sex anal in timpul sarcinii

  •  
    • 2439 mesaje
    16 Ian 2009, 15:18
    0 1
    Mi-e sila! Si scarba!
  •  
    • 3 mesaje
    16 Ian 2009, 18:04
    3 1
    mai oameni buni eu zic ca vine sfirsitu lumi se pare ca oamenilor nu le este suficient gaurile pe care leau fost date ar trebui sa modifice dumnezeu corpul omenesc cu citeva ca pote pote sor saturaaaaaa.
    sincer fiecare face ce vrea dar cind esti insarcinata te gindesti la tot cei mai bine pt bebe tau nu cum sa tio targi la Chanel parerea mea
  •  
    • 325 mesaje
    16 Ian 2009, 19:36
    2 4
    asa e simona
    eu cu sotul meu nu am mai facut dragoste din a treia luna de sarcina,sarcina fiind cu probleme , si nu am crapat nici eu,nici sotul
    nici macar nu ma gandeam ce alte gauri as putea folosi,doar ptr a-mi satisface poftele
  •  
    • 175 mesaje
    16 Ian 2009, 21:21
    1 1
    Marius40 trecand peste principii e vorba de sanatate si cred ca stii deja consecintele sexului anal.Zici ca fetele sunt frustrate, nu stiu cine e ca vad ca tu si sotia nu va puteati abtine.
    Deci barbatii se simt foarte incomod, cand vin la doctor pentru un tuseu rectal, adica se introduce aratatorul in anus pentru diferite explorari cum ar fi prostata.In schimb femeie ce de 0-uri are intr-o partida de sex oral.Nu zice nimeni sa n-ai fantezii, dar cu grija ca inconstienta se plateste.
  •  
    • 331 mesaje
    18 Ian 2009, 14:19
    2 0
    cerclaj de col=sarcina cu probleme...pt ce mai intrebi?cand ai orgasm,indiferent de ce zona penetrezi, ce muschi se contracta?ia vezi o carte de anatomie...
  •  
    • 2 mesaje
    29 Apr 2013, 20:14
    2 0
    Marius40 , nu mai baga in seama toti frustratzii si te admir ca ai avut curajul sa vb despre o chestie atat de intima.din pacate cu totzii se grabesc sa judece,dar nah,vezi tu,ca multzi de la troaca se vad in  fatza tastaturii si pe langa asta regimul comunist a influentzat mult orizonturile gandirii.... trist... oare cum se face ca in alte tari,mult mai avansate ca a noastra,aceste lucruri se invata si in scoala,tocmai pt ca adolescentii sa nu faca greseli si sa stie la ce sa se astepte ,iar la noi in tzara,totul e vazut ca un subiect tabu!!! om fi noi mai cu coarne...
    caut si eu ceva ce ma intereseaza si dau peste comentarii de la oameni care habar nu au despre ce e vorba si totusi se baga ca musca in lapte!!! 
    Acest mesaj a fost editat de către oxxi_eyez: 29 Apr 2013, 20:26
  •  
    • 2 mesaje
    29 Apr 2013, 20:14
    4 1
    bai fufelor,nu va mai bagatzi in seama daca nu e ceva care va afecteaza/intereseaza !!!penibil e faptul ca multa ,multa lume sufera de "minte ingusta".nu vad de ce sa fiti atacati de ceva care trece cu mult peste gandirea voastra.....oare decat sa comentatzi nu era mai bine sa statzi pe shopron in fatza portzii? si da Printe,marijuana chiar e buna !!!! cum sloboz sa scapi pe tine?de parca ai sta cu ea in fund mereu....e o chestie pe care o faci ocazional tocmai pentru a iesi din acea "monotonie".... marius tata,ma mir ca ai putut face fatza atator ciobani....se pare ca nu se prea poate discuta serios despre o chestie serioasa pt ca se gaseste cate unul care tre frate sa zica ceva ca daca nu,nu se simte bine. fuck off u filthy bitches
  •  
    • 4346 mesaje
    30 Apr 2013, 01:03
    1 1
    Marius40 said:Si nu uita un lucru: tot ce faci cu sotul tau nu e desfrau.
    Eu am facut sex anal cu sotia pana in ziua in care a nascut. A avut orgasm si atunci, iar peste 2 ore a nascut. In felul acesta era mai ferita sarcina. In plus anusul se largeste putin si in timp penertrarea se face mai usor. Atentie: placerea ta este incredibila daca in timpul orgasmului tau el sta adanc bagat in anusul tau si nemiscat. Contractiile orgasmice sunt super. Nu te lua dupa altii. Incearca cu un bun lubrefiant pe baza de apa si cu o penetrare foarte lenta, eventual intai te penetreaza cu degetul usor. Sa-mi spui cum a fost. Succes.

     

    Desfrau e tot ce faci impotriva firii oligofren ce esti!!!! indiferent ca i o tragi nevestei sau amantei. dar tie probabil ti a iesit creierul prin cur la cat l ai lubr}fiat!!!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    30 Apr 2013, 15:26
    1 0
    pOTI INCERCA SI ORAL , CA E MAI IGIENIC
  •  
    • 5035 mesaje
    30 Apr 2013, 16:35
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Apr 2013, 19:21
    0 0
    Sexul anal este o optiune sexuala a fiecarui cuplu in parte .
    Daca partenera are satisfactie si se simte bine , comentariile noastre sunt de prisos .
    Referitor la practicarea lui in timpul sarcinii, ar trebui ceruta parerea unui medic .
    Daca nu dauneaza sarcinii , si va simtiti bine , spor.
  •  
    • 3 mesaje
    27 Iun 2013, 17:01
    1 0
     Sexul oral este in siguranta si daca esti in insarcinata, insa trebuie sa tii cont de un mic amanunt, dar foarte important. In situatia in care primesti sex oral trebuie sa ai grija ca partenerul tau sa nu sufle aer in interiorul vaginului. Desi foarte rar, o suflare de aer poate bloca un vas de sange, boala numita embolie, ceea ce pote fi un pericol la adresa fetusului. In ceea ce priveste sexul anal, in general nu este recomandat in timpul sarcinii. Poate fi destul de inconfortabil, mai ales daca ai hemoroizi, unul din simptomele unei viitoare mamici. De asemenea, pot fi si cazuri in care sexul anal poate determina infectii bacteriane ce se pot tramsminte de la rect la vagin.