mezoterapie

•  
    • 40 mesaje
    19 Mai 2009, 12:46
    0 0
    Mezoterapie, impotriva celulitei ...
    a incercat cineva? a dat rezultate? cat costa o sedinta?
  •  
    • 99 mesaje
    19 Mai 2009, 13:37
    0 0
    te referi la cea cu ace? Brrrr nu stiu ca nu as incerca asa ceva. In schimb daca te referi la dermoporatie si anume mezoterapia virtuala, este f misto, nu simti decat mici intepaturi care nu sunt dureroase sau deranjante si rezultatele sunt nemaipomenite
  •  
    • 40 mesaje
    19 Mai 2009, 13:51
    0 0
    pai, la ambele ...
    si cat costa o sedinta?
    dupa cate sed. vezi rezultate?
  •  
    • 40 mesaje
    21 Mai 2009, 18:49
    0 0
    cat costa o sedinta?
    dupa cate sed. vezi rezultate?
  •  
    • 40 mesaje
    22 Mai 2009, 21:04
    0 0
    Chiar nu a incercat nimeni? De ce nu-mi raspundeti?
  •  
    • 73 mesaje
    28 Mai 2009, 17:08
    0 0
    Dermoporatia se face la salon si costa cam 300ron dar asta cu tot cu microdermabraziune, adica curatarea si deschiderea porilor. Pe riduri rezultatele se vad imediat, la mine asa a fost. Celulita si vergeturi dupa 2 sedinte cam asa. Intra pe keiko.ro daca vrei mai multe informatii. eu acolo am fost, dar sigur mai gasesti si in alte orase-saloane.
  •  
    • 11 mesaje
    31 Mai 2009, 17:19
    0 0
    am facut eu o sedinta de mezoterapie,insa din start doctora mi-a spus ca nu voi avea rezultate spectaculoase deoarece sunt slaba.Mezoterapie se pare ca are efect asupra persoanelor mai plinute...apoi am incercat la o alta clinica si mi-au spus acelasi lucru si nu am mai continuat sedintele.
    Acum am inceput un tratament cu eximia pt celulita ,sa vad dc voi avea rezultate,pana acum am fost la o sg sedinta si nu m-a dat pe spate ,asa cum se spune peste tot ca slabesti 17-18cm ca nu stiu ce...in fine,incerc ,poate poate.pana acum am avut rezultate cu endermologia ,se mai estompase celulita.din cate am inteles eximia impina 3 terapii,printre care si mezotarapia ,numai ca nu iti face injectie...oricum dc vrei sa faci mezoterapie,nu te speria ,nu e dureros absolut deloc.
  •  
    • 11 mesaje
    31 Mai 2009, 17:21
    0 1
    o sa va anunt dc am rezultate cu "minunatul aparat",dc nu inseamna ca am aruncat banii pe fereastra si am facut un efort financiar in zadar.sper totusi sa nu fie asa,va pup si bafta in lupta cu celulita!
  •  
    • 34 mesaje
    6 Iul 2009, 18:59
    0 0
    sofia, ai incercat? ce rezultate ai obtinut?
  •  
    • 370 mesaje
    6 Iul 2009, 22:33
    0 0
    mariamihai,
    am o intrebare, daca nu te deranjeaza! dermoporatia umple/ridica ridurile? si cat dureaza efectul? pe mine ma intereseaza sa fac dermoporatie pt o cicatrice care este putin depreciata - sub nivelul pielii. crezi ca poate avea efect si asupra genului asta de probleme asa cum umple ridurile?
    multumesc!
  •  
    • 370 mesaje
    10 Iul 2009, 16:18
    0 0
    nu stie nimeni?...
  •  
    • 370 mesaje
    3 Aug 2009, 12:32
    0 0
    ?
  •  
    de
    • 20 mesaje
    4 Aug 2009, 09:27
    0 0
    eu am facut mezoterapie clasica deci cu ace,fara efecte spectaculoase si foarte scumpa dupa parerea mea..50 de euro sedinta,am aruncat banii pe fereastra....o incercare esuata de a scapa de aripioare si colacei