cunoasteti produsele FABERLIC?

  •  
    • 541 mesaje
    3 Iun 2004, 23:15
    1 1
    Buna, fetelor. acum o saptamana mi-am cumparat de la o prietena(consultant Faberlic) un ser care cica face minuni: ajuta in caz de arsuri, alergii, intepaturi de insecte, rani, pete... l-am folosit pentru a-mi trata un "crater" de la un cos si am fost foarte multumita. a fost doar o intamplare? voi stiti ceva despre produsele acestea? ci ca sunt produse in franta. au preturi destul de accesibile si as mai vrea sa-mi mai iau cate ceva de la ei. voi ce stiti?
  •  
    gia
    • 581 mesaje
    3 Iun 2004, 23:48
    1 0
    Eu mi-am luat o crema de mentinere a bronzului. Nu am folosit-o inca.Deh...soare nu prea e!
    Cica sunt bune.
  •  
    • 254 mesaje
    4 Iun 2004, 10:49
    1 1
    Buna,

    Si eu mi-am luat trei produse din gama Faberlic pentru ten mixt. Demachiant, lotiune tonica si gel. Imi plac toate trei foarte mult. Nu ma asteptam... Eeee stiti voi acum la inceput sunt calitative dupa aia cine stie....
  •  
    • 128 mesaje
    4 Iun 2004, 16:54
    0 1
    unde se gasesc produsele astea?
  •  
    • 354 mesaje
    4 Iun 2004, 17:46
    0 0
    Eu mi-am luat un ruj si o crema de corp de la aceasta firma.Sunt destul de multumita de ele.Produsele le gasesti la distribuitori liberi(gen avon oriflame)Au cataloage de prezentare a produselor.
  •  
    • 541 mesaje
    4 Iun 2004, 22:54
    0 0
    si eu ma gandeam sa-mi iau gama pt ten mixt. acum daca tot ai zis ca e buna, voi incepe prin a-mi lua crema de fata. apoi, mai vad eu...
  •  
    • 1222 mesaje
    4 Iun 2004, 22:57
    1 0
    eu azi am vazut catalogul faberlic la o colega de scoala,de aratat arata bine in poze, or fi bune nu stiu
  •  
    • 24 mesaje
    4 Mar 2005, 09:05
    0 2
    si eu am vazut un catalog,sunt accesibile produsele in privinta pretului,dar la calitate...ma abtin,pt ca inca nu am incercat nimic.nu cunosc pe nimeni care sa fi incercat produsele astea
  •  
    • 76 mesaje
    4 Mar 2005, 09:12
    2 0
    Eu am cateva farduri de pleoape si sunt foarte incantata de ele. Au culori frumoase, pastelate si sunt persistente.
    O colega si-a cumparat samponul pt. volum si e foarte multumita de el.
  •  
    • 1708 mesaje
    5 Mar 2005, 19:34
    2 0
    Buna, fetelor, as vrea sa gasesc si eu un distribuitor, sau un site de unde se pot cumpara aceste produse. Stie cineva?

    Ce mai faci, Dalissime? Ca de mult nu ne-am mai "intersectat" ?!
  •  
    • 16 mesaje
    8 Mar 2005, 12:32
    0 0
    Din ce oras esti, angelito? poate te pot ajuta. Nu sunt personal distribuitor , dar cunos si eventual pot sa-ti dau si niste nr. de telefon ale coordonatorilor din fiecare zona, depinde de unde esti. Eu am folosit cate ceva de la ei, de ex. mastile de fata (cu ulei de avocado pt. lifting si cea cu seminte de susan pt. exfoliere) si imi plac mult, si crema anticelulitica e buna, dar cam micuta, si crema contra bataturilor.
  •  
    • 53 mesaje
    8 Mar 2005, 19:49
    0 0
    Stiti vreun distribuitor in Constanta? (cum il pot contacta?)
    Preturile sunt accesibile asa cum este cazul produselor Avon?
  •  
    • 76 mesaje
    10 Mar 2005, 09:25
    3 0
    iata adresa:
    http://www.faberlic-cosmetice.go.ro/net-shop.html

    P.S. Stergeti spatiul liber din html
  •  
    • 30 mesaje
    10 Mar 2005, 22:58
    0 1
    De produsele de la hemel ce credeti. Daca nu le stiti le puteti vedea la www.hemelcosmetics.info. Sunt 100% naturale, dar si ceva mai scumpe.
  •  
    • 75 mesaje
    11 Mar 2005, 09:56
    0 0
    Buna fetelor,

    Am intrat si eu pe site si...parca mi-as cumpara gama pentru ten cu probleme, insa nu stiu daca sunt bune de ceva. Va rog mult, daca este vreo fata care a folosit, sa imi spuna daca a avut rezultate? Nu este o suma foarte mare, insa nici nu as vrea sa le colectionez.
    Multumesc mult
  •  
    • 1708 mesaje
    11 Mar 2005, 14:02
    0 1
    Cosmina, sunt din Bucuresti. Cred c-o sa incerc sa comand de pe site, dar astept sa vad si alte pareri. Produsele mi se par foarte accesibile (ca pret), dar nu stiu cat de bune sunt.

    Care dintre seruri e produsul minunat care ajuta la tratarea tuturor problemelor ? Serul calmant?
  •  
    • 16 mesaje
    3 Mai 2005, 13:55
    0 0
    site-ul e www.faberlic.ro, distribuitor sunt eu () Luminita. ma gasesti pe yahoo mess: lumynel, daca ai intrebari, te pot ajuta.
  •  
    • 16 mesaje
    3 Mai 2005, 13:58
    0 0
    Buna, te poti uita pe site www.faberlic.ro, poti sa ma intrebi diverse pe Y!mess ID: lumynel. sunt distribuitor, deocamdata nu am motive sa fiu nemultumita de produse si nu am creierul spalat(cel putin, nu inca )
  •  
    • 49 mesaje
    4 Mai 2005, 14:24
    0 0
    buna fetelor!!!
    am vazut subiectul faberlic, si cum sunt si eu distribuitor, nu de mult timp, m-am gandit sa-mi spun parerea si eu, ca o persoana care a folosit unele produse- sunt ff multumita, preturile sunt cu reduceri, sunt produse noi, contin suuuper ingrediente, parfumurile, care nu sunt apa de toaleta si apa de parfum, care persista mult mai mult, miros super de tot. eu chiar sunt incantata, si daca nu mi-ar fi placut m-as fi retras, pt ca am fost reprezentant si avon si oriflame, si , nu stiu voi, dar eu chiar simteam nevoia de CEVA NOU!!!
    pentru evele din I A S I daca vreti sa faceti comanda, am acelasi id pe mess: stephanie_002993@yahoo.com, scrieti-mi!!!
  •  
    • 16 mesaje
    4 Mai 2005, 16:01
    1 1
    pentru EVELE din Bucuresti ID de mess: lumynel. Chiar azi am fost pe la sediu si am luat catalogul pe luna mai, sunt produse noi la preturi ok.