intr-adevar ghicit gratuit

  •  
    • 283 mesaje
    21 Mar 2009, 13:50
    0 2
    Ofer consultanta in carti si tarot. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe cassey.cassey20@yahoo.com si va voi contacta cat se poate de repede.
  •  
    • 14 mesaje
    21 Mar 2009, 17:15
    0 0
    Un sfat este sa fiti atente la cine apelati pentru ghicit, nu toti cei care practica asa ceva se si pricep.
  •  
    • 177 mesaje
    21 Mar 2009, 20:36
    0 0
    ce admin cretin',vine vaka asta si-si face reclama aici pt kudika si adminu habar n-are.
  •  
    • 52 mesaje
    21 Mar 2009, 20:39
    0 0
    Am spicuit topicul asta si m-am ingrozit.
    Mai fetelor voi sunteti reale?
    Sunteti oameni cu ratiune, oameni care au apucat sa traiasca in sec. XXI? Unele, mie si jena s-o spun au si ceva studii...
    Imi pare rau ca mai aexista atatea fete si cred ca tinere, nu vorbesc de femei trecute de 70 de ani, care umbla la babe, ghicitoare si tot felul de escroace.
    Poate credulitatea voastra e si motivul dezamagirilor in dragoste, ca pe majoritatea asta va frige.
    Pe credulitatea voastra fac averi de-alde "mama omida" si alte spurcaciuni de genul asta, ... Puahhh
  •  
    • 2 mesaje
    22 Mar 2009, 13:25
    0 0
    as propune ca persoanele care nu cred sa inceteze sa ne frece la cap cu mesaje gen : " e ffff pacat, o sa ajungi in iad, sunteti proaste ca va duceti la ghicitoare si credeti,dati banii aiurea "si sa-si vada de treaba lor. e alegerea fiecaruia daca crede sau nu, dar daca vedeti ca la acest topic 90% dintre cele posteaza sunt interesate chiar nu stiu de ce trebuie sa ne zapaciti de cap cu tot felul de prostii. poate ne place sa fim mintite, avem bani de aruncat care e problema.?
  •  
    • 11 mesaje
    23 Mar 2009, 09:10
    0 0
    pt bl007: care e problema ta? a mers careva la ghicit cu banii tai? ti-a mancat vreo ghicitoare pranzul si ai ramas tu saraca si aia s-a imbogatit? Nu inteleg de ce trebuie sa ne critici atata ca alegem sa mergem la ghicitoare... Tu ce cauti pe un forum in care se vorbeste de asa ceva? Aici ne scriem impresiile despre tarot, tocmai pt a nu mai merge la sarlatance care doar iau banii, deci daca tu nu crezi in asta te rog sa mergi pe site-ul lui Forbes sau Victoria Secrets sau care vrei tu dar sa nu aiba legatura cu tarotul... e doar o sugestie, nimeni nu-ti spune ce sa faci deci nu spune nici tu ce sa faca altii. Spuneti te rog parerea fara a jigni.
  •  
    • 2191 mesaje
    23 Mar 2009, 13:05
    0 0
    din moment ce e un forum public, poate scrie aici cine vrea...si persoanele care cred in tarot, dar si cele care nu cred..
    sau ce, daca nu va canta in struna cu ghicitul nu e bine venita?
    janesmith, mai schimba placa "ma duc pe banii tai?" am mai citit replica asta data de tine pe un alt topic, deja e penibil...alte replici, fara sa te ataci, nu stii?
  •  
    • 11 mesaje
    23 Mar 2009, 13:35
    0 0
    addictyv3; una e sa-ti expui o parere in general si cu totul alta e sa te adresezi direct acestor persoane. Cu alte cuvinte una e sa spui ca tu crezi despre oamenii care merg la ghicitori ca sunt asa si pe dincolo si cu totul alta e cand spui: "voi fetelor care mergeti la ghicit...etc".
