preot clarvazator

  •  
    • 1 mesaje
    8 Iun 2015, 14:49
    5 7
    Mai fetelor..nu stiu ce cautati voi cu tarotul...daca vreti sa vedeti cu adevarat minuni..mergeti la preotul vostru din parohie..si incercati sa vb. cu el..spovediti-va..si dupa prima spovedanie mai vorbim.
  •  
    • 1 mesaje
    8 Sep 2015, 22:09
    18 8
    Buna,

    A fost cineva la Manastirea Sadinca, jud. Sibiu, la parintele David Stoica? 
    Acest mesaj a fost editat de către mihaela22m: 8 Sep 2015, 22:10
  •  
    • 2 mesaje
    9 Mar 2016, 10:45
    12 5
    As dori și eu nr de tel a părintelui cucu..multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    9 Mar 2016, 10:48
    4 3
    Va rog din suflet un nr de tel a părintelui cucu
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Mar 2016, 14:32
    3 0
    alealexa30 said:Va rog din suflet un nr de tel a părintelui cucu

     

    0989898989

    zici de trei ori: cucu cucu cucu

    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 9 Mar 2016, 14:33
  •  
    • 5609 mesaje
    11 Mar 2016, 04:08
    4 1
    alealexa30 said:As dori și eu nr de tel a părintelui cucu..multumesc

     

    Ati bagat degetul gresit dom'soara, aici este forumul EVA.ro,  nu biroul de informatii telefonice! 


    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 11 Mar 2016, 04:09
  •  
    • 3765 mesaje
    14 Mar 2016, 14:05
    1 2
    beautifulrich said:POATE FATAA STA SE SIMTE RAU ARE NEVOIE DE AJUTOR, SA VB CU CINEVA UITE LA SONATA CE RAPUSNUSRI DA DE CENTRALISTA DE AIA PLICTISITA DE VIATA DUPA 30 DE ANI DE ALO ALO ....NOTATI!
    SONATOOOO, I-A ZI CU CE MAI INCANTI?

     

     

    pisi, ti-a cazut tencuiala de la mansarda?

  •  
    • 11561 mesaje
    14 Mar 2016, 15:45
    0 3
    mari_na said:buna, iti las adresa mea de yahoo. , pe privatt, cred ca te pot ajuta cu informatiile pe care le cauti

     Mata  , esti  preoteasa??  sau  vre  un  popa  deghizat???!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    14 Mar 2016, 15:49
    0 0
    alealexa30 said:Va rog din suflet un nr de tel a părintelui cucu

       Am  auzit  eu  pe  la  niste  babe  , ca  pe  asta  i  l  cauta  cucoanele!!
      Cica  [......]!!!!


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 21 Mar 2016, 11:05
  •  
    • 3765 mesaje
    18 Mar 2016, 11:39
    1 3
    beautifulrich said:da mi-a cazut tencuiala de la mansarda ai ceva impotriva?

     NU, DIMPOTRIVA, IMI PLACE SA ASCULT OAMENII [............]

     [................]


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 3 Iun 2016, 11:11
  •  
    • 3765 mesaje
    18 Mar 2016, 20:06
    1 0
    te-au [.............] extraterestrii?
    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 21 Mar 2016, 11:16
  •  
    • 3765 mesaje
    19 Mar 2016, 23:15
    0 0
    beautifulrich said:asta se invata la locurile de munca am vazut snapani de pe la cazinouri care au venit miliardari si au plecat gropari
    [.............]

     

     

    pisi,  ti-ai vorbit extraterestrii?


