pareri despre oriflame

  •  
    • 412 mesaje
    5 Ian 2009, 18:21
    0 0
    politica asta noua a discountului e varza! sincer as vrea sa ma retrag din oriflame , atatea conditii... pe factura am atatea taxe bagate in ultimul timp...iar produsele bineinteles ca nu vin toate !
    daca as sti ca exista ceva care ar merge totusi ca oriflame , m-as inscrie ! insa am incercat cu mai multe si nimic nu prea merge. la avon ma gandesc , dar acolo nu sunt eu multumita de produse...
  •  
    • 8 mesaje
    5 Ian 2009, 21:08
    0 0
    Din cate imi amintesc, acum un an de zile oriflame era a3a companie din romania la care se merita sa lucrezi, iar avon a19a. Pot sa zik am cumparat produse de la oriflame vreo de 6 ani incontinuu, dar eram destul de entuziasmata numai la inceput. Cu trecerea zilelor ele inca ramaneau acolo pe raft si ajungeam sa le arunc. Sincer parfumurile merita si gama giordani. Atat. Iar comparativ cu celelalte firme ce fac o astfel de vanzare cu cataloage si reprezenttanti sunt mai buni, dar este extrem de enervant cand directoarea din orash itzi impune sa vinzi niste produse adaugate de ea pe comanda ta. 3 ani de zile s-a rugat sa devin reprezentant dar eu nu si nu Sincer nu recomand asta nimenui....nu se merita
  •  
    • 45 mesaje
    6 Ian 2009, 12:53
    1 1
    mihaela coordonatorul sau directorul nu te poate obliga sa vinzi niste produse pe care ei ti le pun in comanda.si daca chiar o pot face,atunci poti preveni acest lucru.de ex la oriflame daca ai un calculator care este conectat la internet,iti poti da singura comenziile,on line.asa tu decizi singura ce comanzi.odata facturat online nimeni nu iti poate schimba comanda.daca vrei sa te inscrii sau vrei mai multe informatii despre comenziile online la oriflame ma poti contacta pe mail.te ajut cu placere.
    o zi buna
  •  
    • 1 mesaje
    4 Feb 2012, 17:01
    1 0

    buna. daca doresty sa devii reprezentant oriflame astept mail la kloosbrieghitte@yahoo.com.si te vei convinge ca,chiar merita.

  •  
    • 1 mesaje
    9 Mai 2013, 08:18
    1 1
    Oriflame?
    Firma de rahat. Faci comanda si te anunta ca acea comanda a ajuns in alt judet. Cand in sfarsit iti soseste comanda lipsesc din produse.
    La alta comanda, tot asa, lipsesc din produse, justificarea lor fiind ca nu se mai comercializeaza, desi la lansarea comenzii nu ai fost atentionat de acest lucru. Este jenant pentru o firma care se vrea a fi de prestigiu. Doar se vrea ca de altfel itr-un Butique de cartier poti avea mai multa incredere si esti servit mai prompt. Este jenant, spuneam, pt. ca iti faci niste planuri cu acele produse comandate, iar comanda nu este onorata de catre Oriflame.
    Rusine sa le fie pentru promisiunile mincinoase!!!! Eu unul nu mai comand niciodata de la Oriflame si imi pare rau ca am facut-o si pana acum! Recomand tuturor sa se gandeasca de 1000 de ori inainte de a comanda de la Oriflame!  Evitati-i!!!
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mar 2014, 15:42
    1 0
    Oriflame are un sistem automat online de inregistrare a comenzilor, iar coletele se transmit numai la adresa indicata de reprezentant in sistem..daca doriti sa primiti livrarea intr-un anume loc si nu verificati datele introduse pentru adresa, este normal sa apara probleme. Acestea sunt situatii care se pot intampla oricui, oricum nu este cazul sa generalizam si sa aratam cu degetul. Lucrurile bune ar trebui sa inceapa si de la noi. Daca este cineva pe aici care doreste ajutor pentru inregistrare, va rog sa imi scrieti pe adresa aplicanti.oriflame@gmail.com.
    Acest mesaj a fost editat de către alemat: 19 Mar 2014, 15:53
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mar 2014, 15:42
    0 0



    Acest mesaj a fost editat de către alemat: 19 Mar 2014, 15:50
  •  
    • 8 mesaje
    13 Mai 2014, 13:10
    1 0
    produse mai bune decat Avon
  •  
    • 8 mesaje
    20 Mai 2014, 17:20
    0 0
    Produsele sunt bunicele, iar preturile decente. Dar gasesti atatea produse acum in magazine si pe net, incat e foarte greu sa alegi un singur brand.
  •  
    • 1478 mesaje
    26 Mai 2014, 22:04
    0 0
    Nu iti ajung banii? Vrei un venit suplimentar?
    Poate nu te-ai gandit serios la asta pana acum, dar Oriflame poate fi si pentru tine o sursa serioasa de castig. Produsele cosmetice se vand intotdeauna foarte bine aici nu exista criza. Cu siguranta foarte multe doamne si domnisoare si destui domni au rasfoit catalogul Oriflame si au comandat macar o data produse cosmetice de la prietene, colege sau alte persoane implicate in vanzarile directe.
    Exemplu de castig: la o comanda de 600 de lei o poti aduna usor de la 5- 8 prietene, ai comisiom 40%, castigul tau imediat fiind de 240 de lei! Doar pentru ca ai aratat catalogul priwetenelor, rudelor, colegelor. Solicita si tu un catalog si detalii si vei putea descoperi toate avantajele Oriflame.. Te poti inscrie direct aici:
    http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=465570

