medicina estetica

  •  
    • 4 mesaje
    19 Mar 2013, 01:53
    6 0

    buna

    eu am fost ieri la domnul doctor Morad, pentru marire bunze cu picaturi de ulei de silicon,interventie permanenta, dureaza cam 10 15 ani , si se efectueaza in mai multe sedinte maxim 6 spune domnul dr. Morad  ,nu se vede inca nimic absolut nimic , dar domnul dr. Morad mia spus ca se va vedea abia dupa 2 -3 sedinte in functie de fiecare organism, care se fac la interval de o luna,sunt  cam nesigura , asta si pentru ca, inca nu vad nimic,ash fi prefereat efect imediat , dar la metoda picturi de ulei din silicon nu exista  ,am avut in ainte de 2 ori acid hialuronic ,insa dupa citeva luni cam intre 5 si 8 dispare,si aveam nevoie de 1 ml jumate mereu sa injectez ,asa ca mam decis la o metoda permanenta pe o durat de 10 - 15 ani,sdin puncte de vedere financiar este mult mai avantajos in comparatie cu acidul,care tot dai bani la cite 5 - 8 luni , si daca iti mai faci ceva la domnul dr.Morad va va face o oeferta un pachet , eu am facut botox si umplerea shantului de la nas ,acesta din urma tot cu picaturi din ulei de silicon , durere nu am avut aproape deloc ,iar domnul doctor dupa cum am vazut acorda o atentie de maxim profesionalism. va voi tne la curent si luna viitoare poate se va vedea ceva  efect de marire , pa pa

  •  
    • 4 mesaje
    19 Mar 2013, 01:54
    1 0
    am scris si eu ceva nu sa afisat
  •  
    • 3 mesaje
    18 Apr 2013, 00:05
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către bybybiank22: 18 Apr 2013, 15:32
  •  
    • 3 mesaje
    18 Apr 2013, 00:06
    0 0
    marysigar ti am lasat un mesaj in privat,sper k l ai primit k nu stiu cum sa folosesc siteul asta sunt noua,ast sa mi raspunzi,ms
  •  
    • 2838 mesaje
    18 Apr 2013, 12:20
    3 0
    marysigar said:

    buna

    eu am fost ieri la domnul doctor Morad, pentru marire bunze cu picaturi de ulei de silicon,interventie permanenta, dureaza cam 10 15 ani , si se efectueaza in mai multe sedinte maxim 6 spune domnul dr. Morad  ,nu se vede inca nimic absolut nimic , dar domnul dr. Morad mia spus ca se va vedea abia dupa 2 -3 sedinte in functie de fiecare organism, care se fac la interval de o luna,sunt  cam nesigura , asta si pentru ca, inca nu vad nimic,ash fi prefereat efect imediat , dar la metoda picturi de ulei din silicon nu exista  ,am avut in ainte de 2 ori acid hialuronic ,insa dupa citeva luni cam intre 5 si 8 dispare,si aveam nevoie de 1 ml jumate mereu sa injectez ,asa ca mam decis la o metoda permanenta pe o durat de 10 - 15 ani,sdin puncte de vedere financiar este mult mai avantajos in comparatie cu acidul,care tot dai bani la cite 5 - 8 luni , si daca iti mai faci ceva la domnul dr.Morad va va face o oeferta un pachet , eu am facut botox si umplerea shantului de la nas ,acesta din urma tot cu picaturi din ulei de silicon , durere nu am avut aproape deloc ,iar domnul doctor dupa cum am vazut acorda o atentie de maxim profesionalism. va voi tne la curent si luna viitoare poate se va vedea ceva  efect de marire , pa pa

     

    uite ca ma facusi sa rad ,"dureaza cam 10-15 ani".
    Inainte de a "aplauda"sau a face pe aici publicitate pt nu-s cine ,ar trebui sa vezi rezultatul ,sa te informezi mai bine si eventual sa ai 100% certitudinea ca lucrurile promise stau tocmai precum zici .
    In primul rand renumitul ,cunostintaasta a ta Dr Morad(scz nu il cunosc si nici nu as vrea ) nu te-a tinut da curent cu noile tehnici .
    -Injectarile  cu "ulei de silicon" au fost scoase "din circulatie  de mult timp si inlocuite cu noile tehnici denumite fillers.Acestia au  doua categorii: 1----biologici  2---- sintetici

