intr-adevar ghicit gratuit

  •  
    • 13 mesaje
    31 Dec 2009, 13:19
    0 0
    Buna!sunt kristta..scuza-ma ca intervin dat te sfatuiesc din tot sufletul sa nu mergi la nimeni sa ti ghiceasca.Greseala asta am facut-o si eu:mi- a zis ca am farmece,am dat bani multi pe tampeniile care m-a pus sa le fac...cu ata rosie,cu lingura de lemn,etc
    Dupa ce am facut ce mi a zis ea a trecut cateva luni si incepusem sa ma simt din ce in ce mai rea,simteam o greutate pe umeri,am indepartat p toata lumea...eram invidioasa p toata lumea si parca le doream raul,m am despartit de iubit acum 2 luni(imi repeta intruna ca parca mi ar fi dusman nu prieten),am dezamagit pe toata lumea,nu ma mai recunosteam..Dupa ce mi-am pierdut si dragostea am realizat cat de rea am fost si ma intrebam de ce D-eu nu ma iubeste?!Am ineceput sa merg la un preot,mi a citit 7 zile,m am spovedit,m am impartasit. ..cateva zile simteam ca parca era si mai rau:cred ca atunci am dat tot raul din mine...brusc m-am linistit dupa 3 4 zile de calvar dupa impartasire.Acum ma simt mai calma,mai iubitoare cu toate ca sufar dupa fostul meu prieten.Am auzit de Sf Anton de Padova de la o prietena..am cautat despre viata lui,am inceput novena,ma rog si sper din suflet ca macar acum cand ma caiesc ptr toate relele pe care le am facut sa-mi ajute si sa-mi asculte rugaciunea(dorinta).E prima data in viata mea cand simt ca sunt matura!
    M-a pedepsit D-zeu ptr toate cate am facut ..am ales sa merg la vrajitoare in loc sa ma indrept spre El!
    D-zeu sa va ajute pe toate!
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 13:15
    0 0
     Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463