lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 118 mesaje
    14 Sep 2009, 16:30
    0 0
    Tot citesc topicul, observ 2 tabere si nu pricep ceva: daca nu agreeati o persoana sua ceea ce face, dar totodata activitatile ie nu va dauneaz, ce aveti de ponegriti. Nu exista loc pe lumea asta pentru toata lumea?

    Mie personal Jasmine mi a ghicit, unelelucruri la mare fix, altele nu s au intamplat inca, nu ma astept la acurtete 100% insa nu vad de ce as incepe sa o vorbesc de rau. In fond singura m am dus ea, nesilita de nimeni, nu a tras ea de mine promitandu mi marea cu sarea.

    Zau daca va inteleg!
  •  
    • 120 mesaje
    14 Sep 2009, 17:13
    0 0
    Fiecare are dreptul sa zica ce vrea, nu cred ca a ponegrit-o cineva pe Jasmine...doar ne-am dat cu parerea cele care si-au ghicit la ea...daca e atat de buna sigur are destui clienti acolo in capitala, nu trebuie sa-i culeaga de pe forumul eva...mie personal nu mi s-a indeplinit nimic din ce mi-a zis...cred ca am dreptul sa zic asta pe topic
  •  
    • 358 mesaje
    15 Sep 2009, 22:54
    0 1
    haleleu, manca-v-as talentu' vostru de tambe! deci io dadui in carti, acu' cand citii ce aberati domniile voastre si vazui un lucru in globul meu de cristal de ma ingrozii: veti ramane tambe si veti muri proaste si asa cum fuge dracu' de tamaie de nu se lipeste de iel si asa cum apa de balta nu se lipeste de gasca, tot asa va fugi intelepciunea de voi pururea, sa moara fapta!
    lumea ie suparata pe acilishea, bag io seama cum ca doua impostoare si-au permis ca sa se lege de jasmine asta sau cum o chiama. iete ca si io ma legai de ia si acu', sa mor acilea, dak nu mi-e si tarshe ca oi pati ceva, ca cu siguranta ca piranda a ghicit la ce zic io aci, nebunatica de ia...
  •  
    • 2 mesaje
    18 Sep 2009, 14:36
    0 0
    Buna, imi poti da si mie numarul de telefon al lui Jasmine?
  •  
    • 120 mesaje
    18 Sep 2009, 23:13
    0 0
    De ce il vrei? Ai bani prea multi si nu stii pe ce sa-i dai? Daca citeai de la inceput topicul vedeai si adresa ei de mail si nr de telefon si poate deschideai si ochii mai bine sa vezi ca nu ghiceste bine si nu a facut decat sa fraiereasca niste fete de pe forum (printre care si subsemnata)...M-am fript o data si mi-a ajuns, am mai zis ca nu le are cu ghicitul, nu s-a adeverit nimic... DESCHIDE OCHII
  •  
    • 9 mesaje
    1 Nov 2009, 17:58
    0 0
    Mai stie cineva ceva de Jasmine?
  •  
    • 31 mesaje
    24 Nov 2009, 18:08
    0 0
    )))nu se mai stie nimic de ea........a disparut
  •  
    • 17 mesaje
    24 Mar 2010, 10:22
    0 0
    am sunat la doamna respectiva dar momentan nu mai face consulati.mare pacat .intradevat am mai apleat la domana aceasta si a fost intradevar asa cum a zis.....
  •  
    • 685 mesaje
    27 Mar 2010, 12:57
    0 0
    sa va spun din experienta mea cum e cu ghicitul:
    e foarte important ca in orice domeniu mistic, ezoteric, etc, sa existe o mare compatibilitate, o mare emaptie intre cel care ghiceste si cel care vrea sa afle. Fara compatibilitatea asta nu se poate si basta, e ca in dragoste sa zic asa. daca esti sceptic din prima, daca nu-ti place chiar si figura celui care iti ghiceste, slabe sperante sa iasa ceva. si mie imi placea in trecut sa ghicesc, sa mi se ghiceasca, dar jur ca daca figura celui din fata mea nu-mi exprima nimic, sa nu mai zic ca daca imi era antipatic... nu vedeam nimic si basta. preferam sa strang cartile si spuneam ca incercam alta data (e drept ca nu am ghicit pe bani niciodata, doar intre prietene sau colege, sau cazuri disperate trebuie multa simpatie reciproca, asta e secretul.

