Produse pentru ingrijirea parului

•  
    • 13 mesaje
    6 Oct 2009, 19:16
    0 0
    Salutare tuturor! Ce produse pentru ingrijirea parului folositi?(sampon, masca, balsam).Eu nu stiu ce sa ma mai fac cu podoaba mea capilara. Am un par des, nu foarte lung, poate de aceea nu se aseaza cum trebuie...sta ca o matura...am folosit diverse produse si nu au facut mare lucru...acum sunt in curs de testare a altora noi. Astept sa apara rezultatele si astept si parerea voastra.
  •  
    • 146 mesaje
    6 Oct 2009, 22:31
    0 0
    inecearca Placenta.....se gaseste in farmacii sau in magazinele pt make up...nu e scumpa e 5-6 lri ...dar rezultatele sunt bune...nu ti se mai rupe parul....se piaptana usor...
    sper sa iti fie de ajutor
  •  
    • 90 mesaje
    6 Oct 2009, 23:14
    0 0
    este mai scump un pik..dar te poti duce la sensiblue si sa intrebi de balsam si sampon pt netezirea parului.. nu mai stiu exact cum se numeste ceea ce am folosit eu cand am avut prbl asta.."tone..." si mai ceva, dar produsul este f bun..iti aranjeaza parul..nu mai sta umflat si electrizat..mie mi-a facut parul de reclame
  •  
    • 13 mesaje
    7 Oct 2009, 09:22
    0 0
    kidutza, este cumva vorba de masca de par cu placenta de la Kallos? am folosit toate mastile lor, intr-adevar nu sunt scumpe dar preferata mea e cea cu lapte...probabil parul meu are probleme de la samponul pentru par gras Petrole Hahn...ca sa nu mai aiba aspect de matura mi-am cumparat ieri un balsam leave-in de la L'Oreal si chiar imi place cum arata parul.
  •  
    • 13 mesaje
    7 Oct 2009, 09:26
    0 0
    niki21, multumesc dar eu nu am farmacie Sensiblu in orasul meu, poate cand ajung la Bucuresti o sa cercetez piata...pana atunci colind farmaciile clasice si cele naturiste.
    Despre masca de par de la Revalid ce parere aveti? mi-am cumparat una dar inca nu am testat-o? am auzit numai lucruri bune
  •  
    • 46 mesaje
    8 Oct 2009, 13:03
    0 0
    Mi se par foarte bune cele profesionale de la Matrix pt par vopsit. Mentin si culoarea mai mult....
  •  
    • 288 mesaje
    9 Oct 2009, 17:45
    0 0
    Eu recomand gama Phyto .

http://thingsbyms.blogspot.com
  •  
    • 24 mesaje
    11 Oct 2009, 11:12
    0 0
    pentru ingrijirea parului folosesc de 5 6 luni produse label.m de la toni&guy.sunt profesionale si va dati seama ca sunt extrem de multumita de ele.chiar merita banii.am si un spray care este super tare.il dau cand nu am timp sa imi fac baie la cap in situatii din alea criza.deci scoate imbacseala din par si il lasa ca si cum atunci ar fi spalat.in rest folosesc un sampon si un balsam care dau rezultate evident.
  •  
    • 35 mesaje
    11 Oct 2009, 13:29
    0 0
    Produsele Hegron pentru ingrijirea parului, sau samponul 100% natural Rose Valley. Preturi de distribuitor!

http://atshopping.ro/
  •  
    • 55 mesaje
    11 Oct 2009, 17:02
    0 0
    beauty,
    poti sa-mi scrii cum se numeste acel spray?
  •  
    • 13 mesaje
    12 Oct 2009, 09:06
    0 0
    Salut! Am revenit sa va spun ca am folosit o masca de par de la Revalid care mi-a facut parul foarte matasos.Mi-am mai cumparat un balsam leave-in de la L'Oreal, de asemenea foarte bun care se poate folosi atat pe parul ud cat si pe parul uscat.Am mai folosit masti de la Kallos la care am adaugat ulei de ricin,ulei de masline,galbenus de ou si vitamina A.Rezultatul:sunt multumita.