AJUTOR pt Cristina Dinu

  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 20:26
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 20:28
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7743 mesaje
    18 Aug 2009, 20:29
    0 0
    a



    si scuze de interventie

    sara buna!
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 20:29
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 20:31
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 120 mesaje
    18 Aug 2009, 20:39
    0 0
    pai cum de acu' postezi asa agresiv? cum de n-ai facut-o si pe _Eva proasta? astepti sa fii ridicata in slavi, iar daca cineva intrazneste sa faca o mica observatie, insulti. cica lupti pentru o cauza nobila improscand cu noroi in stanga si dreapta.

    inca o data: EU NU DONEZ. aveti vreo problema cu asta? eu voi da unui boschetar, pen' ca asa vreau eu. am mai facut-o, da' n-am stat niciodata de vorba cu unu' dintre ei sa vad ce simte. si daca schimba in euro, sunt banii lui.
    eu nu spun sa nu donati, Doamne fereste! sunt banii d-voastra, d-nelor si d-nilor.
  •  
    • 27207 mesaje
    18 Aug 2009, 20:43
    0 0
    Evysor, din pacate faptele si spusele tale, se rasfrang si asupra Cristinei. Indiferent ca vezi sau nu asta. De fapt eu spun ca ii faci un foarte mare deserviciu. esti chiar cinica.
    tot ce scrii aici, apare si pe blogul ei. deci ajung sa cred ca ii vrei mai mult raul decat binele esti diabolica
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 20:51
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 27207 mesaje
    18 Aug 2009, 21:06
    0 0
    iti raspund aici, ca sa fie aviz si altora
    blogul Cristinei, are link catre acest topic si catre altele, care ii sprijina demersurile. deci cine intra acolo, vede si discutiile de aici. e trist! eu nu mai am nimic de spus. tu poti continua.
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 21:08
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 21:10
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 27207 mesaje
    18 Aug 2009, 21:13
    0 0
    imi confirmi banuielile esti total paralela cu subiectul

    mesajul tau:
    postat de: evysor la data: 2009-08-18 20:54
    cat despre blogul cristinei...nu cred ca apar acolo discutiile de pe eva asa ca hai sa lasam balta morala ta al carei scop nu il inteleg.

    deci pana acum, nu aveai nici habar de cum arata blogul ei.
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 21:16
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 27207 mesaje
    18 Aug 2009, 21:18
    0 0
    q.e.d.
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 21:21
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    18 Aug 2009, 21:22
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5457 mesaje
    18 Aug 2009, 21:32
    0 0
    Eu nu inteleg rostul acestor schimburi de replici. E un topic bine intentionat si, tocmai din respect pentru un om care lupta pentru viata lui (ceea ce, din fericire, noi astia de ne dam cu dero p'aici nu trebuie sa facem) ar trebui sa ne abtinem. La fel si aia care nu vor sa dea nimic. Nu v-a bagat nimeni mana in buzunar, deci treceti peste topicul asta! Mai ales ca, asa cum spunea Rybana, fata asta urmareste subiectul. Din putina decenta, ati putea sa va mutati corturile pe la alte topicuri mai putin dramatice. Evysor cu punctulet, am incredere ca exista undeva in sufletul tau putina ratiune si-ti vei limita razboaiele (a caror cauza nobila imi ramane perfect necunoscuta) la alte subiecte de pe acest forum. Cum spuneam, din decenta.
    Si acum...ladies and gentlemen, doamna forumului evapunctro, eva-liniuta de ale carei cimilituri, proverbe, zicatori si sfaturi intelepte mi-a fost prelung ne-dor si care nici macar nu a avut dorinta de a citi ceea ce este scris. Nu e prima data, suntem obisnuiti. Daca tie ti se pare ca pitoaca/pitoanca are dreptul sa faca o fata bolnava de cancer cersetoare, atunci eu, sincer, cred ca am fost prea draguta de-a lungul epitetelor cu care te-am gratulat pana in prezent si ma duc sa pun mana pe DEX poate gasesc ceva care sa-ti cuprinda mareata mostra de gandire. Sper totusi ca niciodata in viata sa nu fiti nevoiti/nevoite sa cersiti pentru viata celor dragi sau chiar a voastra! Asa sa ne ajute Dumnezeu!
  •  
    • 7743 mesaje
    19 Aug 2009, 00:01
    0 0
    Mika_me,imi demonstrezi din nou ca esti mai prostuta ca o gaina motata
    tu ai citit ce am scris eu? chiar si referitor la pitoaca? cu partea de adevar
    cu F 112?
    iar daca nu face rost de suma ce face la Viena fara bani?renunta la lupta daca trece luna? ce aternative are? planul B gainusa motata ,mai poate incerca in Romania

    si da, puteam trece peste topic
    laudabil gestul lui evysor dar credeti ca o ajuta? cand i-am vazut privirea Cristinei si circul domnisoarei asteia, uh!

    fereasca Dumnezeu, fiecare are crucea lui de dus....si da, sariti de poponet in sus sa spuneti ca nu aveti nevoie de ajutorul meu si de banul meu... dar ganditi un pic.
    folosesc aceeasi metafora cu cersetorul , poate pricepeti ...cersetorii ce ma agreseaza, agaseaza, care imi lasa impresia ca imi baga mana in buzunar, care mai si injura dupa ce trec....cunoasteti,e realitate. da?
    ei,intre unul care ma trage intruna de maneca si mai face si gura si altul ce sta cu capul in jos...e vreo diferenta? si cui credeti ca ii intind eu banutul?
    Cristina are o privire ce imi rupe sufletul in constrast cu circul gratuit care il face evysor aici!! nu o ajuta pe Cristina prin atitudinea ei, din contra -imens deserviciu- i-am atras atentia , n-a priceput
    asa credeti ca se inmoaie sufletele? asta e scopul topicului? desensibilizarea?
    cuvintele astea trebuie folosite? asa faci omul sa se caute in buzunar? of, of...mai ganditi-va!
    numai Romtelecom? putin zic eu! ati incercat la companiile de telefonie mobila pt un nr dedicat?
    timpul e scurt,e mult mai simplu asa si cred ca banii se strang mult mai repede... sms? cat mai multe posibilitati ar trebui sa existe!
  •  
    • 1997 mesaje
    19 Aug 2009, 00:04
    0 0
    credeam ca doar mie mi-a venit sa ii spun pitoaicei "pitoanca"...

    fetelor, incercati sa lasati topicul asta curat, e de ajuns deja o pitoaica sau un evysor cu punctulet, caruia vreau sa ii reamintesc ca topicul asta este strict pt cei care vor sa acorde un pic de "ajutor pt cristina dinu"...nu este un sondaj de opinie cu variante "da", "nu", "nu stiu"...nu inteleg de ce te simti dator sa ne anunti ca nu donezi, nu te-a intrebat nimeni...

    o sa revin cu niste idei, acum vreau doar sa ii spun evei ca tot din cazuri concrete, se poate muri cu zile, cu formularul acela in mana...zau, cum sa fim atat de naivi sa credem ca formularul ala e solutia de succes, cand e plina presa, tv-ul, internetul, de sute de strigate disperate de ajutor?
  •  
    • 7743 mesaje
    19 Aug 2009, 00:13
    0 0
    am spus in paralel cu strangerea de fonduri, irish
    boala nu e de ieri de azi si avea acest drept, da?
    si drept ii ca fiecare se descurca cum poate ... fct de PCR...da, dar se poate!