mumio

  •  
    • 216 mesaje
    26 Feb 2009, 19:02
    0 0
    eu am intrat pe google,am scris rasina de mumie si am intrat pe primul site www.terapeut.ro/commerce/extract-purificat-rasina-mumie-p-1952.html-70k-care de fapt este site pro hemp romania si am gasit toate detaliile despre acest produs care la ei costa 330 mii lei 30 pastile si am facut comanda deocamdata de doua cutii sa vedem ce efecte are am luat o cutie simpla si una cu propolis care tot atit costa le iau intercalat una simpla si una cu propolis.Am vazut ca la alte firme este un pic mai scump
  •  
    • 216 mesaje
    26 Feb 2009, 19:02
    0 0
    eu am intrat pe google,am scris rasina de mumie si am intrat pe primul site www.terapeut.ro/commerce/extract-purificat-rasina-mumie-p-1952.html-70k-care de fapt este site pro hemp romania si am gasit toate detaliile despre acest produs care la ei costa 330 mii lei 30 pastile si am facut comanda deocamdata de doua cutii sa vedem ce efecte are am luat o cutie simpla si una cu propolis care tot atit costa le iau intercalat una simpla si una cu propolis.Am vazut ca la alte firme este un pic mai scump
  •  
    • 216 mesaje
    26 Feb 2009, 19:02
    0 0
    eu am intrat pe google,am scris rasina de mumie si am intrat pe primul site www.terapeut.ro/commerce/extract-purificat-rasina-mumie-p-1952.html-70k-care de fapt este site pro hemp romania si am gasit toate detaliile despre acest produs care la ei costa 330 mii lei 30 pastile si am facut comanda deocamdata de doua cutii sa vedem ce efecte are am luat o cutie simpla si una cu propolis care tot atit costa le iau intercalat una simpla si una cu propolis.Am vazut ca la alte firme este un pic mai scump
  •  
    • 216 mesaje
    26 Feb 2009, 19:04
    0 0
    i-mi cer scuze nu raspundea la primul clik si am insistat de mai multe ori si au intrat mai multe raspunsuri de acelasi fel
  •  
    • 91 mesaje
    26 Feb 2009, 19:50
    0 0
    la mine in oras, la farmaciile naturiste acest produs este la 25 ron.
  •  
    • 216 mesaje
    26 Feb 2009, 20:53
    1 0
    eu aproape tot fac comanda de pe net am timp putin ca sa alerg dupa ele ma duc de doua ori la carrefour si fac piata pentru alimente iar restul piine,tigari sau ceva care se termina iau de la magazinele de linga mine
  •  
    • 103 mesaje
    26 Feb 2009, 21:04
    0 0
    Buna
    Deci se poate gasi si la plafar...si vad ca e si mai ieftin..ok Mersi
  •  
    • 82 mesaje
    26 Feb 2009, 21:37
    0 0
    CONTI,ESTI F SIMPATICA!
  •  
    • 1 mesaje
    24 Nov 2009, 13:13
    0 0
    Salut, in legatura cu acest medicament am inteles ca trateaza si Balbismu , asa e ? Eu am un defect din nastere ...si as vrea sa sa stiu daca ma pot trata cu acest medicament, va rog mult sa imi dati informatatii in legatura cu acest medicament, multumesc !