prieten drag

  •  
    • 129 mesaje
    1 Iul 2014, 17:35
    1 3
    mama_omida said:
    danvis said:Buna fetelor... am un anunti important pt toate fetele singure din Bucuresti sau apropiere si care au varsta intra 23 si 30 ani... Baiat frumos cu casa si masina in curand cu foarte multe calitati printre care; nu consuma alcol nu fumeaza, spala rufe le si calca,gateste ca doar asta ii este meseria de bucatar,si multe altele calitati... tipu adica eu sunt singur de ceva vreme si m-am decis sa-mi refac viata alaturi de tine,daca iti plac si te incadrezi in varsta mai sus mentionata ma poti gasi la nr 0726138719 sau 0764380633 va rog seriozitate nu caut aventuri si doar o relatie serioasa in care sa stim sa ne respectam si sa comunicam. va astept cu drag!

     

    Esti frumushel, asea .... Briose,  faci ?

    Da'  clatite ?

    Stii reteta de tort cu corcoduse, ca mi-s moarta dupe el ....

    Ca io ma increz la cerintzuri...

    Ne-am completa eminamente aproape de perfectiune !

    Nice eu nu bea si nu fumeaza...

    Si nu spal, nu calc si nu gatesc, din principiu.

    Am fi minunati impreuna.

    Te bagi ?

     

    ma bag io!mi-s tare adorabil cu paru balai si ochi negri taciunosi,am sareta cu sasa cai si o casa mare cu piscina!Nu mi-s fudul te accept asa cum esti! Poti s-o dai naibilui de delicatete numa' sa-mi spui cu franchetea ori ba!
  •  
    • 12208 mesaje
    1 Iul 2014, 22:30
    0 3
    the_exorcist said:
    mama_omida said:
    danvis said:Buna fetelor... am un anunti important pt toate fetele singure din Bucuresti sau apropiere si care au varsta intra 23 si 30 ani... Baiat frumos cu casa si masina in curand cu foarte multe calitati printre care; nu consuma alcol nu fumeaza, spala rufe le si calca,gateste ca doar asta ii este meseria de bucatar,si multe altele calitati... tipu adica eu sunt singur de ceva vreme si m-am decis sa-mi refac viata alaturi de tine,daca iti plac si te incadrezi in varsta mai sus mentionata ma poti gasi la nr 0726138719 sau 0764380633 va rog seriozitate nu caut aventuri si doar o relatie serioasa in care sa stim sa ne respectam si sa comunicam. va astept cu drag!

     

    Esti frumushel, asea .... Briose,  faci ?

    Da'  clatite ?

    Stii reteta de tort cu corcoduse, ca mi-s moarta dupe el ....

    Ca io ma increz la cerintzuri...

    Ne-am completa eminamente aproape de perfectiune !

    Nice eu nu bea si nu fumeaza...

    Si nu spal, nu calc si nu gatesc, din principiu.

    Am fi minunati impreuna.

    Te bagi ?

     

    ma bag io!mi-s tare adorabil cu paru balai si ochi negri taciunosi,am sareta cu sasa cai si o casa mare cu piscina!Nu mi-s fudul te accept asa cum esti! Poti s-o dai naibilui de delicatete numa' sa-mi spui cu franchetea ori ba!

    SI pe tine te da modestia afara din casa rau de tot !bravos! 

     

  •  
    • 5609 mesaje
    2 Iul 2014, 02:30
    1 3
    Dane, ai dat-o in bara!
    Ai declarat ca nu consumi alcool si in jumatate din pozele postate pe eva, esti cu paharul de alcool in mana, sau la gura!
    Deci, prima declaratie mincinoasa...

    Uite aici dovezile, asta in caz de ai memorie f scurta si ai uitat ce ai postat:
    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/3052/photo_id/53062
     
  •  
    • 2 mesaje
    2 Iul 2014, 04:07
    3 0
    Maricon said:Dane, ai dat-o in bara!
    Ai declarat ca nu consumi alcool si in jumatate din pozele postate pe eva, esti cu paharul de alcool in mana, sau la gura!
    Deci, prima declaratie mincinoasa...

    Uite aici dovezile, asta in caz de ai memorie f scurta si ai uitat ce ai postat:
    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/3052/photo_id/53062
     

     lol aici ai fost tare,doar ca vezi u,nu neaparat daca cineva are un pahar in mana inseamna ca,consuma alcol...intradevar langa mine erau sticle cu tarie,dar eu in pahar aveam coca cola si ce este pe bar sunt doar pt musafiri,cei care ma cunosc pot sa confirme...in ori ce caz mai bine nu puneam ca ori cum o fata cuminte nu pe net o gasesti.

  •  
    • 5609 mesaje
    2 Iul 2014, 05:35
    1 3
    danvis said:
    Maricon said:Dane, ai dat-o in bara!
    Ai declarat ca nu consumi alcool si in jumatate din pozele postate pe eva, esti cu paharul de alcool in mana, sau la gura!
    Deci, prima declaratie mincinoasa...