    Nr 1- se absorb in cateva luni
    Nr 2- sintetici care POT dura pana la o perioada de max 2 ani,cum mentionezi tu "in functie de organism ,produs injectat si binenteles profesionalitate din partea medicului .
    -Toate produsele injectabile se absorb in timp,(daca tot vrei sa fii la curent cu newsurile)si sa nu mai aberezi ca au o durata de 10-15 ani (sau pana la adanci batranetzi)
    -Ceea ce vrei tu, cu durata permanenta  dar si "cu pachet " ar trebui sa fie de tipul patch,fire sau proteze sintetice 
     acestea au o durata  permanenta ,deoarece sunt "straine organismului uman "si ca sa intelegi , mai "bine" e vb de plastic  sau "materiale tari" " nu picaturi de ulei , benzina sau suc de fructe ...
    Paca ai face parte din categoria :
    Ah, ah, oglinda oglinjoara ,as vrea  sa fiu  o zana  ,cu buzele  tzuguiate,cu nasul frantuzesc , cu  balcoanele la vedere  ,cu fundul brazilian ... ,cu...  cu ... nu ma intereseaza ce si cum ,dar mi-s fudula rau (asta ca sa nu ma mai  lungesc in vb)   

    P.s Apropo trecu o luna sau il astepti pe   Mos Craciun????? 

  •  
    • 114 mesaje
    18 Apr 2013, 12:53
    0 1
    lol,mary de ce infumurata esti....cred ca esti informata dar sa ii tai craca de la radacina unei fete care si-a pus mari sperante....trebuia sa fii un picut mai delicata,parerea mea
  •  
    • 2838 mesaje
    18 Apr 2013, 15:20
    1 0
    dulc1k25 said:lol,mary de ce infumurata esti....cred ca esti informata dar sa ii tai craca de la radacina unei fete care si-a pus mari sperante....trebuia sa fii un picut mai delicata,parerea mea

    Io nu tai craca la nimeni ,sperantele sunt sarea vietii ,insa greselile-s  piperul .
    Ca fata ajuta cu ceva recomandari,nu am nimic impotriva , sa o faca e dreptul ei ...insa atunci cand e sigura de ceea ce zice si mai ales sigura de rezultate promise ...Nu visuri si maretie doar de a avea reducere ,ca de am facut puplicitate medicului ...acu vreu reducerea deoarece cliente s-au gasit  P

  •  
    • 3 mesaje
    18 Apr 2013, 15:36
    0 0
    ma poate ajuta s pe mn cineva?k d l atata cautat pe net s pareri m am zapacit de tot,as vrea s eu sa mi maresc buzele permanent sau macar pe o durata mult mai lunga,sa nu mai stau sa dau mereu l cate 6 luni cate 300E,si a pus cineva say aveti cunostinte despre?v as multumii mult dak m ati putea ajuta
  •  
    • 114 mesaje
    18 Apr 2013, 15:41
    0 1
    Mary,aici cu reclama ai foarte mare dreptate,in chestii de "frumusete" tare mi-e si mie greu am incredere in ce zice lumea...
  •  
    • 2838 mesaje
    19 Apr 2013, 00:13
    2 0
    marysigar said:

    buna

    eu am fost pentru marire bunze cu picaturi de ulei de silicon,interventie permanenta, dureaza cam 10 15 ani
    nu se vede inca nimic absolut nimic , ,sunt  cam nesigura , asta si pentru ca, inca nu vad nimic


    din puncte de vedere financiar este mult mai avantajos  dai bani la cite 5 - 8 luni , si daca iti mai faci ceva la domnul dr.Morad va va face o oeferta un pachet , eu am facut  si umplerea shantului de la nas ,acesta din urma tot cu picaturi din ulei de silicon , durere nu am avut aproape deloc ,iar domnul doctor dupa cum am vazut acorda o atentie de maxim profesionalism.
    va voi tne la curent si luna viitoare poate se va vedea ceva  efect de marire  

    Celor interesate... nu ezitati ,se fac reduceri la pachet,daca tot trebuie sa va refaceti ceva


