a folosit cineva super slim?

  •  
    • 30 mesaje
    2 Feb 2009, 20:35
    0 5
    diana, ma bucur ca ai slabit, si tie delia iti urey succes. eu de maine incep sa reiau pastilele.sa stii ca m-am obisnuit cu ele, nu in sensul ca e ca un drog, ci vreau sa slabesc.si la mine dupa haine se cunoaste, asa ca daca mai dau jos 2 -3 kg, ar trebui sa-mi cumpar blugi, ca deja mi-a mai ramas o pereche cu care pot sa ma mai imbrac, in rest toate stau larg pe mine.va put si sa mai intrati pe aici
  •  
    • 13 mesaje
    3 Feb 2009, 12:29
    0 1
    pt martulea: tu cat ai slabit...ca ai luat o luna pastilele astea.sunt curiosa.e a doua zi la mine de cand iau pastile...ma simt ok....pana acum
  •  
    • 30 mesaje
    3 Feb 2009, 15:55
    1 2
    buna delia. eu am 2 saptamaini pastile dupa aia am intrerupt pt ca eram pe stop si cica nu e bine si de azi am reluat pastila. deci de pe 16 ianuarie si pana acum am slabit cam 4-3.5kg. acum le-am reluat si o sa vad cat mai slabesc.
  •  
    • 1 mesaje
    15 Feb 2009, 12:19
    1 2
    Ptr Martulea
    Servus- in sfarsit gasesc si eu pe cineva care are pastile ca ale mele adica cutia de super slim cu o tipa pe ea.
    Eu sunt la a 6 zi de luat pastilute, si vreau sa va zic ca ma simt foarte bine. Nu am avut nicio stare de rau, am remarcat totusi ca beau extraordinar de multa apa. Eu de obicei beau cam 2 sau 3 pahare de apa pe zi.
    Eu am 1.65 si aprox 60-62 kg, si as vrea sa slabesc pana la 50 sau 45. Pana acum nu m-am cantarit ca vreau sa ma cantaresc dupa ce termin toata cutia, dar iubitul meu mi-a zis deja ca am c-am slabit. Deci se pare ca merge si la mine. Va pup si va urez spor la dat kg jos - si am sa va tin la curent cu kg mele.
  •  
    • 13 mesaje
    15 Feb 2009, 13:24
    0 0
    buna fetelor.si eu iau super slims de 13 zile si am slabit 3 kg jumate, cam asa.iti taie pofta de mancare, chiar am mancat mai putin si saptamana care vine am de gand sa ma inscriu la sala, la aerobic...asa poate o sa slabesc si mai repede.bafta la slabit....!
  •  
    • 144 mesaje
    18 Feb 2009, 13:07
    1 0
    buna
    eu am aproape o luna, ma simt foarte bine, manac foarte putin ca nu imi e foame. Nu stiu in KG cat am slabit, dar se vede la toate hainele. O sa ma cantaresc la sf de luna sa vad exact cat am dat jos.
  •  
    • 82 mesaje
    19 Feb 2009, 10:03
    1 0
    BUNA EVELOR!
    STITI DE METODA EFT?AM FOLOSIT PRSOPUNCTURA CU AFIRMATII SI SUCUL POUNDS AWAY-SI AM AVUT SUCCES.E MAI GREU SA FII ATENTA SA NU MANANCI 45 MIN DUPA SUC,DAR FARA EF SECUNDARE.
    ITI DA ENERGIE, ACCELEREAZA METABOLISMUL SI BLOCHEAZA FOAMEA INTR-O MASURS DESTUL DE MULTUMITOARE.TOT UN MILION,POT TRIMITE RAMBURS,SAU FAC LEGATURA CU FIRMA,VA LUATI SINGURE
  •  
    • 5 mesaje
    23 Feb 2009, 09:00
    2 0
    Buna. Eu iau de 9 zile super slim si am slabit 2.5kg. Am si eu senzatie de uscaciune a gurii,beau multa apa (tinand cont ca eu nu beam deloc), dupa fiecare masa la vreo ora ma duc la baie cu ''scaun''moale,acum mananc numai doua mese pe zi(inainte ciuguleam toata ziua).La cafea nu am renuntat, dar inainte de a lua pastile beam doua cesti mari pe zi si acum numai o cescuta beau .Acum sunt si in perioada cu pricina si nu am renuntat la pastile si nu am nici un simptom in plus.Am 33ani,1.50m si 53kg(inainte de a lua super slim aveam 55.6-55.4kg) si doi copii.Dupa a doua sarcina care a fost cu probleme(seclaj) si dupa asta am nascut si prin cezariana am ramas cu multe kg in plus tinand cont ca eu aveam intre 42-45kg inainte de a doua sarcina.Pastilele mele au costat 80lei si sunt jumate albe si jumate verzi si le-am comandat pe net, au si prospectul in limba romana.
  •  
    • 5 mesaje
    23 Feb 2009, 09:04
    0 0
    Scuze pt. greseli,am vrut sa scriu serclaj- adica mi-au cusut colul pt ca era deschis si pierdeam sarcina.Asta s-a intamplat cand eram gravida in 4luni si am fost nevoita sa stau mai mult la pat.