    Uite aici dovezile, asta in caz de ai memorie f scurta si ai uitat ce ai postat:
    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/3052/photo_id/53062
     

     lol aici ai fost tare,doar ca vezi tu,nu neaparat daca cineva are un pahar in mana inseamna ca,consuma alcool...intr-adevar langa mine erau sticle cu tarie,dar eu in pahar aveam coca cola si ce este pe bar sunt doar pt musafiri,cei care ma cunosc pot sa confirme...in orice caz mai bine nu spuneam ca oricum o fata cuminte nu pe net o gasesti.

     
    Pai, ce-ti spusesem ca aici nu-i de "matrimoniale"? 
    Aici sunt fete/femei cu probleme: m-a bautut sotul, m-a injurat soacra, mi-a dat 2 palme, sunt sau nu gravida, m-am indragostit  de altul samd.

    Mai suntem o categorie care bantuim pe aici, din amuzament, de plictiseala, mai dam un sfat, mai luam un sut...
    Eu cel putin mai tai ceva frunza pe forum, fiind frig afara si lucrand de acasa imbin utilul cu placutul si cu amuzamentul (cand este cazul), mai ales ca sunt cam singura  pe la ora asta, fiind pe diferenta de fus orar atat de mare.
    Ar mai fi vreo 2-3 eve de pe alte meridiene, dar si ele intra, citesc, raspund si....dispar.

    Cat despre pozele tale, imi pare rau, sunt interpretabile, atata vreme cat nu putem sa le degustam ca sa confirmam continutul....probabil ca la mine a functionat "ochiul soacrei" de am vazut imediat asta.
    Spui ca era cola in pahar, dar noi cum vrei sa stim asta cand pe masa aia erau  DOAR sticle cu tarie si nu se vede nici urma de vreo sticla cu cola?
    Deci, tu vrei sa ne convingi pe noi ca nu bei alcool, cand pozele dovedesc contrariu?! 


    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 4 Iul 2014, 00:50
  •  
    • 55 mesaje
    2 Iul 2014, 21:53
    3 0
    Prietenii adevarati ii gasesti greu , unii iti raman alaturi toata viata , sunt putini incat ii poti numara pe degetele de la o mana si sa ma contrazica cineva daca poate!
  •  
    • 12208 mesaje
    2 Iul 2014, 22:11
    2 0
    adevarat , majoritatea oamenilor noi pe care ii intanlim nu mai au calitatea morala a celor cu care ai impartit o bucata de paine neagra in vremuri grele sau macar complicate ...cred ca cu varsta devii si oarecum mai circumspect si atent sa nu iti iei teapa ...
  •  
    • 10065 mesaje
    2 Iul 2014, 23:30
    1 1
    Maricon said:
    danvis said:
    Maricon said:Dane, ai dat-o in bara!
    Ai declarat ca nu consumi alcool si in jumatate din pozele postate pe eva, esti cu paharul de alcool in mana, sau la gura!
    Deci, prima declaratie mincinoasa...

    Uite aici dovezile, asta in caz de ai memorie f scurta si ai uitat ce ai postat:
    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/3052/photo_id/53062
     

     lol aici ai fost tare,doar ca vezi tu,nu neaparat daca cineva are un pahar in mana inseamna ca,consuma alcool...intr-adevar langa mine erau sticle cu tarie,dar eu in pahar aveam coca cola si ce este pe bar sunt doar pt musafiri,cei care ma cunosc pot sa confirme...in orice caz mai bine nu spuneam ca oricum o fata cuminte nu pe net o gasesti.

     
    Pai, ce-ti spusesem ca aici nu-i de "matrimoniale"? 
    Aici sunt fete/femei cu probleme: m-a bautut sotul, m-a injurat soacra, mi-a dat 2 palme, sunt sau nu gravida, m-am indragostit  de altul samd.

    Mai suntem o categorie care bantuim pe aici, din amuzament, de plictiseala, mai dam un sfat, mai luam un sut...
    Eu cel putin mai tai ceva frunza pe forum, fiind frig afara si lucrand de acasa imbin utilul cu placutul si cu amuzamentul (cand este cazul), mai ales ca sunt cam singura  pe la ora asta, fiind pe diferenta de fus orar atat de mare.
    Ar mai fi vreo 2-3 eve de pe alte meridiene, dar si ele intra, citesc, raspund si....dispar.

    Cat despre pozele tale, imi pare rau, sunt interpretabile, atata vreme cat nu putem sa le degustam ca sa confirmam continutul....probabil ca la mine a functionat "ochiul soacrei" de am vazut imediat asta.

     

     

    Lumineaza-ma, te rog .

     

    De eu ma pozez linga o caprioara frumoasa, asta ar insemna ca imi place vinatul ?

     

  •  
    • 5609 mesaje
    3 Iul 2014, 02:49
    2 0
    ViktorC said:
    Maricon said:
    danvis said:
    Maricon said:Dane, ai dat-o in bara!
    Ai declarat ca nu consumi alcool si in jumatate din pozele postate pe eva, esti cu paharul de alcool in mana, sau la gura!
    Deci, prima declaratie mincinoasa...