    Acest mesaj a fost editat de către marylucrys: 19 Apr 2013, 00:17
  •  
    • 22 mesaje
    19 Apr 2013, 19:52
    0 0
    M-ar interesa sa fac o operatie de rinoplastie. Nu am nasul urat, atata tot ca e mare pentru cat mi-e mie de mica fata. M-ar interesa sa fie in Cluj si la un medic priceput si sa pot plati eventual si in rate...imi puteti recomanda?
  •  
    • 4 mesaje
    19 Mai 2013, 03:38
    1 0
    marylucrys said:
    marysigar said:

    buna

    eu am fost ieri la domnul doctor Morad, pentru marire bunze cu picaturi de ulei de silicon,interventie permanenta, dureaza cam 10 15 ani , si se efectueaza in mai multe sedinte maxim 6 spune domnul dr. Morad  ,nu se vede inca nimic absolut nimic , dar domnul dr. Morad mia spus ca se va vedea abia dupa 2 -3 sedinte in functie de fiecare organism, care se fac la interval de o luna,sunt  cam nesigura , asta si pentru ca, inca nu vad nimic,ash fi prefereat efect imediat , dar la metoda picturi de ulei din silicon nu exista  ,am avut in ainte de 2 ori acid hialuronic ,insa dupa citeva luni cam intre 5 si 8 dispare,si aveam nevoie de 1 ml jumate mereu sa injectez ,asa ca mam decis la o metoda permanenta pe o durat de 10 - 15 ani,sdin puncte de vedere financiar este mult mai avantajos in comparatie cu acidul,care tot dai bani la cite 5 - 8 luni , si daca iti mai faci ceva la domnul dr.Morad va va face o oeferta un pachet , eu am facut botox si umplerea shantului de la nas ,acesta din urma tot cu picaturi din ulei de silicon , durere nu am avut aproape deloc ,iar domnul doctor dupa cum am vazut acorda o atentie de maxim profesionalism. va voi tne la curent si luna viitoare poate se va vedea ceva  efect de marire , pa pa

     

    uite ca ma facusi sa rad ,"dureaza cam 10-15 ani".
    Inainte de a "aplauda"sau a face pe aici publicitate pt nu-s cine ,ar trebui sa vezi rezultatul ,sa te informezi mai bine si eventual sa ai 100% certitudinea ca lucrurile promise stau tocmai precum zici .
    In primul rand renumitul ,cunostintaasta a ta Dr Morad(scz nu il cunosc si nici nu as vrea ) nu te-a tinut da curent cu noile tehnici .
    -Injectarile  cu "ulei de silicon" au fost scoase "din circulatie  de mult timp si inlocuite cu noile tehnici denumite fillers.Acestia au  doua categorii: 1----biologici  2---- sintetici

    Nr 1- se absorb in cateva luni
    Nr 2- sintetici care POT dura pana la o perioada de max 2 ani,cum mentionezi tu "in functie de organism ,produs injectat si binenteles profesionalitate din partea medicului .
    -Toate produsele injectabile se absorb in timp,(daca tot vrei sa fii la curent cu newsurile)si sa nu mai aberezi ca au o durata de 10-15 ani (sau pana la adanci batranetzi)
    -Ceea ce vrei tu, cu durata permanenta  dar si "cu pachet " ar trebui sa fie de tipul patch,fire sau proteze sintetice 
     acestea au o durata  permanenta ,deoarece sunt "straine organismului uman "si ca sa intelegi , mai "bine" e vb de plastic  sau "materiale tari" " nu picaturi de ulei , benzina sau suc de fructe ...
    Paca ai face parte din categoria :
    Ah, ah, oglinda oglinjoara ,as vrea  sa fiu  o zana  ,cu buzele  tzuguiate,cu nasul frantuzesc , cu  balcoanele la vedere  ,cu fundul brazilian ... ,cu...  cu ... nu ma intereseaza ce si cum ,dar mi-s fudula rau (asta ca sa nu ma mai  lungesc in vb)   

    P.s Apropo trecu o luna sau il astepti pe   Mos Craciun????? 

    Modelarea si marirea buzelor cu ulei de silicon prin tehnica de micro-picatura

    Uleiul de silicon  este considerat una din cele mai bune substante din lume. Materialul se  prezinta sub forma de lichiid uleios steril, transparent si hipoalergen. Cu  ajutorul uleiului de silicon se pot modela si ingrosa buzele creand un aspect plin, cu o textura  moale si foarte naturala dar totodata ne fiind recomandata pacientelor  doritoare de un aspect al buzelor exagerat de mari si artificiale.

     

     

    Uleiul  de silicon care este acum folosit pentru injectare, este o substanta cu  un grad ridicat de purificare, foarte steril si fabricat in Statele  Unite si Germania.

