preot clarvazator

  •  
    • 4 mesaje
    15 Sep 2010, 02:22
    3 2
    Buna ziua, daca aflati nr de tel al preotului Cucu din Sf, Gheorghe va rog sa mil trimite-ti si mie va multumesc
  •  
    • 157 mesaje
    15 Sep 2010, 12:29
    4 2
    Buna ziua, eu am fost la preotul Cucu acum vreo 12 ani, chiar de doua ori. Vreau sa va spun ca nu a iesit nimic din ce mi-a spus, si in atata timp cred ca unele ar fi trebuit sa se implineasca. Nu vreau sa influentez pe nimeni, am spus doar cum a fost la mine.
  •  
    • 1 mesaje
    20 Sep 2010, 10:13
    5 6
    vreau si eu numarul de telefon al preotului Cucu, te rog
  •  
    • 1 mesaje
    27 Nov 2010, 10:48
    1 0
    doresc si eu nr de telefon al parintelui Cucu
    multumesc mult
  •  
    • 157 mesaje
    28 Nov 2010, 19:12
    1 0

    Daca vreti mai multe amanunte despre preotul Cucu, id-ul meu de mess e: SMIRUNA.

  •  
    • 4 mesaje
    4 Dec 2010, 15:42
    1 2
    AM NEVOIE DE UN RASPUNS,SIMT CA INEBUNESC VA ROG AJUTATIMA VREAU UN RASPUNS SINT DISPERATA .GASESC PRIN CASA TOT FELU DE STICLUTE ASCUNSE PRIN DIFERIET LOCURI STICLUTE IN FORMA DE FIOLE CU CAPACEL AU IN ELE UN LICHID ,UNELE DE CULOAREA CONIANULUI ALTELE APOASE VA ROG VREAU SA VORBESC CU CINEVA DESPRE ASTA
  •  
    • 4 mesaje
    4 Dec 2010, 16:51
    2 2
    VA ROG DIN SUFLET E CINEVA AICI CARE MA POATE AJUTA SINT DISPERATA AM NEVOIE DE AJUTOR SIMT CA INEBUNESC!!!!
  •  
    • 4346 mesaje
    4 Dec 2010, 18:57
    0 2

    cu ce anume sa te ajute???? le arunci si gata!..iti continui viata...

  •  
    • 1 mesaje
    3 Feb 2011, 16:17
    1 0
    fetelor.........cum ajung la parintele de la reviga,sunt din galati si nu am gasit pe nimeni sa stie.............va rog ajutati-ma......
  •  
    • 2 mesaje
    3 Feb 2011, 16:38
    1 0

    Buna ziua,numele meu este Andrada am 20 ani sunt din Italia si as avea nevoie de un ajutor putin mai mare din partea unu preot...acum 3 luni cel ce trebuia sa'mi fie sot pe 28mai anul acesta a decedat,a decedat acum aproximativ 3 luni...eu sunt insarcinata in 7luni..decand a murit eu plang si sufar enorm...am apelat si la ajutorul unui psiholog dar consider k problema mea poate fi rezolvata doar de un preot...am nevoie de cateva cuvinte care sa ma poata ridica de moral si sa nu'l mai visez sa numai plang stiind k sunt insarcinata! Va multumesc din suflet!!!O zi buna..!

  •  
    • 4346 mesaje
    3 Feb 2011, 18:03
    1 1
    du te la cea mai apropiata biserica si cere sa stai de vb cu un preot...mai simplu de atat nu se poate
  •  
    • 1336 mesaje
    3 Feb 2011, 21:22
    2 1
    Amira,d-zeu ti-a trimis copilul ca pe o binecuvantare.Ai mare grija de tine ,traieste-ti viata pt copilul tau.Gandeste-te ca iubitul tau nu ar vrea sa te vada atata de nefericita.Toate starile tale negative se rasfrang asupra copilului tau.Cauta un preot si vorbeste cu el despre tot ce simti.Spovedeste-te si impartaseste-te..vei afla linistea sufletului tau si vei fi fericita.Acel copil e cel mai mare dar de la d-zeu.Ai grija de tine si pregateste-te sa devii..mamica.El va vegheaza de acolo sus,sa nu uiti asta.Te imbratisez cu drag si imi pare f rau de cele ce ti s-au intamplat!D-zeu sa iti dea putere si alinare sufletului tau.
  •  
    • 1 mesaje
    15 Feb 2011, 23:11
    3 2

    mirunas-nu trebuie ca tot ce auzi sa crezi si tot in ce crezi si nu e bine sa auzi dar daca iti doresti cu adevarat ceva sa te rogi dar daca cumva te rogi o saptamana si nu se intampla pentru ce te-ai rugat  sa nu te opresti pt ca d-zeu poate crede ca nu e bine pt. tine lucrul ce teai rugat sa se implineasca si trebuie sa nu iti fie ura pe dumnezeu daca cumva nu se intampla pt. ca daca continui sa te rogi de zile zeci de ani cel putin  o data pe zi sigur odata o  sa se implineasca dar rugaciunea sa fie din tot sufletul nu eu/tu sau oricine se roaga se roaga si cu gandul este la o femeie sau la o prostie daca va rugati asa atunci mai bine nu va rugati.Dar aveti grija in timpul rugaciuni sa nu va indre diavolul satan in acea comvorbire 

         pentru mai multe informatii religioase si va sfatuiesca sa o faceti pentru ca nu cu femeia intrati in imparatia cerurilar ci cu dumnezeu cu credinta comtactatima pe id-ul

     

                 

                                  FABY.989898          

    DAR SA SCRIETI CU LITERE MARI NU MICI CUM AM SCRIS EU EU ORICAND O SA VA DOU ACCEPT DACA VA INTERESEAZA DACA NU NU PATATI SF SCRIPTURA AMIN!

             

  •  
    • 2 mesaje
    31 Mar 2011, 20:23
    15 1

     TUTUROR,cu toata increderea si sinceritatea,va recomand un baiat de 36 ani,il cheama Remus,nr 0749325635,il suna ti dupa ora 20 si discuta ti cu el tot ce aveti pe suflet,eu sunt ff multumita de el,NU IA,NU CERE NICI UN BAN.De un an si jum,tot ce mi a spus mi s a adeverit 90%,sanatate tuturor. 


    Acest mesaj a fost editat de către monkey_ely: 19 Apr 2011, 21:17
  •  
    • 4346 mesaje
    1 Apr 2011, 11:57
    3 1
    nimik nu e gratis..chiar daca pare la prima vedere...va veni vremea cand o sa platiti cu varf si indesat si nu neaparat cu bani...
  •  
    • 363 mesaje
    4 Apr 2011, 23:50
    2 1
    Ca sa-l parafrazez pe Caragiale:"ce le stii tu pe toate bobocule"!Esti foarte categorica.
  •  
    • 1 mesaje
    30 Aug 2011, 15:15
    1 1
    mari_na said:
    buna, iti las adresa mea de yahoo. , pe privatt, cred ca te pot ajuta cu informatiile pe care le cauti
  •  
    • 363 mesaje
    29 Sep 2011, 23:53
    0 0
    Preot clarvazator in judetul OLT stiti?
  •  
    • 738 mesaje
    30 Sep 2011, 18:01
    0 0
    exista asa ceva?
  •  
    • 2 mesaje
    18 Oct 2011, 12:58
    1 0
    Buna