a folosit cineva herbalife???

  •  
    • 124 mesaje
    22 Sep 2009, 18:26
    37 67
    buna fetelor, vreau sa va intreb daca voi ati folosit produsele de la herbalife. eu una nu dar m-am intalnit de curand cu o prietena care m-a socat: avea peste 100 de kg si acum nu cred ca are mai mult de 47 la o inaltime de cca.1,60m. ma gandesc sa incerc si eu dar oare nu au reactii adverse? cat timp trebuiesc luate? avetii idee?
  •  
    • 124 mesaje
    22 Sep 2009, 18:43
    16 25
    nu a folosit nimeni nimeni nimeni? niciodata?
  •  
    • 124 mesaje
    23 Sep 2009, 11:32
    16 18
    eu din cate am inteles nu sunt foarte sanatoase produsele, chiar daca sunt naturale. am inteles ca ai probleme cu ficatul si cu stomacul dupa un timp. alte persoane spun ca din contra, remediaza unele probleme de tensiune si alte boli. voi ce stiti?
  •  
    • 411 mesaje
    23 Sep 2009, 18:21
    15 20
    Am o prietena care a luat si i-a fost foarte rau. A prezentat toate efectele secundare scrise in prospect. A fost la medic, care a certat-o crunt pentru ca a apelat la medicamente ca sa dea catvea kilograme in plus.
    In general, produsele astea "miraculoase" de slabit, fac mai mult rau decat bine, asa ca, un om cu capul pe umeri, nu va apela la ele. Mananca sanatos, renunta pe cat posibil la prajeli, bea ceai verde neindulcit, fa sport de 4 ori pe saptamana si o sa ajungi sa arati asa cum iti doresti, fara sa-ti distrugi intreg organismul.
    Un amic de-al meu, a slabit 35 de kg intr-un an doar prin sport si printr-o dieta relativ banala: nu mai mananca aluat, de niciun fel.
    Poti incerca si tu, ca rau nu are cum sa-ti faca. Mult succes!
  •  
    • 27 mesaje
    24 Sep 2009, 01:57
    31 6
    sotul meu a folosit herbalife,a slabit vre-o 14 kg,nu stiu ce stiti voi insa eu va spun cu siguranta ca sunt cele mai sanatoase pastile de slabit.Mie mi-a fost foame,nu mi-au dat destula satietate,in schimb stiu sigur ca sunt sanatoase,au un gel pe care sotul meu il foloseste la psioriazis,singurul care a functionat din toate cremele primite de la medic.Gel cu aloe,e f hidratant,eu imi fac masca pe fata .Cunosc o gramada de persoane care au slabit cu herbalife dar ai nevoie de ambitie.Eu cand am vazut ca nu pot tine programul,le-am luat pt vitaminizare pt ca sunt cred cele mai sanatoase pe care le poti gasi,dar si scumpe.Acum incerc superslim,am inceput de doua zile,ma simt bine,si sper sa mearga ,insa iau vitamine de la herbalife,si shake-ul pt aoferi proteine,vitamine si minerale organismului.
  •  
    • 275 mesaje
    25 Sep 2009, 22:06
    28 9
    Lucrez intr-un colectiv in care predomina femeile (95%) si multe dintre ele tinere. Herbalife este ceva la moda, a fost incercat si de persoane de 30 si de 50+. Am vazut ca unele au slabit miraculos, e drept dupa 3-4 luni de la miracol nu mai aratau tot asa, altele se mentin.
    Eu am de dat destul de mult jos, in primul rand din motive de sanatate dar prefer incet si putin cu dieta si sala. Mult succes tuturor!

