a folosit cineva herbalife???

  •  
    • 1 mesaje
    7 Iul 2015, 14:11
    7 10
    intradevar sunt scumpe .DAR...sunt foarte bune adica naturale eu am slabit 16 kg in 4 luni si am continuat cu doza de intretinere .sora mea a slabit 30 kg intr-un an si ne mentinem DAR tot timpul trebuie sa avem grija ce mancam . orice dieta sau paptile te ajuta sa slabesti daca ai ambitie si perseverenta .dupa ce am slabit ne intoarcem la vechile obiceiuri degeaba .pacat de bani .vreau sa va mai spun ca eu am facut analizele ca nu ma simteam bine inainte de a folosi herbalife si erau catastrofale adica cholesterol 270 si triglyceride 378 la varsta de 34 ani .la un an dupa ce folosesc shake -urile a trebuit sa fac analizele constransa de la servici .rezultatele m-au surprins cholesterol 150 si triglyceride 111. pot sa spun ca I-am dat viata din nou ficatului .de felul meu mananc sanatos cat se poate de natural dar mult sunt o gurmanda .shake dimineata si seara si mancare la pranz se slabeste garantat .sunt pline de vitamine si minerale .cine spune ca nu minte sau odata cu shake -ul mananca. toate curele sau pastilele sunt bune daca ne educa si ne schimbam stilul de alimentatie adica fara mese pe fuga ,fara mese seara cu familia sau prietenii ,fara a consuma dulciuri fara masura sau zilnic . ptr un om gras sau cu tendinte la ingrasare si care viseaza la silueta viata e o continua lupta cu el insusi ,o lupta ptr sanatate si foarte greu de dus .dar nu imposibila .depinde de fiecare om ce conteaza :sanatatea sau sa-si satisfaca toate poftele culinare pana la refuz .sa nu credeti ca omul gras e si frumos . frumusetea e data de aspectul fizic dar se sufletesc . asa ca incercati sa va mentineti in limite acceptabile de greutate ptr a va pastra sanatatea . spor la diete cu sau fara ajutorul pastilelor si sa fie cat mai naturale .multa sanatate si numai bine
  •  
    • 15 mesaje
    6 Sep 2015, 16:13
    3 0
    Eu am reusit in doua saptamani sa slabesc 1.5 kg cu acest produs: http://bit.ly/1O4RqcV Initial am vrut sa il trimit inapoi si sa imi dea banii inapoi dar s-a dovedit foarte bun, ceea ce m-a uimit pentru ca eu nu cred ca unele reclame si produse.. Poate mai ajuta si pe altcineva.
  •  
    • 2 mesaje
    17 Feb 2017, 22:01
    2 4
    De-a lungul timpului au fost unele nereguli in urma consumului de produse herbalife. În anul 2004 au fost identificate 4 cazuri de hepatită acută în spitalele din Israel, asociate cu consumul de produse Herbalife.-http://lataifas.ro/boli-si-tratamente-naturiste/101648/produsele-herbalife-pot-cauza-leziuni-la-nivelul-ficatului-studii/
  •  
    • 53 mesaje
    18 Feb 2017, 10:25
    8 13
    Putini stiu ca se poate slabi prin cunnimasaj. Este o combinatie de masaj si cunnilingus. Din pacate...este cea mai naturista metoda de slabit.
  •  
    • 12 mesaje
    23 Sep 2018, 17:22
    3 2
    produsele astea nu functioneaza! decat daca ai o alimentatie corespunzatoare! altfel nu se poate!
  •  
    • 12 mesaje
    23 Sep 2018, 17:32
    2 0
    iar consultant ambasador reprezentant sau membru! nu antrenor! devii doar daca ai adus multe persoane! nu numai doar daca slabesti si atat!
  •  
    • 12 mesaje
    23 Sep 2018, 17:34
    1 0
    oricum sunt persoane care pot reusi cu herbalife! sunt persoane care nu pot reusi cu herbalife! depinde! de ambitia vointa pe care o ai! daca stai asa sa analizezi unele persoane nu sa slabesca isi doresc! ci sa se ingrase!
  •  
    • 12 mesaje
    23 Sep 2018, 17:36
    2 0
    si ce pot sa mai spun zic decat ca alte persoane! aleg dieta sala fitness etc
  •  
    • 12 mesaje
    26 Sep 2018, 09:08
    6 0
    Pastile de slabit - https://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Garcinia Cambogia acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către bbt311: 22 Oct 2023, 10:58
  •  
    • 7 mesaje
    1 Mai 2019, 22:48
    0 4
    eu le iau dar treb REGIM. altfel nu scazi deloc. mie mi e greu sa stau nemancata asa ca...renunt
  •  
    • 1 mesaje
    10 Iul 2020, 14:45
    0 0
    andreeaeu said:buna fetelor, eu am folosit , sunt bune , mie una nu mi-a fost rau de la rle , dar unei cunostinte ia fost , rezultate v-or aparea dar putin mai greu ( acest lucru l-am vazut eu) eu am slabit mai greu , dar prietena mea intr-o luna deja pierduse 6 kg , daca tu vrei poti incerca .
    Acest mesaj a fost editat de către Bianca0920: 10 Iul 2020, 14:47
  •  
    • 7 mesaje
    29 Oct 2020, 20:02
    0 0
    andreeaeu said:buna fetelor, vreau sa va intreb daca voi ati folosit produsele de la herbalife. eu una nu dar m-am intalnit de curand cu o prietena care m-a socat: avea peste 100 de kg si acum nu cred ca are mai mult de 47 la o inaltime de cca.1,60m. ma gandesc sa incerc si eu dar oare nu au reactii adverse? cat timp trebuiesc luate? avetii idee?

     

  •  
    • 7 mesaje
    29 Oct 2020, 20:03
    3 0
    Eu folosesc dar dupa un an nu mai reactionez deloc. Nu mai dau jos deloc indiferent de cat regim tin
  •  
    • 7 mesaje
    25 Mar 2022, 22:26
    0 0
    andreeaeu said:buna fetelor, vreau sa va intreb daca voi ati folosit produsele de la herbalife. eu una nu dar m-am intalnit de curand cu o prietena care m-a socat: avea peste 100 de kg si acum nu cred ca are mai mult de 47 la o inaltime de cca.1,60m. ma gandesc sa incerc si eu dar oare nu au reactii adverse? cat timp trebuiesc luate? avetii idee?

     

  •  
    • 7 mesaje
    25 Mar 2022, 22:28
    0 1
    Eu folosesc de 3 ani. În primul an am dat jos 24 de kg apoi în următorii doi ani nimic. Când organismul se obișnuiește cu ele pur și simplu nu mai sunt bune de nimic. Am 52 ani și țin și regim. Nu recomand nimănui.