    Uite aici dovezile, asta in caz de ai memorie f scurta si ai uitat ce ai postat:
    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/3052/photo_id/53062
     

     lol aici ai fost tare,doar ca vezi tu,nu neaparat daca cineva are un pahar in mana inseamna ca,consuma alcool...intr-adevar langa mine erau sticle cu tarie,dar eu in pahar aveam coca cola si ce este pe bar sunt doar pt musafiri,cei care ma cunosc pot sa confirme...in orice caz mai bine nu spuneam ca oricum o fata cuminte nu pe net o gasesti.

     
    Pai, ce-ti spusesem ca aici nu-i de "matrimoniale"? 
    Aici sunt fete/femei cu probleme: m-a bautut sotul, m-a injurat soacra, mi-a dat 2 palme, sunt sau nu gravida, m-am indragostit  de altul samd.

    Mai suntem o categorie care bantuim pe aici, din amuzament, de plictiseala, mai dam un sfat, mai luam un sut...
    Eu cel putin mai tai ceva frunza pe forum, fiind frig afara si lucrand de acasa imbin utilul cu placutul si cu amuzamentul (cand este cazul), mai ales ca sunt cam singura  pe la ora asta, fiind pe diferenta de fus orar atat de mare.
    Ar mai fi vreo 2-3 eve de pe alte meridiene, dar si ele intra, citesc, raspund si....dispar.

    Cat despre pozele tale, imi pare rau, sunt interpretabile, atata vreme cat nu putem sa le degustam ca sa confirmam continutul....probabil ca la mine a functionat "ochiul soacrei" de am vazut imediat asta. 

     

    Lumineaza-ma, te rog .

     

    De eu ma pozez linga o caprioara frumoasa, asta ar insemna ca imi place vinatul ?

     
    Daca o tii tu in brate, gata impuscata, normal ca te consider vanatorul ei si indirect...ca-ti place sa vanezi!
    Asta mi se pare deductia logica a pozei pe care o ai in fata. 
     

  •  
    • 10065 mesaje
    3 Iul 2014, 11:21
    3 0
    Maricon said:

     
    Daca o tii tu in brate, gata impuscata, normal ca te consider vanatorul ei si indirect...ca-ti place sa vanezi!
    Asta mi se pare deductia logica a pozei pe care o ai in fata. 
     

     

    Ei da, gata impuscata. Doar n-o sa ma trag in poza linga o mortaciune ... Una ce misca, mai cu talent asa ...

     

  •  
    • 12208 mesaje
    3 Iul 2014, 18:09
    2 0
    Sunt si vanatori din aceia care vaneaza caprite impuscate de altii ... cu cat sunt mai celebri vanatorii cu atat este mai mare tariful capritelor....
  •  
    • 5609 mesaje
    4 Iul 2014, 00:45
    1 0
    ViktorC said:
    Maricon said:

     
    Daca o tii tu in brate, gata impuscata, normal ca te consider vanatorul ei si indirect...ca-ti place sa vanezi!
    Asta mi se pare deductia logica a pozei pe care o ai in fata. 
     

     

    Ei da, gata impuscata. Doar n-o sa ma trag in poza linga o mortaciune ... Una ce misca, mai cu talent asa ...

     

     
    Viktore, bag sama ca tu vorbesti de caprite cu doua picioare, asa-i?

     

  •  
    • 10065 mesaje
    4 Iul 2014, 01:21
    3 0
    Maricon said:
    ViktorC said:
    Maricon said:

     
    Daca o tii tu in brate, gata impuscata, normal ca te consider vanatorul ei si indirect...ca-ti place sa vanezi!
    Asta mi se pare deductia logica a pozei pe care o ai in fata. 
     

     

    Ei da, gata impuscata. Doar n-o sa ma trag in poza linga o mortaciune ... Una ce misca, mai cu talent asa ...

     

     
    Viktore, bag sama ca tu vorbesti de caprite cu doua picioare, asa-i?

     

     

    Fereasca Sfintu' ... Chiar ma intrebam de nu cumva am fost inteles gresit, sau m-am exprimat gresit, ma rog .

     

  •  
    • 12208 mesaje
    4 Iul 2014, 01:44
    2 0
    da... da....! si marmota invelea ciocolata in staniol ....nb
  •  
    • 4419 mesaje
    12 Sep 2014, 20:40
    1 0
    Ati ajuns si pe sectiunea asta???
  •  
    • 12208 mesaje
    12 Sep 2014, 21:56
    1 0
    sigur ... suntem peste tot !
  •  
    • 4419 mesaje
    12 Sep 2014, 22:16
    1 0
    Pe Eva.ro si la Spitalul 9, este vanzoleala mare
  •  
    • 7959 mesaje
    21 Sep 2014, 12:42
    1 0
    Hope93 said:Pe Eva.ro si la Spitalul 9, este vanzoleala mare

     Esti rea.

  •  
    • 12208 mesaje
    21 Sep 2014, 15:29
    0 0
    eii si tu toti suntem rai , buni am fost demult ....
  •  
    • 12208 mesaje
    21 Sep 2014, 16:01
    0 0
    nu sunt vanator sunt doar mai matura ...