     


    Tehnica  de injectare conventionala astazi se refera la uleiul de silicon ca  substanta de stimulare al colagenului si nu ca substanta de umplere.  Aceasta tehnica este foarte sigura si eficienta, numindu-se tehnica  micro-picatura (micro-drops), brevetata de carte Prof. N. Orentreich din  New York si este in ziua de astazi o tehnica foarte populara in Statele  Unite. Atunci cand siliconul este injectat, el trezeste si stimuleaza  celulele fibroblastice in organism sa produca un invelis natural de  colagen. Acest invelis natural este cel care conserva si ancoreaza  siliconul sa nu se deplaseze sub piele, de asemenea da volum si creeaza bezelor  un aspect natural si fin.

     


    Procesul  de injectare a uleiului de silicon dureaza doar cateva minute, dar sunt  necesare intre 4-7 sedinte in intervale de 6 saptamani pentru a ajunge  la rezultate finale optime.

     


    Deobicei,  diferentele se pot vedea dupa a treia sedinta. Durata efectului cu ulei  de silicon dupa injectare este cea mai lunga dintre toate  substantele de umplere existente astazi pe piata. Durata de viata a  uleiului de silicon este definita una permanenta, dar avand in vedere  procesul natural de imbatranire continua, relaxarea si caderea pielii si  a muschilor faciali, suntem inclinati sa spunem ca durata efectelor  variaza intre 10-20 de ani.

     hm oare iti mai arde de critica . scuze , dar pe tine cred ca nimic nu te poate repara , cred ca esti urata , scuze inco o data ,insa meriti si cred ca asta este adevarul de critici lumea  asa aiurea in tranvai , si ca sa te supar si mai tare  sun o fata admirata in tara si peste hotare dar bineinteles pe tine  te ar supara sa sti cine sunt si mai critica si mai tare  din invidie si gelozie sau din supararea ta ca mama natura te facut mumie  , ciao

  •  
    • 29 mesaje
    26 Mai 2013, 17:20
    0 0
    Buna, eu nu am apelat la serviciile dlui doctor Iancu Morad, dar am o prietena care a fost la dansul si e foarte multumita de rezultate..cred insa k voi ajunge si eu in vara asta..pt k merit!!
  •  
    • 1 mesaje
    13 Iun 2013, 17:24
    1 0
    dulc1k25 eu mi-am facut marire de buze cu picaturi de ulei de silicon la Dr Yair Miron, am facut 5 sedinte si sunt foarte multumita, pana sa ma hotarasc am vazut multe fete care si-au facut la el cu acid hialuronic si cu silicon si m-au fascinat rezultatele foarte naturale, pana si pe galeria de poze pe situl lui am ramas placut surprinsa. mi-a placut ca dl. dr. este foarte atent si are foarte multa rabdare explicandu-mi despre aceasta tehnica. din ce vad aici alti medici fac sedintele la 4 saptamani iar dl. dr ma chema la 6 saptamani ca e mai bine sa lasam mai mult timp sa stimuleze colagen si ca iese mai natural asa. deci din experienta mea recomand cu incredere pe dr Yair Miron si tratamentul cu ulei de silicon care poate oferi un rezultat spectaculos si de lunga durata. acum vreau sa imi fac pometii, e cineva care si-a facut? as vrea sa imi fac dar mi-e teama ca nu o sa imi placa
  •  
    • 8 mesaje
    21 Iun 2013, 18:18
    0 1
    eu sunt venita in bucuresti de cateva luni. matusa mea este pacienta dl dr iancu morad. ea si-a facut o adaugare de volum cu grasime proprie de care este foarte multumita. pe langa faptul ca a scapat de cearcane , a remodelat si pometii.

