lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 25 mesaje
    23 Mar 2009, 20:46
    0 0
    acum 2 saptamani mi-a ghicit si am ramas incantata,iti multumesc,in sfarsit am dat peste cineva fara sa ma vrajeasca cu prostii,a meritat banii.deja sunt shimbari la serviciu asa cum mi-a spus ea si e posibil sa ma puna pe un alt post asa cum mi-a zis ea,ma muta la alt departament,dar platit mia haios si mi-a zis asta,sa vedem ca mi-a mia zis ca intr-un punct plec chiar eu din firma si-mi dau demisia.si de sot mi-a zis lucruri tari,si mi-a zis ca trebuie sa fac o operatie la abdomen ca zona si ma doare deja apendicul....aoleu daca a avut dreptate si cu asta?lavya , iti las mesaj pe privat.
    fetelor lavya a avut dreptate cu ce-a spus la viversum...papapapa!!!!
  •  
    • 57 mesaje
    23 Mar 2009, 20:59
    0 0
    Si eu sunt multumita de ceea ce mi-a prezis, de situatia actuala care este tocmai ca in realitate, cat si despre firea mea .
  •  
    • 41 mesaje
    24 Mar 2009, 21:19
    0 0
    ce mult ma bucur!!! am avut mana buna!irinutza si ti-a zis bine de viitor?si mie mi-a zis de curand ca plec la un drum de srviciu la care nu am chef sa ma duc si la care am o neplacere pe drum si mi-i s-a fcaut rau pe ,serpentine si am si intarziat la locatie...ha ha ce tare!!!i-am dat telefon sa-i spun!!! dar am fcaut si treaba acolo ca mi-a zis ca in final iese bine!!!
  •  
    • 57 mesaje
    24 Mar 2009, 23:09
    0 0
    Mie mi-a zis ca imi voi schimba serviciul, va fi ceva neasteptat, dar va fi mai bine.Mi-a zis si de viitorul sentimental care iarasi e de bine. ; )
  •  
    • 80 mesaje
    25 Mar 2009, 10:53
    0 0
    buna..lasati mi si mie datele de contact ale persoanei respective,sunt foarte interesata,,,cred ca mai e un topic pe tema asta dar nu l am gasit sa ma informez.
    multumesc
  •  
    • 25 mesaje
    25 Mar 2009, 15:40
    0 0
    RAMU_RAMU: ti-am trimis mesaj pe privat.
  •  
    • 41 mesaje
    26 Mar 2009, 20:27
    0 0
    ramu ramu:adresa ei de mail este:jasmine_gheg@yahoo.com
    am dat-o si la sectiunea viversum,iti va raspunde ea si iti da si detalii,daca nu esti din bucuresti iti trimite pe mail....vezi si tu..bafta!!!!sper sa fii multumita,a mai apelat si o prietena de=a mea la ea si a fost surprinsa de ce i-a zis!!!
  •  
    • 38 mesaje
    26 Mar 2009, 20:41
    0 0
    hello fetelor!!vad ca si aici se vorbeste de Jasmine!!!!mie mi-a ghicit odata in cafea ca a avut chef,de obicei nu vede in cafea,ea da mai mult in carti de Tarot si lenormand dar si carti normale,le amesteca ea...are stilul ei
    philo si tu cum ai dat de ea?
  •  
    • 25 mesaje
    26 Mar 2009, 20:46
    0 0
    pai eu o cunosteam pe o veche clienta de-a ei!!!Si asa am dat de ea!!!i-am mai recomandat-o luni unei colege care este casatorita si i-a zis ca sotul ei are bani pe care ii ascunde de ea,ca are un cont sau ceva ca nu-i tine in casa....dar nu stiu acum daca asa este....nu am indraznit s-o intreb direct....dar ei nu i se pare asa curios ptr ca el este mai avar din fire si este posibil....
  •  
    • 17 mesaje
    28 Mar 2009, 11:00
    0 0
    am sunat si eu la doamna aceea si intradevar am ramas uimita de ce mi-a zis.a fost adevarat tot ce mi-a zis.eu nu prea cred in lucruri din astea tin sa specific.
  •  
    • 4811 mesaje
    28 Mar 2009, 11:21
    0 0
    Nu m-a pasionat niciodata subiectul ghicitoare dar nah...tare sunt curioasa ce ma asteapta ca sunt intr-o perioada tare confuza..
    Deci...cum fac?ma duc la ea undeva in Buc?sau vb doar cu ea la tel?si dc e asa,cum o platesc?
  •  
    • 76 mesaje
    30 Mar 2009, 09:30
    0 0
    Chiar nu ne raspunde si noua nimeni?
  •  
    • 25 mesaje
    30 Mar 2009, 12:17
    0 0
    Angelie, ti-am trimis mesaj pe privat. Te rog spune-mi daca l-ai primit.
  •  
    • 76 mesaje
    30 Mar 2009, 12:30
    0 0
    Te rog vreau si eu mai multe detalii, poti sa ma ajuti si pe mine?
  •  
    • 113 mesaje
    30 Mar 2009, 12:36
    0 0
    Probabil ai citit fraza asta pe alte cateva zeci de site-uri pana acum. Poate ai incercat asa ceva si alta data si nu ai reusit sau ai fost pacalit. Noi iti garantam ca nu este si cazul nostru. In primul rand trebuie sa retii ca noi doar oferim informatii si nu participam efectiv, iar sfaturile noastre sunt 100% GRATUITE. Acestea fiind spuse, nu te va costa nimic sa derulezi pagina si sa-ti arunci putin ochii..

