Daca stiti pe cıneva cu incredere trımıtet-mı raspunsul pe e-maıl. Cu respect Maria 
  •  
    • 2115 mesaje
    10 Iul 2016, 17:13
    0 0
    bulgarEM1 said:Buna ziua. Eu sunt Maria si nascuta in Bucuresti, dar traiesc in Turcia İstanbul. Am si eu nevoie de un ajutor cu o vrajıtoare buna cu adevarat. Pe unde am umblat si am apelat la atatea vrajıtoare toate m-au pacalit. Iar acuma cuat cu in credere si adevarata o vrajıtoare care sa ma ajute cu fapte nu cu vorba. Daca stiti pe cıneva cu incredere trımıtet-mı raspunsul pe e-maıl. Cu respect Maria 

     Da' de ce vrei o vrajitoare, vrei sa desparti o familie sau sa legi un mascul de tine? Io stiu vreo doua, da' te costa mult si apoi dracu' isi cere drepturile...  Esti pregatita?

  •  
    • 2 mesaje
    25 Feb 2017, 21:10
    2 1
    florinela_ionela said:

    eu am incercat la o femeie care se ocupa cu asa ceva, si in6ttradevar chiar este buna, la mine a reusit si nu am dat foarte multi bani, va las id meu in caz ca va interseaza sexybomba1989

     Ma poti pune in legatura cu persoana te rog?


    Acest mesaj a fost editat de către Gabi.gabi: 25 Feb 2017, 21:12
  •  
    • 2 mesaje
    25 Feb 2017, 21:18
    2 2
    liliana42 said:Buna am dat de o persoana recomandata de cineva care am fost foarte multumita de ea tipa face clarviziune costa 50 ron dar ma pus in garda de foarte multe lucruri care s-au adeverit si ma ajutat sa ies din ele pentru ca am stiut dinainte de la ea si m-am aparat plus ca te mai invata si altele eu iam pus banii in cont si am stabilit ora si ziua cand sa putem vorbi am fost foarte multumita daca am vreo problema si nu am banii atunci a fost draguta si tot ma ajutat asta am apreciat la ea dar prima data iam platit daca te intereseaza iti las id ei mateialina69

     Te rog am mare nevoie de ajutor; ma poti pune in legatura cu persoana?


    Acest mesaj a fost editat de către Gabi.gabi: 25 Feb 2017, 21:19
  •  
    2 Mar 2017, 09:22
    1 0

    Acest mesaj a fost editat de către Alecsandra.elena76: 9 Mar 2017, 12:11
  •  
    • 10 mesaje
    3 Mar 2017, 13:28
    5 0
    Am citit comentariile si am observat ca unele nu cred in asa ceva si ca altele au nimerit unde nu trebuia.Vreau sa va povestesc o intamplare din viata mea.
    Acum 5 ani m-am despartit de iubitul meu deoarece aflase ca nu pot avea copii.Eram cazuta psihic si simteam ca totul se naruie in jurul meu.O prietena din Franta mi-a recomandat un tip din Galati si mi-a dat adresa lui de email.Dupa mai multe refuzuri din partea lui(nu se intalneste cu oricine si ptr orice problema) a acceptat totusi sa se intalneasca cu mine.Am batut 300 de km sa ma intalnesc cu el si cand l-am vazut am crezut ca este o gluma proasta,el neavand la timpul acela nici 30 de ani.In minte imi venea imaginea prietenii mele care mi l-a recomandat si mi-a zis sa am incredere in el deoarece acest om poate schimba viata unui om in bine.Dupa discutia avuta cu el am plecat acasa cu o pofta de viata uimitoare.Am urmat intocmai pasii spusi de el iar astazi sunt casatorita cu barbatul care ma parasise si avem si o fetita de 2 ani.Deci sa nu imi spuneti ca nu exista asa ceva.
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Mar 2017, 16:45
    2 1
    Claudita01 said:Am citit comentariile si am observat ca unele nu cred in asa ceva si ca altele au nimerit unde nu trebuia.Vreau sa va povestesc o intamplare din viata mea.
    Acum 5 ani m-am despartit de iubitul meu deoarece aflase ca nu pot avea copii.Eram cazuta psihic si simteam ca totul se naruie in jurul meu.O prietena din Franta mi-a recomandat un tip din Galati si mi-a dat adresa lui de email.Dupa mai multe refuzuri din partea lui(nu se intalneste cu oricine si ptr orice problema) a acceptat totusi sa se intalneasca cu mine.Am batut 300 de km sa ma intalnesc cu el si cand l-am vazut am crezut ca este o gluma proasta,el neavand la timpul acela nici 30 de ani.In minte imi venea imaginea prietenii mele care mi l-a recomandat si mi-a zis sa am incredere in el deoarece acest om poate schimba viata unui om in bine.Dupa discutia avuta cu el am plecat acasa cu o pofta de viata uimitoare.Am urmat intocmai pasii spusi de el iar astazi sunt casatorita cu barbatul care ma parasise si avem si o fetita de 2 ani.Deci sa nu imi spuneti ca nu exista asa ceva.

     

     

    cat te-a costat?

  •  
    • 10 mesaje
    5 Mar 2017, 12:05
    2 1
    Nu mi-a cerut nici un ban. Eu i-am oferit 500 de euro pe timpul acela.
    Repet niciodata nu mi-a cerut nici un ban sau macar sa deschida subiectul de bani.
  •  
    • 3765 mesaje
    5 Mar 2017, 18:04
    0 0
    Claudita01 said:Nu mi-a cerut nici un ban. Eu i-am oferit 500 de euro pe timpul acela.
    Repet niciodata nu mi-a cerut nici un ban sau macar sa deschida subiectul de bani.

     

    500 de euro!!????

    Daca eu iti cer 100, imi dai?

  •  
    • 10 mesaje
    5 Mar 2017, 20:16
    2 0
    igivansenior said:
    Claudita01 said:Nu mi-a cerut nici un ban. Eu i-am oferit 500 de euro pe timpul acela.
    Repet niciodata nu mi-a cerut nici un ban sau macar sa deschida subiectul de bani.

     

    500 de euro!!????

    Daca eu iti cer 100, imi dai?

     
    Motivul?,eu am povestit o intamplare din viata mea,nu am dat nume nu am facut reclama.Nu cred ca e cazul sa imi explici ca am gresit sau ca am facut bine,ca am dat bani multi sau am dat putini.Sincer eu cred ca i-am dat omului prea putini bani la cum s-a schimbat viata mea . Fiecare ramane la parerea lui.Si totusi cred ca daca nu ii dadeam nici un ban tot ma ajuta. Stiu ca suna ciudat dar eu nu am fost la vrajitori.Am fost la un om cu o altfel de putere si cu credinta in Dumnezeu. Chiar nu pot explica ce s-a intamplat deoarece a fost rugamintea lui sa nu povestesc la nimeni dar crede-ma ca nu am fost la tiganci care dau in tarot sau etc.