a folosit cineva super slim?

  •  
    • 107 mesaje
    10 Iun 2009, 16:48
    0 1
    am mai auzit ca ar contine amfetamina;
    medicul de familie mi-a dat Reductil si regenon, crezi ca sunt mai bune?
    si stiu o gramada de cadre medicale care au luat sau iau SS;
    mie sincer, mi-i se pare un conflict de interese; se face la TV reclama la produsul de slabit Alli, ala ce contine? azi produse natuale, maine otrava la pachet; sa fim seriosi, am vazut ca se slabeste cu SS si nu cu altceva;
  •  
    • 4 mesaje
    14 Iun 2009, 08:34
    1 1
    Am citit tot ce ati scris deoarece eu iau capsula de slabit de 2 saptamani iar compozitia ei este cea a super slim-ului. Am toate simptomele descrise: uscaciunea gurii, insomnie, diaree uneori dar in plus si dureri in partea dreapta (probabil ficatul) si stari de balonare in special in partea a doua a zilei. Am citit tot ce s-a postat despre aceasta capsula dar din dorinta de a slabi nu am tinut cont. Interesant este ca eu nu am slabit decat 1 kg in cele 13 zile in schimb mi s-a subtiat talia iar pantalonii imi stau mai lejer peste fund. Eu le voi intrerupe.
  •  
    • 5 mesaje
    18 Iun 2009, 00:43
    0 1
    buna fetelor!si eu am luat si a dat rezultate prima tura,slabisem cam 8 kg intr-o luna dar a doua tura imi faceau tare rau tremuram si ma simteam fara vlaga si pe deasupra am vazut la televizor ca vor fi scoase de pe piata pentru ca,contin amfetamina deci practic ne drogam si am incetat sa le mai iau le-am si aruncat la gunoi.va pup
  •  
    • 1198 mesaje
    19 Iun 2009, 07:22
    1 2
    buna, eu am luat reductil si am slabit destul de mult, la inceput cam 10-11 kg pe luna apoi in urmatoarea doar 5 kg, dar am fost super happy!
  •  
    • 1394 mesaje
    19 Iun 2009, 09:21
    0 0
    reductilul asta e supliment alimentar sau medicament alopat?are contraindicatii?
  •  
    • 1198 mesaje
    19 Iun 2009, 10:49
    0 0
    din pacate are destul de multe contraindicatii . chestia e ca iti taie pofta de mancare si mananci doar ca sa ai ceva in stomac nu ca iti este foame. sincer nu mai stiu ce fel de med e... e mult de cand l-am luat.
  •  
    • 247 mesaje
    19 Iun 2009, 22:12
    3 1
    Mai eu am auzit cateva fete care sa fi luat super slim dar nu stiu daca chinezii aia le-au platit si spitalizarea (la una dintre ele cele crestinesti) nu stiu cum e cu inmormantarile pe la chinezi... chiar nu stiu
    Oricum,sunt foarte bune...poti sa infuleci chiar tot frigiderul pentru ca e posibil sa fie ultima oara cand o faci Sau ma rog... sa ai o pauza de frigider (ciorba lunga de la spital fiind singurul aliment care nu contine multe kcal)
    Concluzia?
    Da-te jos de pe scaun,pune "poponetu" la treaba si o sa fii si tu slim.
  •  
    • 36 mesaje
    21 Iun 2009, 10:40
    1 1
    De ce nu vreţi voi să renunţaţi la prostiile astea? Sunteţi fete tinere, sănătoase, puteţi slăbi sănătos şi fără pastile. V-aţi întrebat ce se va întâmpla când veţi înceta să luaţi Super Slim?
    Nici eu nu arăt cum mi-ar plăcea, acum o lună jumate aveam71 kg la 1.63 cm. M-am lăsat de dulciuri, sucuri din comerţ, făinoase, mâncat la ore târzii şi am început să-mi micşorez porţiile de mâncare şi să merg zilnic 1-2h pe jos Acum am ajuns la 64.5 kg şi continui să slăbesc, fără pastile minune deşi am fost tentată de multe ori să aplic şi eu să iau pastile sau ceaiuri care te slăbesc 5kg în 7 zile.
    Cea care a ajuns la spital putea fi una dintre voi
    http://newsiasi.ro/eveniment/Stirea-zilei/o-tinara-de-23-de-ani-a-ajuns-la-spital-din-cauza-pastilelor-super-slim.html
  •  
    • 685 mesaje
    29 Iun 2009, 15:45
    0 0
    buna fetelor,
    am comandat si eu superslimul de pe net, cele cu fructe rosii pe cutie. pastilele sunt sigilate intr-un ambalaj argintiu;
    azi am luat prima pastila: dupa doua ore a inceput sa simt grua uscata, si sa tusesc putin, ca atare am baut apa. nu pot sa spun ca mor de sete, dar simt nevoia. In plus am gatit, si n-am simtit nevoia sa mananc, decat un castron mic de supa. N-am de gand sa ma infometez pe timp ce le iau, probabil altor fete le-a fost rau pentru ca nu mancau nimic- nu e sanatos sa iei doar pastila si sa uiti de mancare, pentru ca apar ulterior complicatii grave. va spun zilele urmatoare cum ma mai simt, cel mai rau e cu alcool-ul pentru ca in week-end-uri tot plec la mare sau am petreceri, dar le voi lua oricum. am de dat jos 6 gk, am 1.64 si 55 kg, dar eu vreau 49...sa speram ca voi reusi
  •  
    • 685 mesaje
    2 Iul 2009, 09:51
    0 0
    sunt la a 4-a zi, si ma simt foarte bine cu partilele, partea buna este ca am foarte multa energie si ma trezesc peste noapte si adorm greu...
    pofta de mancare nu prea mai am, dar am grija sa mananc macar o masa sanatoasa pe zi. nu mai poftesc la dulciuri, si nu imi mai vine sa rontai mereu cate cava: pufuleti, sticsuri, asa cum obiijnuiam.ma voi cantari la sfarsitul lunii, dar voi ce mai ziceti? cum va mai prieste superslim?
  •  
    • 72 mesaje
    13 Iul 2009, 15:14
    1 0
    buna ziua Eve-lor
    a trecut ceva timp de cand nu am mai scris pe forum
    am avut o perioada , inca am ,ft aglomerata.
    am luat dupa cum ati vazut si eu Super slim
    ma simt ft bine
    1. chiar dc contine amfetamina, sa-mi zica mie orice doctor , care alta pastila nu neaparat de slabit nu contine macar ceva dervicat sau care din pastilele zilei de azi nu fac rau. Ca sincer te scapa de una si dai de alta.
    2. am cam 2 luni de cand nu am mai luat pt ca nu am avut fonduri si am ramas tot la 63 kg. Deci , nu stiu probabil in timp se mai pune cate un kg.
    Stiti ma intriga ft tare faptul ca am inteles ca le-au scos de pe piata.
    Pai in cazul asta sa scoata toate medicamentele de pe piata si ne apucam de cules Tei, sunatoare , etc si bem ceaiuri doar.
    Aaaa, sa scoata de pe piata si fructele in a caror coaja se afla nu stiu ce, etc....
    deci ar cam trebui sa ne mutam toti la tara si sa bei lapte direct de la tata vacii.... desi poate nici asta nu este bine, ca poate floricica a mancat nu stiu ce planta care din cauza nu stiu carui ingrasamant care a cazut din nu stiu ce caruta, a crescut asa mare si contine un derivat de amfetamina.
    sau si mai bine hai sa nu mai respiram, ca este nociv si poluat aerul....
    bai... sincer.... te doare mintea.
    noi o sa murim de stres nu de Super slim.
    dar stiti cum este
    Prostul pana nu este haios pana la capat nu se lasa.
    oricum
    eu am incredere in aceste pastile, ma duc sa le achizitionez again, si ne mai auzim
    va pupicesc
  •  
    • 1 mesaje
    16 Iul 2009, 11:13
    0 0
    buna la toata lumea si bine v-am gasit...am luatt si iau si acum super slim si sunt extraordinar de bune,am slabit ff mult,chiar daca sunt retrase de pe piata am de unde sa le iau si mai ales am garantia ca le iau pe cele originale,aveti grija ca exista si contrafacute.va pupacesc fetelor si bafta.
  •  
    • 7 mesaje
    26 Ian 2012, 13:37
    1 0
          

