am slabit

  •  
    • 2 mesaje
    14 Oct 2009, 13:32
    1 0
    Eu am slabit cu pastilele effervescente zein ,am vazut reclama cu ele in revista ciao.Am vazut ca au si un site:http://produselezein.blogspot.com/
    Ei promit pierderea a 10 kg in 20 zile ,insa eu am slabit 8kg in 20zile ca am mancat cam tot ce am vrut.
  •  
    • 37 mesaje
    15 Oct 2009, 14:38
    0 0
    Am citit mesajul tau. Nu prea cred in minunile unei pastile, dar totusi te rog sa dai ceva detalii in legatura cu aceste pastile. Ce simptome ai avut in cele 20 de zile? Nu e recomandat sa slabesti atat de mult intr-un timp scurt si nu trebuie uitat ca ceea ce dai jos rapid, la fel de rapid se pune la loc in cantitate dubla.
  •  
    • 1034 mesaje
    15 Oct 2009, 17:25
    0 0
    Eu nu pot sa cred asa ceva.Am luat capsula de slabit acuma 6 luni,am slabit de la ea dar de atunci m-am ingrasat foarte tare,m-am deformat.Acuma mananc sanatos,am renuntat la dulciuri,la paine ,la grasimi si incep sa dau jos.Dar poate ajuta si acele pastile,cine stie..
  •  
    • 1552 mesaje
    16 Oct 2009, 21:36
    0 0
    buna, l-am auzit pe botezatu ca a slabit cu ceaiul zein care se va lansa in saloanele spa si costa 70 ron
  •  
    • 1352 mesaje
    17 Oct 2009, 01:56
    2 0
    Daca ar fi asa usor de slabit,am trai cu totii intr-o lume in care ar fi o rusine sa porti "M".
    Dar nu e.Nu poti sa mananci un frigider la fiecare masa si sa slabesti cu o pastila minune.
    Exista ceaiuri si pastile adjuvante,dar fara o dieta corespunzatoare si sport,nu au nici un efect.
  •  
    • 338 mesaje
    17 Oct 2009, 12:51
    0 0
    Astea sunt gaselnite de marketing care dau bine la publicitate si vand iluzii pentru cei ce-si imagineaza ca pot slabi mancand.

    Solutia sigura si sanatoasa este VOINTA! Alimente sanatoase (fara aditivi, grasimi, dulciuri, sucuri), apa plata 2 litri pe zi si cel putin 30 de minute sport zilnic. Incet, cu rabdare si vointa rezultatele sunt garantate!

    Nu va imbatati cu idei desarte, fetelor. Botezatu face reclama doar. Nicio vedeta nu vorbeste despre asa ceva fara a fi platit sa o faca!
  •  
    • 184 mesaje
    18 Oct 2009, 10:31
    0 0
    Subscriu Alizarin.

    Tu ce mancai?
  •  
    • 1 mesaje
    25 Oct 2009, 23:25
    0 0
    vand ceai zein...
    pret cutie 70 ron
    tel 073147840
    distribui oriunde in tara
  •  
    • 1 mesaje
    11 Feb 2010, 16:24
    0 0
    Ceai Zein se vinde si online prin centru SPA Sibiu http://zein-ceai.blogspot.com
  •  
    • 1 mesaje
    14 Mar 2010, 10:29
    0 0
    cele mai mici preturi le-am gassit la un Magazin Naturist pe Calea Rahovei intre Sebastian si Petre Ispirescu pe partea Dreapta!!!
    Ceai Zein - 72 Ron
    Capsule Zein - 135 Ron
    Mai puteti comanda si on-line pe www.naturaltherapy.ro
    Livreaza rapid in bucuresti si SAI.
    Oameni seriosi si preturi Mici.
  •  
    • 24 mesaje
    14 Mar 2010, 11:36
    0 0
    totusi nu sunt de acord cu pastilele de slabit .mi se par dubioase toate tipurile de pastile de acest gen.sincer....pentru ca am o colega care a incercat sa slabeasca cu pastile naturale chipurile si de unde ?ca a avut greturi ameteli serioase in asa hal ca a incetat sa le mai foloseasca.eu m-am oprit la un tratament de slabire intensiva pe care il fac la chic salon.rezultatele s-au vazut inca de la prima sedinta .acum sunt la a5a sedinta si o sa continui pana la vreo 15 sedinte ca sa ajung cum imi doresc.oricum nici nu se compara pentru ca scap si de celulita in acelasi timp
  •  
    • 1767 mesaje
    14 Mar 2010, 13:15
    0 0
    Multora li se pare mai usor sa inghita niste caiuri si gata, sa slabeasca.
    Ei bine, nimic nu se obtine usor in viata. Asa ca sport inm fiecare zi, cum zicea cineva mai sus (luati un aparat acasa) + atentie la mancat si nu dupa 6 + masajul anticelulitic care cred ca are mare aport.

    Rezultatele nu se vor vedea intr-o luna insa.