    eu nu am reusit sa merg cu matusa mea, dar am pus o sa intrebe de metodele de marire a buzelor.
    si i-a zis ca nu sunt decat 2: cu acid hialuronic , parca 350 euro... si cu silicon, 950, unde faci mai multe sedinte.
    sincera sa fiu, mie a 2 metoda mi se pare cea mai buna. cand se duce matusa la control cred ca ma duc si eu sa incep tratamentul. revin cu detalii.
  •  
    • 20 mesaje
    11 Iul 2013, 01:14
    0 0
    alexadumi, mama mea a slabit mult datorita unei afectiuni tiroidiene, era foarte trasa la fata, pometii fiind lipsiti de volum, iar machiajul nu o mai ajuta. O colega de serviciu, i-a recomandat sa mearga la domnul doctor Iancu Morad, la care ea isi facuse tratament cu botox pt riduri. A mai durat o luna pana cand s-a decis sa se duca la consultatie, era reticenta la tratamentele estetice si consecintele acestora, dar o data ce l-a cunoscut pe domnul doctor, a devenit mult mai increzatoare si deschisa, fiind impresionata de rabdarea si profesionalismul dumnealui. In urma injectiilor cu cristale de calciu, pometii ei sunt conturati iar fata nu mai pare cazuta. A fost incantata ca tratamentul a fost rapid si nedureros, nu i-au aparut vanatai, pete, iar rezultatul vizibil imediat si va dura in jur de 2 ani.
  •  
    • 6599 mesaje
    11 Iul 2013, 11:26
    2 0
    alexadumi said:dulc1k25 eu mi-am facut marire de buze cu picaturi de ulei de silicon la Dr Yair Miron, am facut 5 sedinte si sunt foarte multumita, pana sa ma hotarasc am vazut multe fete care si-au facut la el cu acid hialuronic si cu silicon si m-au fascinat rezultatele foarte naturale, pana si pe galeria de poze pe situl lui am ramas placut surprinsa. mi-a placut ca dl. dr. este foarte atent si are foarte multa rabdare explicandu-mi despre aceasta tehnica. din ce vad aici alti medici fac sedintele la 4 saptamani iar dl. dr ma chema la 6 saptamani ca e mai bine sa lasam mai mult timp sa stimuleze colagen si ca iese mai natural asa. deci din experienta mea recomand cu incredere pe dr Yair Miron si tratamentul cu ulei de silicon care poate oferi un rezultat spectaculos si de lunga durata. acum vreau sa imi fac pometii, e cineva care si-a facut? as vrea sa imi fac dar mi-e teama ca nu o sa imi placa

     da,arata foarte natural

  •  
    • 142 mesaje
    11 Iul 2013, 13:29
    1 0
    Primiti bani pentru propaganda asta cu medicul Morad. ,cash sau cu .....picatura?
  •  
    • 2838 mesaje
    11 Iul 2013, 13:49
    0 0
    marysigar said:
    marylucrys said:
    marysigar said:

    buna

    eu am fost ieri la domnul doctor Morad, pentru marire bunze cu picaturi de ulei de silicon,interventie permanenta, dureaza cam 10 15 ani , si se efectueaza in mai multe sedinte maxim 6 spune domnul dr. Morad  ,nu se vede inca nimic absolut nimic , dar domnul dr. Morad mia spus ca se va vedea abia dupa 2 -3 sedinte in functie de fiecare organism, care se fac la interval de o luna,sunt  cam nesigura , asta si pentru ca, inca nu vad nimic,ash fi prefereat efect imediat , dar la metoda picturi de ulei din silicon nu exista  ,am avut in ainte de 2 ori acid hialuronic ,insa dupa citeva luni cam intre 5 si 8 dispare,si aveam nevoie de 1 ml jumate mereu sa injectez ,asa ca mam decis la o metoda permanenta pe o durat de 10 - 15 ani,sdin puncte de vedere financiar este mult mai avantajos in comparatie cu acidul,care tot dai bani la cite 5 - 8 luni , si daca iti mai faci ceva la domnul dr.Morad va va face o oeferta un pachet , eu am facut botox si umplerea shantului de la nas ,acesta din urma tot cu picaturi din ulei de silicon , durere nu am avut aproape deloc ,iar domnul doctor dupa cum am vazut acorda o atentie de maxim profesionalism. va voi tne la curent si luna viitoare poate se va vedea ceva  efect de marire , pa pa

     

    uite ca ma facusi sa rad ,"dureaza cam 10-15 ani".
    Inainte de a "aplauda"sau a face pe aici publicitate pt nu-s cine ,ar trebui sa vezi rezultatul ,sa te informezi mai bine si eventual sa ai 100% certitudinea ca lucrurile promise stau tocmai precum zici .
    In primul rand renumitul ,cunostintaasta a ta Dr Morad(scz nu il cunosc si nici nu as vrea ) nu te-a tinut da curent cu noile tehnici .
    -Injectarile  cu "ulei de silicon" au fost scoase "din circulatie  de mult timp si inlocuite cu noile tehnici denumite fillers.Acestia au  doua categorii: 1----biologici  2---- sintetici