    am fost odata la o doamna de-asta care vedea in scris. pur si simplu te punea sa scrii ceva pe o coala, orice, iar ea vedea acolo multe si marunte, mi-o recomandase o cunostiinta care era extrem de multumita de ce-i spunea. ei bine, nu mi-a placut figura ei. parea foarte aspra, o fizionomie ciudata si imi inspira chiar o oarecare teama. bineinteles ca numai prostii mi-a spus, abia asteptam sa plec din incaperea aia..
  •  
    • 2 mesaje
    29 Apr 2010, 15:11
    0 0
    buna...
    sunt una dintre persoanele care merg la jasmine de 1 an... am fost prima oara in aprilie/mai 2009 pt ca aveam sesiune si trebuia sa-mi iau si licenta si mai apoi in decembrie 2009...
    as dori sa iau legatura cu persoanele care au mers si li s-a adeverit ceea ce a vazut ea.
    mmm...mie una mi s-a adeverit...aveam o relatie cu partenerul meu de aprox 6 ani jumatate... aveam niste probleme si in fine ea mi-a zis clar ca as fi putut fi destinul sau insa si-l rateaza... in privinta mea... ca o sa-l gasesc pe cel potrivit imediat ce termin relatia cu el, existand chiar posibilitatea sa se suprapuna.
    mmm... ce sa va spun... am vbit ku ea ultima oara pe 4 decembrie... mi-a zis ca il cunosc vag pe cel care imi e sortit si ca va fi in prezenta unui babat cand il voi remarca.... nu trec bine 2saptamani... aproape... pe data de 16 dec eu si prietenul meu ne despartim... in fine si in aceeasi seara prietena mea imi propune sa mergem la un film ca sa ies din starea respectiva... mi-a zis ca vine cu doi amici insa am refuzat... ea a insistat si asa se face ca l-am intalnit pe EL... in prezenta amicului... ce sa spun... m-a invitat sa petrec revelionul alaturi de el... au fost 4 luni minunate... insa ieri/alaltaieri mi-a spus ca ar vrea sa se gandeasca mai bine... continuu sa cred ca el este pt mine... simt asta si mai are si toate trasaturile pe care mi le-a spus jasmine: par grizonat, ochi verzi, mai scund ca fostul prieten, galant, gentleman, ce mai... un barbat cum nu am crezut ca mai exista... mi-a zis pana si de cicatricea pe care o are pe cap de cand era mic... totusi... sunt constienta ca daca el imi este sortitul... mai devreme sau mai tarziu chiar daca decide sa ne despartim momentan ... ne vom reintalni... asa ca... fetelor... daca vreti sa povestim intamplari care ni s-au adeverit, va rog lasati-mi un msj p private. va pup si mult noroc in dragoste
  •  
    • 1564 mesaje
    1 Mai 2010, 22:37
    0 0
    Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu … Merg la ea acasa, sau vine la mine la serviciu, daca ne adunam doua-trei colege. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698. Cred ca ea merita sa aiba cliente, ca nu e o impostoare, ca…altele.
  •  
    • 37 mesaje
    3 Mai 2010, 22:04
    0 0
    Buna!sa va spun de mine,eram asa disperata in leg cu niste probl de ale mele in dragoste,intro relatie nu stiam ce ma asteapta dk fac bine sau nu etc.nu mai suportam incertitudinea aia ce ma chinuia...
    asa ca am apelat la o fata care e si clarvazatoare si da bine din carti tarot si am ramas masca de tot ce mi-a zis cu atata exactitate,nu mi venea sa cred!!!
    chiar si pt cateva prietene de ale mele a fost f exacta si au fost exact cum le-a prezis si lor!chiar a facut minuni fata asta cu mine!chiar ca are har!nu e ca alea false!
    eu una m-am linistit mult de tot nu mai sunt in incertitudine,sunt mai optimista,am incredere in mine si sunt f linistita stiind ce ma asteapta ,care e decizia buna,etc!
    ma saturasem sa ma intreb mereu ce va fi cum o sa fie dk o sa fie mai rau sau nu,etc
    serios ca ma simt mult mai bine acum pt ca stiu de e ok sau nu.
    stiu ca e greu de crezut,dar cu mana pe inima va spun ca m-a lasat masca,absolut uimita tot ce mi-a zis de trecutul meu,vede lucurri din trecut,prezent si viitor,pe care nu are de unde sa le stie...nici nu ma cunostea...si nu e tiganca.....e din aia adevarata...are un har deosebit!
    nici eu nu credeam in din astea si uite.....si totul e exact cum mi-a prezis!

    cine vrea mai multe detalii,ma gasiti pe elizateodoru@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    5 Mai 2010, 09:36
    0 0
    vede daca ai si legaturi ceva facute,,sau cine cunoaste pe cineva ,ast mesaj : potaitza@yahoo.com
  •  
    • 7 mesaje
    11 Mai 2010, 11:26
    0 0
    buna,
    sunt noua aici,v-am citit mesajele si sunt cam nelamurita.as vrea sa merg la o ghicitoare .imi dati un numar de telefon ,va rog frumos!
  •  
    • 7 mesaje
    11 Mai 2010, 11:27
    0 0
    da-mi si mie numarul,te rog.
  •  
    • 84 mesaje
    13 Mai 2010, 12:02
    0 0
    de unde esti ?
  •  
    • 7 mesaje
    14 Mai 2010, 14:37
    0 0
    din bucuresti.
  •  
    • 379 mesaje
    15 Mai 2010, 19:47
    0 1
    vai de capul meu, cat de tute puteti fi
  •  
    • 172 mesaje
    21 Mai 2010, 07:10
    0 0
    ...si neajutorate as zice din pacate.
    Cum naiba puteti sta cu ochii intr o ceasca de cafea si sa credeti ca acolo este viitorul nu inteleg.
    Sunteti femei mature frate,ce aveti ?
    Cel mai important este sa crezi in Dumnezeu,sa crezi in tine,sa incerci sa fii in echilibru cu tot ce e in jurul tau si sa intelegeti ca oamenii fac alegeri,au dreptul asta asa cum si voi il aveti.
    Cand un barbat alege sa nu mai fie cu tine poti sa te dai cu fundu` de pamant si capu` de pereti plecat ramane.
    Invatati sa va iubiti mai mult pe voi numai asa veti trezi iubirea in celalalt.
  •  
    • 128 mesaje
    22 Mai 2010, 01:51
    0 0
    deep_eyes ,

    imi place cum scrii , cum gandesti! Te-am citit in multe topicuri !

    Ferice de cine te-a educat!

    Pupiciiiiiii!