    Dupa sarcina am ramas cu 20 de kg in plus.Am incercat sa slabesc cu diferite diete precum supa de varza ,dieta daneza si mi-am facut mai mult rau,deoarece am dureri mari de stomac si nu suport sa mai mananc nici fructele pe stomacul gol,probabil am o mica gastrita
    Bineinteles ca am luat tot felul de pastile de slabit de la zein,slim&fit,acai,duo slim s.m.d. ,de la care am avut reactii adverse si nu am slabit ,doar cu zein am slabit 2kg intr-o luna si asta pentru ca nu prea am mancat eu in rest stateam numai la buda de la ele.
    Acum sunt intr-un proces de slabire de 3 saptamani ,iau un sirop care se numeste Fyt form syrup ,cu care a slabit si Mama Natura Roxana Ionescu .In astea trei saptamani am slabit 5kg,mananc trei mese pe zi si seara u iau cina mai tarziu de 7.Acum mi-am mai comandat 2 sticle de sirop ,care o sa-mi ajunga maine.Pentru inceput mi-am cumparat doar una care mi-a ajuns 20 de zile sa vad daca da rezultate.Ideea este ca acest sirop se asimileaza rapid de catre organism si rezultatele apar imediat,pe cand pastilele pentru slabit se asimileaza mai greu in organism si  rezultatele apar  greu! Nu are nici reactii adverse.Mai am de luptat cu 15kg,tineti-mi pumnii!

