clinica polisano....va rog!

•  
    • 128 mesaje
    3 Mai 2009, 20:37
    1 1
    doresc sa imi fac un control ginecologic la acesta clinica deoarece mi-a recomandat cineva sa merg la dr.carstoiu monica si am inteles ca o pot gasi la polisano
    va rog din suflet, stiti cumva daca sunt tarife mari?
  •  
    • 659 mesaje
    3 Mai 2009, 21:28
    2 1
    Lapona, prietena mea cea mai buna s-a tratat la un medic ginecolog de la Polisano, dar Polisano Sibiu (banuiesc ca tu intrebi de Bucuresti). Ce stiu de la ea este ca tarifele sunt un pic mai mari ca in alte parti (de exemplu, un consult si o eco o costau cam 200 lei; cred ca asta era anul trecut, dar nu sunt sigura ca imi amintesc corect), insa cei de acolo sunt superprofesionisti si merita toti banii.
    Dar ca sa stii exact ce preturi are d-na dr Monica Carstoiu, uite aici datele Polisano Bucuresti: http://www.clinicapolisano.ro/clinica/bucuresti/contact.html. Incearca sa dai maine un telefon sa aflii exact ce te intereseaza.

Ca o parere personala din partea mea, care ma confrunt de ani buni cu probleme ginecologice: mai bine platesti un pic mai mult unui medic foarte bun decat sa mergi la un medic mediocru care e mai ieftin. Conteaza ENORM sa ai un medic ginecolog foarte bun!
    Sanatate multa!
  •  
    • 128 mesaje
    3 Mai 2009, 22:43
    0 1
    multumesc mult balanta_tm.sunt foarte dezamagita de medicii ginecologi desi mi am facut programare doar la clinici private am fost tratata cu
    foarte multa superficialitate,te tin 5 minute si iti raspund in graba la intrebari cu toate ca tarifele sunt ff mari
  •  
    • 659 mesaje
    3 Mai 2009, 23:04
    0 0
    Da, si eu am patit ca tine: am fost la n ginecologi 'renumiti' si scumpi, la clinici private si doar recent am gasit medicul de care am nevoie. Parerea mea e sa fii in continuare foarte selectiva la ginecologi si pana nu il gasesti pe cel care te multumeste cu adevarat, sa nu te lasi.

Prietena mea merge de la Rm Valcea la Sibiu la Polisano, asa de multumita e de ginecologul de acolo...

Am mai citit pe net despre dr Monica Carstoiu si cica ar fi la Polisano care are sediul langa Plaza (nu stiu care o fi asta, eu locuiesc in Timisoara, iti spun doar ce am gasit pe un alt forum pe care eu il frecventez). Fetele de acolo au postat si doua numere de telefon de la acel sediu: 315.32.05 ; 315.32.06.
    Vezi tu cum faci: fie suni la unul din numerele existente la link-ul ce l-am scris in postarea anterioara, fie suni la unul din numerele astea gasite pe forumul cu pricina.
    Sanatate si numai bine!