    p.s. sa nu credeti ca daca esti foarte slaba esti alta, sunt fete care arata bine mai plinute, trasaturile fetei sunt aceleasi cu herbalife sau fara. Am vazut cazuri in care fetele nu vor decat sa fie slabe dar mai bine ar fi daca s-ar ingriji per total. Degeaba ai 10 kg in minus daca ai parul nevopsit (cand e cazul), esti haios imbracat si parul e nespalat!
  •  
    • 123 mesaje
    25 Sep 2009, 22:17
    36 19
    Mama mea a slabit cu Herbalife cam 25 kg si nu a avut efecte secundare, din contra chiar i-au fost benefice pastilele, shakurile si ceaiul energizant.
  •  
    • 306 mesaje
    26 Sep 2009, 13:21
    22 17
    am luat fara succes nici macar un kg .. depinde si de organism .. tatal meu a dat jos 15 kg dar le apus la loc... nu exista pastile minune daca nu te controlezi toata viata ... lupta incepe abia cand ttebuie sa te mentii...
  •  
    • 7673 mesaje
    26 Sep 2009, 15:21
    24 13
    eu am incercat,in doua luni am slabit 2 kg ,in schimb m-a ajutat sa elimin toxinele si celulita
    sora mea a luat cca 6 luni de zile,a slabit spectaculos(n-am recunoscut-,cam 35kg,a luat 6 luni si pt mentinere,cica sa nu pui inapoi si......SURPRIZA,cand a inceput sa mannace normal si sanatos ,adica nu a facut abuz dar si apa care o bea,se depunea,acum are aceiasi greutate ca inainte,bani cheltuiti aiurea.....in timpul asta a facut si sport
    deci:nu merita banii sut PROSTII
  •  
    • 357 mesaje
    30 Sep 2009, 13:52
    14 6
    da, si colega mea la fel. a slabit 12 kg si dupa ce le-a intrerupt s-a ingrasat si mai mult. si ea nici nu mananca mult plus ca are activitate fizica...ohoho1
  •  
    • 10876 mesaje
    30 Sep 2009, 15:09
    12 10
    Ma, le ia si mama.Aiurea in tramvai.
    I-am spus ca am auzit cazuri de dublare a greutatii, dar uite ca le-a luat.n-a slabit un gram.
    In schimb, am ramas total mirata, cum un nene pe nume Brandusa nu stiu cum, vinde niste uleiuri la 250 lei si intr-o luna slabesti minim 10 kile.Bine, e si un regim de viata pe care sincer nu stiu daca l-as putea urma.
    Uleiurile alea contin nu stiu ce draci de vitamine si te vindeca de multe boli si implicit ducind acel mod de viata si slabesti.
  •  
    • 307 mesaje
    1 Oct 2009, 14:03
    21 22
    nu am folosit. prietena mea a folosit. timp de 3 luni. a slabit de abia se mai vedea. arata mai urata decat grasa. cel putin la fatza se nasolose de tot. si se comporta ciudat. zici ca este aeriana. inainte sa slabesca nu era asa, era ok, nush daca e de la pastile. aeriana rau de tot.
  •  
    • 307 mesaje
    1 Oct 2009, 14:47
    13 13
    de abia astept sa se ingrase la loc. sa isi revina ca acum parca e ciudata rau de tot. vorbeste ciudat, se comporta ciudat. nasoala treaba.
  •  
    • 102 mesaje
    11 Iul 2011, 19:22
    19 8

    Fetelor, eu vreau sa incerc aceste produse, in special pt detoxifiere si apoi pt slabire.

    O sa va tin la curent cu evolutia si rezultatele obtinute...daca or fi

  •  
    • 2 mesaje
    22 Aug 2011, 10:00
    7 6
    Pentru persoanele din Galati care doresc sa afle mai mult despre Herbalife, despre nutritia si stilul de viata oferite de Herbalife, pentru o consultanta gratuita de wellness, va rog sa ma contactati la margawellness@yahoo.ro. Va multumesc.
  •  
    • 10 mesaje
    22 Aug 2011, 19:13
    11 4
    Eu am folosit herbalife. A dat rezultate din prima sapt am slabit 5 gk iar in restul lunii.. deloc. L-as mai fi tinut.. dar nu-mi permiteam! produsele sunt f. scumpe, tratamentul pe o luna ajungand la kteva miloane bune! (540 lei noi am dat pt prima luna)
  •  
    • 102 mesaje
    22 Aug 2011, 20:14
    8 5
    Azi-maine mi se incheie si mie prima luna de herbalife, si ultima tot asa pt ca produsele sunt foarte scumpe. Eu am luat tratamentul pentru detoxifiere, dar am si slabit 3 kg. Sunt super ok. in afara pretului.
  •  
    • 30 mesaje
    28 Sep 2011, 13:27
    13 8
    club sportiv de tea-bo organizeaza cursuri pentru incepatori si avansati.vrei sa ai un corp armonios fara " medicamente minue"? hai alaturi de noi pentru a face sport,doar asa o sa ai rezultate.muzica,sport si o gasca noua de prieteni.te asteptam alaturi de noi. www.club-taebo.ro
  •  
    • 5 mesaje
    24 Iul 2014, 09:27
    5 5
    Nutritie24.ro, produse Herbalife pentru o alimentare  sanatoasa, produse pentru slabit, suplimente alimentare, produse pentru imunitate, gustari sanatoase, detoxifierea organismului, shake-uri energizante.
    Mai multe detalii pe http://www.nutritie24.ro
  •  
    • 3 mesaje
    3 Iun 2015, 02:11
    25 13
    deci povestea mea cu herbalife le-am luat si dupa ce am oprit tratamentul am observat ca ma ingras haotic fara sa mananc incat sa pun pe mine 15 kg in 2 luni jumate am fost la nutrionist si mi a recomandat sa imi fac tsh ul, mi a iesit dereglat asa ca fuga la endocrinolog si culmea m-a intrebat ce am fcaut si daca am consumat soia sau mananc ft sarat sau daca am baut shake uri...asa ca dragele mele ...nu va sfatuiesc sa le luati au prea mult iod ceea ce dauneaza la glanda tiroida si soia este crescuta sintetic.....