dresurile sunt si pentru barbati?

  •  
    • 85 mesaje
    15 Apr 2017, 16:10
    1 1
    Parerea mea e ca NU SUNT.

     

  •  
    • 14 mesaje
    16 Apr 2017, 00:18
    0 0
    ildico102 said:
    Parerea mea e ca NU SUNT.

     

     

    Draga Ildiko ma bucur ca exista si opinii diferite si iti respect opinia dar ramân la opinia mea dresurile sunt adorabile atât pentru femei cat si pentru bărbați sunt fericit ca am acasa persoana potrivită ca sa imi accepte acest fetișul cum ai spun unii afara este un lucru banal
  •  
    • 6 mesaje
    16 Apr 2017, 13:14
    2 0
    Misu78 said:
    Edmiky said:Buna tuturor! Eu sunt barbat si port dresuri. Imi plac si cum arata. Cred ca pana acum mi-am cumparat 20 de perechi: colorate, simple si cu model. Sunt foarte comfortabili, tin de cald si pe mine unul ma fascineaza cand vad cate un model nou de la Fiore, Gatta sau Laura Baldini. Port si de la Mondex dar cu model. Felicitari doamnelor care cumpara pentru soti si domnilor care ii poarta cu placere!

     Dresurile sunt minunate eu unul le ador am o multime de perechi marcile mele preferate sunt Marlyn,Conte Elegant,Fiore astazi port un Conte Elegant talie joasa 20 den si sunt exceptionali.

     

  •  
    • 6 mesaje
    16 Apr 2017, 13:17
    0 0
    Oh, sunt minunati cei pe care ii porti. Bravo! Sa te bucuri de ei. De cateva zile port dresuri Fiore Dotty, negrii, 60 den, cu bulinute si imitatie de portjartier. Iti recomand, sunt fabulosi.
  •  
    • 14 mesaje
    17 Apr 2017, 07:56
    0 0
    Am si eu câteva perechi cu model pentu ocazii speciale.http://www.fiore.ro/Ciorapi/Ciorapi-cu-model/Ciorapi-cu-model-Fiore-SHEILA
  •  
    • 14 mesaje
    17 Apr 2017, 09:11
    1 0
    Uite si dresul meu favorit.https://www.sosetaria.ro/dres-femei/ciorap-pantalon-patrizia-gucci-for-marilyn-g02.html
  •  
    • 11561 mesaje
    18 Apr 2017, 15:39
    1 1
    ildico102 said:
    Parerea mea e ca NU SUNT.

     

     S  a  umplut  lumea  de  poponari!!!

    Incercati  si  o  pereche  de  tanga , sigur  o  sa  fiti  mai  sexi!!!

  •  
    • 2 mesaje
    10 Mai 2018, 18:16
    0 0
    Imi place cum sariti ca nu sunteti travestiti, cand travesti-ul asta inseamna, imbracatul in haine destinate pentru persoanele de sex opus. Prietenul meu mi-a marturisit ca ii plac dresurile si l-am lasat sa poarte, nu ma deranja. Dar intr-o zi am gasit poze cu el in hainele mele si conversatii pe mess intre el si alti barbati, destul de... explicite. Asta a incheiat relatia noastra de 5 ani. Deci da, s-a umplut lumea de poponari