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 21 Mar 2016, 11:21
  •  
    • 137 mesaje
    21 Mar 2016, 11:24
    5 0
    Buna ziua, scopul acestui forum este schimbul de idei, pareri, ganduri, experiente, emotii. Astfel, jignirile sau limbajul necorespunzator nu ar trebui sa isi faca loc printre randurile scrise de voi. Incercati sa raspundeti cat mai la obiect, sa nu atacati persoana care deschide un subiect de discutie si nici alti participanti la discutie. Beautifulrich, acesta nu este un forum destinat scandalurilor si jignirilor. Fiecare persoana este libera sa isi exprime parerea. Maricon, incearca sa accepti ca pe acest forum se discuta tot felul de probleme. Raspunsurile trebuie sa fie cat mai obiective.
  •  
    • 2 mesaje
    3 Iun 2016, 01:47
    12 4
    Are cineva numarul lui Pintea Daniel Gheorghe de la Cornesti (Cluj) ?
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Iun 2016, 12:47
    3 0
    GodfatherCR said:Are cineva numarul lui Pintea Daniel Gheorghe de la Cornesti (Cluj) ?

     

    da

  •  
    • 1 mesaje
    25 Apr 2017, 13:28
    3 2
    Buna ziua. A fost pana la urma cineva la preotul Cucu din Sf Gheorghe? Ce impresie ati avut despre el? Sau daca stiti pe altcineva care chiar are har. Nu cred in deschiderea cartii... Eu as vrea pe cineva care sa mi zica ce am, daca sunt legata, sau alta e problema. Cine poate sa imi spuna despre experienta ei/lui, indiferent daca a fost una pozitiva sau negativa, multumesc!
  •  
    • 11 mesaje
    3 Iul 2017, 20:09
    2 3
    Buna fetelor, si eu am fost la multe pers: ba ghicit in tarot, ba in cafea, bla bla. Pana cand un prieten m-a trimis la o tipa care are si birou in Bucuresti, tine cursuri despre clarviziune, etc. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica, poate sa citeasca contractul sufletului corpului respectiv (mi-a explicat ea ce si cum), de ce ai anumite pb in viata asta, si ce ai facut prin alte vieti, si ce ar trebui sa faci acum ca sa indrepti, etc. Tipul care m-a trimis la ea avea niste pb sentimentale, eu aveam pb cu banii si cu serviciul. Mi-a spus sa incep sa fac pictura, ca o sa castig bani, ca asta trebuie sa fac, si n-am crezut-o. Pana la un mom dat cand am fost data afara si m-am apucat de ce zice ea. Si acum castig cam dublu ca inainte, fara batai de cap, etc. Iti dai seama ca tipa stie ce spune doar cand vb cu ea cateva minute la tel. Acum voi vedeti ce si cum, eu v-o recomand. Va pup! Tipa se numeste Mihaela, o gasiti la kmhaela@yahoo.com sau 0751199971. Are si un blog unde scrie articole: https://viitoruldezvaluit.wordpress.com/
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Iul 2017, 21:25
    5 1
    Alinaaline said:. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica,

     

    Si si-a revenit de doua ori?

  •  
    • 4 mesaje
    4 Iul 2017, 09:20
    6 1
    Eu am fost la tipa asta mihaela si am un singur cuvant de zis - e EXTRAORDINARA. E o femeie educata si foarte credincioasa, se roaga mult si tine posturi. Mie pur si simplu mi-a schimbat viata, din cel putin 2 motive: m-a facut sa fiu mai credincioasa, sa nu uit niciodata ca numai Dumnezeu ne poate ajuta și in al doilea rand am reusit sa inteleg in sfarsit cum e cu clarviziunile celor care le au (ca nu is toti la fel si ca e o linie foarte fina intre ce pot ei sa vada si deciziile pe care le luam noi, acum sau mai tarziu). Da, pur si simplu e extraordinara, si ca om si cu harul pe care il are.
    Va dati seama ca stie ce vorbeste chiar si din cele cateva minute pe care le vorbiti cu ea la telefon. O gasiti la kmhaela@yahoo.com sau 0751199971
  •  
    • 2 mesaje
    5 Oct 2017, 08:08
    4 3
    evutza said:Buna! Sunt din Bucuresti si as dori sa consult un preot cu darul clarviziunii pentru niste probleme legate de sora mea. Ma poate ajuta cineva?

    Buna ziua,ma puteti ajuta cu un nr.de telefon pe ellyssa74@yahoo.com cu un nr.de tel a parintelui ciprian gradinaru sau unui preot cu duhul stiutor pt.un sfat bun.multumesc.claudia leahu