  •  
    • 51 mesaje
    31 Mai 2013, 17:28
    0 1
    Recomand - eu am facut tratament cu Regenon anul trecut si nu am mai pus nimic pe mine. Am 29 de ani 1,68 si 49 de kg... Si ma mentin , mananc moderat. Mentionez ca am luat 2 pastile pe zi . O pastila la ora 10 dim si una luam la ora 16:30 dupa masa.... Dormeam foarte bine si nu am avut nici un fel de probleme cu nervi sau mai stiu eu ce mentioneaza alte persoane despre acest medicament.... Daca se ia cu cap chiar da rezultate.... Si inca bune...
    Acest mesaj a fost editat de către palloma: 2 Sep 2013, 18:30
  •  
    • 51 mesaje
    2 Sep 2013, 18:28
    0 0
    Buna, si eu am avut rezultate frumoase cu Super Slim. Acum vreo 2 ani am slabit cu el 12 kg. Acum am pus cam 6 kg si asi fi vruta sa le dau jos bineneteles ca al luat din nou super slim dar nu si-a mai facut treaba.... Din pacate a doua oara nu isi mai face efectul. Cu toate astea am inceput sa iau REGENON la fel ca si super slim ( pt ca contine anfetamina) cam 2 pastile pe zi si am slabit 8 kg intr-o luna...... Daca doriti va las o adresa unde il gasiti relaticlienti@yahoo.com
  •  
    • 2 mesaje
    21 Mai 2014, 02:39
    2 0
    Buna fetelor! Am tot citit despre Super Slim ba ca nu e bun,ba ca e bun.Voiam sa va intreb (pe cele care l-ati folosit) a dat rezultate?Are efecte secundare cum am tot citit?Stari de ameteala,gura uscata,etc.As vrea sa il incerc..am cateva,mai multe kg,de dat jos si nu prea reusesc cu diete pt ca sunt destul de pofticioasa

    Va multumesc anticipat  
  •  
    • 15 mesaje
    31 Mai 2014, 19:46
    0 0
    Sorina14 said:Buna fetelor! Am tot citit despre Super Slim ba ca nu e bun,ba ca e bun.Voiam sa va intreb (pe cele care l-ati folosit) a dat rezultate?Are efecte secundare cum am tot citit?Stari de ameteala,gura uscata,etc.As vrea sa il incerc..am cateva,mai multe kg,de dat jos si nu prea reusesc cu diete pt ca sunt destul de pofticioasa

    Va multumesc anticipat  

     

    Eu am folosit si am slabit in 3 saptamani 2.5 kg. Nu mi-a taiat nici pofta de mancare, nici nu imi era uscata gura, nici n-am avut senzatie de sete nemaipomenita. Ma fortam sa beau macar 1.5 l. Cred ca daca tineam regim sa mananc mai putin, fara paine si cartofi, slabeam la fel. Apa de ploaie pt mine!

  •  
    7 Oct 2015, 17:24
    0 0
    buna
    astazi am luat pentru prima data pastila, de dimineata... ( am comandat-o de pe Casa plantelor )
    nu am nici un simpton inca.. revin cu mai multe detalii in scurt timp.
    ( pastila era verde cu alb iar in interior avea praful maro, sper sa fie originala.. ) revin fetelor 
  •  
    • 5 mesaje
    30 Aug 2019, 11:15
    0 0
    Pastile de slabit - https://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Garcinia Cambogia acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.

    Acest mesaj a fost editat de către tozeishitsu5: 22 Oct 2023, 11:11
  •  
    • 19 mesaje
    23 Sep 2019, 10:06
    0 1
    Pentru slabit un produs  interesant e si ultra slim, un produs din plante care poate ajuta la accelerarea metabolimului.