  •  
    • 282 mesaje
    23 Mar 2009, 22:40
    0 0
    janesmith ai o impertinenta de nedescris!
    placa cu " pe banii tai! am citit-o si eu pe cateva topicuri.
    pe mine m-a deranjat mult reactia ta la topicul deschis de bulinutza...
    maica "spanzura-te"
  •  
    • 11 mesaje
    24 Mar 2009, 09:25
    0 0
    ANGELANNA; e foarte bine ca esti deranjata de reactia mea... ce sa spun??? e doar problema ta, rezolva-te singura. Cat despre cat adevar zace in toate cuvintele spuse de o parte din cele care scriu aici... e cam mult de comentat. Rog persoana care are probleme sa-mi dea doar CNP-ul. pot verifica daca povestea ei este reala si cu dovezi palpabile ii transfer in cont sau ii trimit cu mandat postal suma de care are nevoie pt operatie. Repet, am nevoie de CNP-ul ei pt a verifica daca toata acea poveste este reala. In cazul in care refuza sa-mi dea CNP-ul permite-mi sa cred ca ceva nu e adevarat.
  •  
    • 33 mesaje
    24 Mar 2009, 11:32
    0 0
    draga mea vad ca este a doua oara cand ma ataci pe nedrept pe acest forum .problema ta daca te indoiesti de veridicitatea celor relatate de mine .apoi la povestea cu faptul ca eu ar trebui sa iti dau cnp meu sa verifici tu daca este reala povestea mea vreau sa te intreb cateva lucruri permisive zic eu ...cu CNP meu tu poti merge doar la evidenta populatiei poti afla daca sunt in viata si nu decedata ,adresa mea si daca am avut probleme legale vreodata in viata mea am dreptate ??crede-ma ca lucrez la un centru de statistica si stiu cum functioneaza serviciul evidenta populatiei ...apoi tot de acolo poti afla daca intr-adevar fratele meu Dzeu sa il odihneasca in pace este mort din februarie 1990 .....apoi CNP nu se da aiurea in tramvai pt ca in ziua de azi cu CNP se pot face foarte multe ilegalitati sincer ...daca intr-adevar zici ca vroiai sa ma ajuti(nu contest gestul tau pt ca nu stiu cum gandesti tu si nu pot patrunde in creierul tau sa vad ceea ce gandesti) mai sincer era daca intr-adevar vroiai sa vezi veridicitatea celor afirmate de mine sa imi dai un add pe messenger imi cereai documentatia medicala de la doctor cu parafa doctorului ,imi cereai webcam sa ma vezi live sa vezi ca nu mint pt ca problema mea este foarte vizibila draga mea chiar am cicatrici pe toata fata foarte vizibile sau eventual poze cu mine ... sau sa iti arat si certificatul de deces al fratelui meu ce zici is credibila?apoi eu nu trebuie sa ma justific in fata nimanui eu am cerut ajutor si cine ma cunoaste stie cum sunt eu ...si de rautati crede-ma sunt satula dar viata merge inainte .....eu cred ca nu ar trebui in viata sa ne batem joc de nimeni....o zi buna ii doresc si crede-ma ca nu m-am nascut ieri si nici 4 clase nu am am mult mai mult si stiu cum se lucreaza in sistem mai ales la evidenta populatiei .....Dumnezeu sa iti ajute in viata
  •  
    • 11 mesaje
    24 Mar 2009, 12:58
    0 0
    cu CNP-ul se poate verifica unde ai fost internata si interventiile de care ai suferit nu doar ca existi. Nu doresc poze si nici copii dupa acte emise de doctori care puteau fi platiti. Daca vrei ne intalnim si-ti dau banii. In hartiile prezentate de tine chiar daca sunt in original nu am deloc incredere. Pe de alta parte experienta de viata nu consta in cate clase ai absolvit, iar cat despre harta mentala, tocmai pt ca nu avem cum sa ne-o cunoastem cer lucruri dupa care functioneaza a mea. Eu iti fac urmatoarea propunere; iti sponsorizez operatia, internarea si tratamentul ce urmeaza dupa ea dar in conditiile mele, adica eu platesc direct celor carora trebuie sa le dai banii pt operatie. nu are rost sa-ti dau un ID de mess, ne putem da intalnire intr-un loc si la o data aleasa de tine, astfel cei care citesc pot fi martori. Eu vin cu banii la vedere asta pt dovada palpabila ca detin indiferent ce suma se solicita pt operatie.