    Nr 1- se absorb in cateva luni
    Nr 2- sintetici care POT dura pana la o perioada de max 2 ani,cum mentionezi tu "in functie de organism ,produs injectat si binenteles profesionalitate din partea medicului .
    -Toate produsele injectabile se absorb in timp,(daca tot vrei sa fii la curent cu newsurile)si sa nu mai aberezi ca au o durata de 10-15 ani (sau pana la adanci batranetzi)
    -Ceea ce vrei tu, cu durata permanenta  dar si "cu pachet " ar trebui sa fie de tipul patch,fire sau proteze sintetice 
     acestea au o durata  permanenta ,deoarece sunt "straine organismului uman "si ca sa intelegi , mai "bine" e vb de plastic  sau "materiale tari" " nu picaturi de ulei , benzina sau suc de fructe ...
    Paca ai face parte din categoria :
    Ah, ah, oglinda oglinjoara ,as vrea  sa fiu  o zana  ,cu buzele  tzuguiate,cu nasul frantuzesc , cu  balcoanele la vedere  ,cu fundul brazilian ... ,cu...  cu ... nu ma intereseaza ce si cum ,dar mi-s fudula rau (asta ca sa nu ma mai  lungesc in vb)   

    P.s Apropo trecu o luna sau il astepti pe   Mos Craciun????? 

    Modelarea si marirea buzelor cu ulei de silicon prin tehnica de micro-picatura

    Uleiul de silicon  este considerat una din cele mai bune substante din lume. Materialul se  prezinta sub forma de lichiid uleios steril, transparent si hipoalergen. Cu  ajutorul uleiului de silicon se pot modela si ingrosa buzele creand un aspect plin, cu o textura  moale si foarte naturala dar totodata ne fiind recomandata pacientelor  doritoare de un aspect al buzelor exagerat de mari si artificiale.

     

     

    Uleiul  de silicon care este acum folosit pentru injectare, este o substanta cu  un grad ridicat de purificare, foarte steril si fabricat in Statele  Unite si Germania.

     


    Tehnica  de injectare conventionala astazi se refera la uleiul de silicon ca  substanta de stimulare al colagenului si nu ca substanta de umplere.  Aceasta tehnica este foarte sigura si eficienta, numindu-se tehnica  micro-picatura (micro-drops), brevetata de carte Prof. N. Orentreich din  New York si este in ziua de astazi o tehnica foarte populara in Statele  Unite. Atunci cand siliconul este injectat, el trezeste si stimuleaza  celulele fibroblastice in organism sa produca un invelis natural de  colagen. Acest invelis natural este cel care conserva si ancoreaza  siliconul sa nu se deplaseze sub piele, de asemenea da volum si creeaza bezelor  un aspect natural si fin.

     


    Procesul  de injectare a uleiului de silicon dureaza doar cateva minute, dar sunt  necesare intre 4-7 sedinte in intervale de 6 saptamani pentru a ajunge  la rezultate finale optime.

     


    Deobicei,  diferentele se pot vedea dupa a treia sedinta. Durata efectului cu ulei  de silicon dupa injectare este cea mai lunga dintre toate  substantele de umplere existente astazi pe piata. Durata de viata a  uleiului de silicon este definita una permanenta, dar avand in vedere  procesul natural de imbatranire continua, relaxarea si caderea pielii si  a muschilor faciali, suntem inclinati sa spunem ca durata efectelor  variaza intre 10-20 de ani.

     hm oare iti mai arde de critica . scuze , dar pe tine cred ca nimic nu te poate repara , cred ca esti urata , scuze inco o data ,insa meriti si cred ca asta este adevarul de critici lumea  asa aiurea in tranvai , si ca sa te supar si mai tare  sun o fata admirata in tara si peste hotare dar bineinteles pe tine  te ar supara sa sti cine sunt si mai critica si mai tare  din invidie si gelozie sau din supararea ta ca mama natura te facut mumie  , ciao


    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Opsss ,cum de mi-a scapat ???????????????????

     

    Tu esti lovita rau in crestet "mariutzo cu tzigarea "
    Probabil efectul siliconului injectat  ti s-a distribuit prin creerash avand in vedere ca rezultate vizibile nu ai obtinut nici dupa a nspea sedintza
    Invidie ,gelozie suparare ca esti una ce" face fatza "si peste hotare ???
    hay mey nu exagera ,de ai fi una cu capul pe umeri nu ai merge la "reduceri " din auzite .Apropo, se vede ceva  la tine dupa atata timp sau ti-au mai fost necesare cateva corectii acolo, care se vor vedea peste 15 ani ???

  •  
    • 2838 mesaje
    11 Iul 2013, 14:02
    1 0
    RodicaRodi said:Primiti bani pentru propaganda asta cu medicul Morad. ,cash sau cu .....picatura?

    Mey Rodica
    Io nu-s cum de nu ai inteles ca  unele  primesc picaturile cu reduceri insa vizibilitatea acestora sau a rezultatelor se vor vedea dupa 15 ani