  •  
    • 144 mesaje
    24 Feb 2009, 10:33
    0 2
    Buna fetelor, eu iau de o luna pastilele si am slabit cam 5 Kg, am facut si ceva sport la inceput dar apoi nu am mai avut timp din pacate . Efecte adverse nu am avut, am tot luat suplimenet naturale ca sa nu ma anemiez si sunt foarte ok. Se vede si la haine destul de mult. O sa mai incep si a 2 luna
  •  
    • 3 mesaje
    26 Apr 2009, 13:23
    2 0
    Buna!as incerca si eu super slim....mi e putin teama as vrea sa slabesc in jur de 4 kg.Ma ajuta cineva sa mi infrang teama?
  •  
    • 72 mesaje
    27 Apr 2009, 11:04
    0 0
    mai eu ma simt ft bine
    de la 71 kg am ajuns la 69 kg in 6 zile
    sunt super incantata
    dar acum sunt pe stop si tin sa va spun ca eu continui sa le iau
    nu vad nici o problema
    ma simt excelent
    am inteles ca singura problema ar putea fi dureri mai mari, dar sincer nu ma doare nimic.
    oricum
    va urez toate cele bune
    si multa bafta
  •  
    • 3 mesaje
    27 Apr 2009, 22:48
    0 0
    Problema mea este k mi e foarte frica...sa nu ma ingras mai tare dupa, adik sa am mai multe kg decat acum.nu pot sa afirm k am multe kg in plus dar ma simteam mai bine fara cele 4kg care le am acum in plusnush unde sa ma mai documntez k am si niste intrebari...de ex dak am slabit cat mi am dorit in mai putin de o luna pot intrerupe pastilele?de fapt le pot lua mai rar pt intretinere?
  •  
    • 31 mesaje
    28 Apr 2009, 03:41
    2 0
    Doctorita mea de familie mi-a spus ca mai are si alte paciente in afara de mine care iau super slim.
    Ca sa iaba un efect vizibil si de durata, trebuie sa iei un minimum de trei luni.Degeaba luam o luna, facem pauza si reincepem.
    Eu am luat o luna, am slabit 5 kg, le-am sistat cam 3 saptamini si lea-m reluat.
    Tot 5 kg alea vechi sunt data jos, nu am mai reusit deloc
  •  
    • 3 mesaje
    28 Apr 2009, 21:59
    0 0
    eu sunt interesata de efectele super slim de dupa intreruperea tratamentului...dak cineva a intrerupt pastilele si mi poate spune mai exact dak s a ingrasat dupa pastile sau si a pastrat greutatea.
  •  
    30 Apr 2009, 09:56
    0 0
    intrati pe www.tratamente-naturale-chinezesti.ro unde puteti gasi diferite tratamente pentru slabit, tratarea celulitei, cosmetice , plasturi pentru indepartarea punctelor negre, plasturi pentru cearcane, etc
  •  
    • 1 mesaje
    3 Mai 2009, 10:12
    1 1
    buna fetelor.mi-am facut curaj si am inceput sa iau si eu pastilele.Astazi sunt la a6-a zi si am slabit cam 1,5 kg.E de bine sau nu?As vrea sa dau cc 4 kg jos si nu stiu daca sa mai continui sa la iau.De cand am inceput cu ele,mi-e frig tot timpul si de ieri mi se obosec ochii foarte repede (cand lucrez la pc).Anul trecut am mai slabit 5 kg cu dieta si la un moment dat am stagnat,nu am mai dat jos nici un gram pana in ziua de astazi.Si slava Domnului am incercat tot felul de retete "minune".Nici macar Heritage nu a functionat. Aaa... si pana inainte de Paste mergeam si la aerobic. Se topea un kg,dar era imediat la loc.Cred k totul era in functie de cat mancam sau de cate lichide consumam. Capsulele pe care le iau eu sunt cele care o au pe tipa slaba pe cutie.Am inteles de la o cunostinta k varianta cealalta e mai buna.Voi ce parere aveti?
  •  
    • 107 mesaje
    6 Mai 2009, 13:54
    1 0
    eu le-am ales pentru inhibarea poftei de mancare, mi-era foame tot timpul si nu rezistam la dulce;
    acum iau super slim cutia verde cu fructe mici rosii de la naturaplant; sunt la a 9 a pastila, n-am nici un simptom, mie bine, apa oricum beam multa si inainte, cele care se plang ca beau multa apa (si dau vina pe pastile) trebuie sa stie ca 2 l/zi nu e multa si ajuta la detoxifierea organismului; un lucru ma bucura nu ma mai intereseaza nimic dulce, iar de mancat .. mananc putin ca nu zic ca n-am mancat, de doua ori pe zi, cel mult; pana la urma asta e ideea sa ne obisnuim sa mancam putin;
    spor la slabit
  •  
    • 1 mesaje
    10 Iun 2009, 12:22
    2 0
    si eu am folosit si inca flosesc super slim si nu am avut reactii adverse, am slabit in 3 luni si o saptamana 28 de kg. pe langa pastile am tinut si o dieta precizez ca sport nu am timp sa fac, asa ca eu zic ca sunt bune si merita sa le incercati
  •  
    • 403 mesaje
    10 Iun 2009, 16:22
    3 1
    http://videonews.ro/action/viewvideo/15915/Pericolul-Superslim-inca-in-farmacii/
    ASTA INSEAMNA PASTILE DE SLABIT' SI PROBABIL NU ESTE SINGURUL EXEMPLU ASA CA AVETI GRIJA LA CE BAGATI IN GURA ..