    Te-ai gandit vreodata sa renunti la slujba ta si sa devii propriul tau angajat? Ti-ar placea sa traiesti din ce castigi stand acasa si lucrand doar cat vrei tu? Ai auzit de modalitati de a castiga bani pe internet? Acest site iti propune cateva metode si iti da niste sfaturi FARA SA ITI CEARA BANI! Scopul nostru este de a ajuta cat mai multe persoane si de a castiga un prestigiu prin aceasta activitate.Prin urmare, iti prezentam cateva idei de afacere, un alt fel de comert electronic care poate avea succes.

    Pentru ca vrem sa te ajutam si vrem sa fim sinceri cu tine, inainte de a incepe trebuie sa ai in vedere cateva lucruri

    -NIMENI nu iti va da bani fara a face absolut nimic! Toate modalitatile prezentate de noi implica activitati diverse, dar care necestita eforturi FOARTE MICI din partea ta si care sunt platite mult mai bine decat ar fi munca efectiva.

    -NU TOTI AJUNG BOGATI! Cu toate ca este foarte ushor sa-ti asiguri un venit lunar, nu toti cei care incearca reusesc sa castige cu adevarat. Motivul este evident. Cu toate ca aceste modalitati nu necesita munca efectiva este totushi nevoie de multa perseverenta, daruire, rabdare si mai ales ambitie!

    -NU TOATE MODALITATILE GASITE PE INTERNET SUNT REALE! Ai grija ce alegi. Internetul este plin de scamuri, de programe si promisiuni false cu care iti poti pierde atat timpul cat si banii! Din acest motiv noi iti recomandam modalitatile descrie pe site-ul nostru.

    Daca ai ajuns pana aici inseamna ca esti destul de rabdator pentru a avea o sansa de a castiga bani adevarati! Sa incepem.

    Prima si cea mai simpla metoda de a face bani!!! Homepages friends este un motor de cautare care te plateste daca il folosesti. Foarte simplu. Toata lumea foloseste Google sau Yahoo zi de zi. De ce sa nu fii platit pentru asta? Castigi bani folosind acest motor in mod normal si asta fara ca rezultatele cautarilor tale sa fie denaturate. Homepages friends are acorduri cu cei de la Yahoo si Google, astfel ca rezultatele sunt aceleasi. Mai mult, iti poti convinge prietenii sa foloseasca site-ul vei primi un bonus de 10% din ce castiga ei, 5% bonus din ce castiga prietenii lor si asa mai departe. Incearca acum!

    O alta modalitate foarte simpla de a face bani : GOMEZ PEER - un programel pe care daca-l tii deschis si esti conectat la internet iti va aduce o suma de bani lunar, fara sa-ti ceara nimic in schimb! Nu trebuie sa vizitezi site-uri, nu trebuie sa dai click pe reclame, nu trebuie sa citesti e-mailuri sau altceva. Programul nu este un virus si nu intra in conflict cu nici un program antivirus!
    http://www.bani-pe-net.110mb.com/
  •  
    • 76 mesaje
    30 Mar 2009, 12:42
    0 0
    Pt.Kami45 te rog poti sa-mi raspunzi si mie?
  •  
    • 25 mesaje
    30 Mar 2009, 15:07
    0 0
    Ti-am trimis mesaj in privat.
  •  
    • 41 mesaje
    30 Mar 2009, 15:54
    0 0
    ptr angelie: ii scrii pe mail ce te intereseaza si-ti spune ea tot,am scris mailul ei mai devreme la pag.1
    eu as da nr ei te mob.,dar poate se supara ca-l fac public,k nu i-am cerut acordul ptr asta,dar iti raspunde sigur pe mail,sper sa fii multumita...oricum eu am fost la mai multe ghicitoare si astrologi,dar pana la urma tot la ea imi iese cel mai bine.eu as vrea sa gasesc pe cineva ptr cafea..daca aveti vreo informatie despre vreo tipa buna la cafea in bucuresti as fi incantata sa merg,dar sa nu fie rroma.fetelor o saptamana de vissss va doresc si cu vesti bune!!!!
  •  
    • 25 mesaje
    30 Mar 2009, 16:42
    0 0
    ptr Chocolate70: ti-am trimis mes pe privat.
  •  
    • 1742 mesaje
    30 Mar 2009, 16:49
    0 0
    buna doresc si eu detalii va rog frumos. va pup