    E-mail ln_anamaria@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    21 Sep 2014, 19:58
    1 0
    Sunt reprezentanta Oriflame deja de 10 ani. Intre timp am incercat produsele a multor firme dar ori au fost prea scumpe, ori de proasta calitate. Oriflame ofera tot ce-mi doresc: calitate superioara, raport calitate-pret exceptional, plan marketing de clasa intaia, si noutati in fiecare luna. Si eu astept persoanele interesate mai ales din judetul Bihor. Puteti sa ma contactati pe numarul de telefon de pe siteul meu Facebook. Va ajut sa deveniti persoane de succes https://www.facebook.com/oriflame.generation
  •  
    • 2 mesaje
    5 Dec 2015, 18:46
    0 0
    Afla cum poti deveni lider Oriflame!

    “www.orif-agent.ro“
  •  
    • 1478 mesaje
    19 Dec 2015, 03:08
    0 0
    • DESCOPERĂ OPORTUNITATEA ORIFLAME
    Devenind Consultant Independent Oriflame, îți poți clădi propria afacere. Fără niciun risc financiar și fără a fi nevoie să investești niciun ban. Tu decizi cât de mult vrei să muncești și cât de departe vrei să ajungi - iar noi suntem aici pentru a te susține! Înscrie-te acum!
    Completeaza formularul de inscriere atasat http://ro.oriflame.com//business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=465570 .
    Pentru comenzi imi puteti trimite mesaj privat sau email la adresa ln_anamaria@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    23 Mar 2016, 13:42
    0 1
    inscriu reprezentanti Avon si Oriflame! Detalii la stoican2011@gmail.com.
  •  
    • 3 mesaje
    10 Apr 2017, 15:49
    1 0
    anca.dragu said:doresc sa fiu
  •  
    • 3 mesaje
    10 Apr 2017, 15:55
    0 0
    Am nevoie de fete care vor sa lucreze ca si consultant Oriflame scrieti-mi pe e-mail mikela86@live.it si va voi raspunde imediat pt a va da toate informatiile necesare.
  •  
    • 3 mesaje
    10 Apr 2017, 15:55
    0 0
    Am nevoie de fete care vor sa lucreze ca si consultant Oriflame scrieti-mi pe e-mail mikela86@live.it si va voi raspunde imediat pt a va da toate informatiile necesare.
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iul 2017, 20:15
    0 0
    you can watch new catalog oriflame https://rus-oriflame.ru
  •  
    • 57 mesaje
    16 Iul 2017, 12:04
    0 0
    Vrei un rimel GRATUIT? Doar pt Bucuresti.

    Completeaza datele tale https://goo.gl/forms/71AYB1ujZsi5G9T12 si vino cu vechiul tau rimel ( indiferent de firma) iar noi ti-l inlocuim #GRATUIT cu rimelul #5in1Wonderlash!

    Unde? --- Sediul Oriflame Romana str. George Enescu, nr. 11-11A(punct reper McDonalds Piata Romana)BUCURESTI

    Cand? --- Marti, 18.07.2017, orele 14:00-19:00

    Salveaza poza pe telefon si prezint-o la intrare in sediu sau poti sa imi confirmi prezenta prin MESAJ privat!
    * Evenimentul NU este adresat consultantilor Oriflame si persoanelor care au mai participat la Evenimente Oriflame
    * Varsta minima 16 ani impliniti
    Persoana contact Cristina
  •  
    • 57 mesaje
    16 Iul 2017, 12:04
    0 0
    Vrei un rimel GRATUIT? Doar pt Bucuresti.

    Completeaza datele tale https://goo.gl/forms/71AYB1ujZsi5G9T12 si vino cu vechiul tau rimel ( indiferent de firma) iar noi ti-l inlocuim #GRATUIT cu rimelul #5in1Wonderlash!

    Unde? --- Sediul Oriflame Romana str. George Enescu, nr. 11-11A(punct reper McDonalds Piata Romana)BUCURESTI

    Cand? --- Marti, 18.07.2017, orele 14:00-19:00

    Salveaza poza pe telefon si prezint-o la intrare in sediu sau poti sa imi confirmi prezenta prin MESAJ privat!
    * Evenimentul NU este adresat consultantilor Oriflame si persoanelor care au mai participat la Evenimente Oriflame
    * Varsta minima 16 ani impliniti
    Persoana contact Cristina