  •  
    • 33 mesaje
    24 Mar 2009, 13:28
    0 0
    cum zici tu ....sincer nu vreau sa intru in polemica cu nimeni eu iti dau cnp meu in privat daca vrei nu pt bani stai linistita cine vrea sa ma ajute ma ajuta repet nu am bagat mana in buzunarul nimanui asta niciodata si nu am nimic de ascuns stii daca tu zici ca o sa gasesti unde am fost internata perioada si problema cu codul numeric personal chiar as fi curioasa pt ca nu este vorba doar de un spital unde am fost internata si pe care mi se pare ca l-am si mentionat in primul topic e vb de mai multe spitale din orase diferite si da cred ca poti verifica si de la politie sa vezi cand s-a produs explozia de butelie in casa mea pt ca s-a facut o ancheta la fata locului cand s-a produs explozia .....si o sa iti dau si numele fratelui meu sa vezi ca a murit intr-adevar atunci cum am zis eu si nu mint cu nimic nu am de ce sa mint sincer si apoi nu sunt genul de om care sa imi creez povesti fantasmagorice doar cu scopul de a face rost de bani ....niciodata nu as minti cu o problema de sanatate pt ca ma gandesc ca Dzeu mi-ar putea da mai rau decat am mintit eu ...si nu as minti cu lucruri de genul....iti trm acum in mesaj privat codul numeric personal si datele care le-ai cerut si de la tine vreau atat doar scuze in momentul in care te vei convinge si vei face investigatii si vei vedea ca tot ceea ce am spus eu este adevarat ......bani nu vreau de la tine sincer mi-au ajuns jignirile gratuite si atacurile la persoana mea eu nu am nici o vina si apoi nu am nimic de ascuns .....o zi buna iti doresc .......
  •  
    • 8 mesaje
    31 Mar 2009, 10:55
    0 0
    buna, imi poti trimite,te rog si mie datele doamnei de contact?mercic mult
  •  
    • 8 mesaje
    31 Mar 2009, 10:55
    0 0
    buna, imi poti trimite,te rog si mie datele doamnei de contact?mercic mult
  •  
    • 10 mesaje
    31 Mar 2009, 12:29
    0 0
    scuze ca intreb, dar care date de contact? ale carei doamne?
  •  
    • 72 mesaje
    5 Apr 2009, 20:45
    1 0
    asa e c chiar foarte supet femeia asta si eu am sunat o mia zis ca in tro luna voi mai avea o sansa de la prietenul meu acum sa vedem ....aaa si mi-a mai zis ca iau si examenul din vara orcum e super tipa de nota1000000
  •  
    • 2 mesaje
    3 Dec 2009, 13:54
    0 0
    Te rog din suflet vreau sa merg si eu la aceasta femeie daca ai adresa te rog din suflet sa mi-o dai si mie pt ca eu vin luni 7 la bucuresti si as vrea sa o intalnesc multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    3 Dec 2009, 14:16
    0 0
    te rog sa ma duci si pe mine la aceasta persoana eu vin in Bucuresti pe 7 decembrie daca vrei putem sa ne intalnim sau pot sa-ti las nr meu de tel si am putea lua legatura daca imi faci un bip multumesc din suflet
  •  
    • 13 mesaje
    31 Dec 2009, 13:06
    1 0
    PMV...stiu de novena Sf Anton.E chiar atat de puternica rugaciunea Sfantului catre D-zeu?Am o probleme sufleteasca,ma rog sfantului dar uneori simt ca ma dezamagesc sg. te rog raspunde mi p adresa mea de email kristta13@yahoo.com.Astept rasp.Multumesc din suflet