vreau sa dau burta jos

  •  
    • 1 mesaje
    10 Ian 2009, 02:00
    0 0
    Buna,am 20 de ani si am o problema,nu mai scap de burta.Am inceput acum cateva zile cu exercitii si am o intrebare,trebuie sa tin si regim?Eu nu vreau decat sa dau burta jos dar nu vreau sa slabesc.
  •  
    • 2520 mesaje
    10 Ian 2009, 02:06
    0 0
    teoretic, nu poti slabi numai de unde vrei. Grasimea niciodata nu se transforma in muschi, asa incit, daca te apuci de abdomene, mai mult ca sigur ca nu vei avea nici un rezultat.
    Ideal ar fi sa incepi un regim de sport serios. Sa lucrezi tot corpul si sa-ti modifici dieta in asa fel incit sa-ti sustina arderea de grasimi si dezvoltarea muschilor.
    Sa nu-ti faci pb ca vei ajunge sa ai prea multi muschi, nici asta nu se va intimpla.
    Tu ce te-ai gindit sa faci?
  •  
    • 90 mesaje
    29 Iun 2010, 22:36
    0 0
    Incearca cu incredere!! http://sfaturi-utile.com/2010/06/26/sanatate-2/ce-exercitii-fizice-favorizeaza-arderea-grasimilor.html

    Oferale si prietenelor tale
  •  
    • 260 mesaje
    14 Dec 2013, 11:31
    0 0
    De ce nu incerci niste exercitii fizice mai intense in zona asta ? Sau alergat , innot..

  •  
    • 47 mesaje
    14 Ian 2014, 14:36
    0 0
    Buna! Dupa ce am nascut am ramas cu cateva kilograme pe care un reuseam sa le dau jos. Discutand cu prietena mea, mi-a recomandat sa folosesc Pagosten de pe siteul www.ropharma-healthcare.ro. I-am ascultat sfatul si acum sunt foarte fericita! Il folosesc de o luna, am slabit 2 kilograme si pofta de mancare s-a redus considerabil. Va recomand sa il incercati si voi, mai ales ca raportul calitate-pret este foarte bun.
  •  
    • 5 mesaje
    2 Feb 2014, 17:50
    0 0
    Nu exista slabire localizata, este un mit. Dieta si sport, cam asta ar fi solutia singura solutie din pacate. Daca va intereseaza programe de slabit cu antrenamente si dieta va pot recomanda unul www.serbanblebea.ro
  •  
    • 1 mesaje
    17 Feb 2014, 03:52
    0 0
    Si eu cam aceeasi problema o am, nu am deloc probleme cu greutatea,pot sa spun chiar ca sunt subponderala ,in schimb am burtica . De curand am inceput sa fac jogging in fiecare seara, am auzit ca este cel mai potrivit sport pentru problema asta. Voi ce parere aveti? in cam cat timp ar putea aparea rezultate? va pup :*