prieten drag

  •  
    • 1158 mesaje
    3 Mar 2013, 22:25
    0 0
    o primavara frumoasa lobela si tot ce doresti sa ajungi sa  realizezi
  •  
    • 1259 mesaje
    3 Mar 2013, 22:30
    0 0
    Dragele mele ,un martisor va daruiesc si eu . Ma bucur pentru cele care calatoresc si citind printre rinduri ma bucur pentru Elado .Intru rar dar cu gindul sunt la voi...Mace ,Mimika ...si cele care pentru o perioada de timp buna ne-au impartasit din intimplarile lor . O noapte linisitta
  •  
    • 1158 mesaje
    3 Mar 2013, 22:59
    0 0
    si tie la fel iti doresc ,sanatate si impliniri
  •  
    • 1519 mesaje
    24 Mar 2013, 09:37
    0 0
    Mace. said:si tie la fel iti doresc ,sanatate si impliniri

     O primavara frumoasa va doresc .Dar vad ca e tare capricioasa.Ma bucur cand mai intra cineva in casuta noastra.De cand cu noul format vad ca se fac tot felul de incurcaturi.Din pacate am primit felicitari pt micut degeaba.Nu vrea sa vina barza si gata.In schimb in curand ma duc sa-mi vad nepotica imbracata in rochita alba pt mica comuniune(la catolici o fac la 7 ani)

  •  
    • 1144 mesaje
    24 Mar 2013, 16:09
    1 0
    lobela said:
    Mace. said:si tie la fel iti doresc ,sanatate si impliniri

     O primavara frumoasa va doresc .Dar vad ca e tare capricioasa.Ma bucur cand mai intra cineva in casuta noastra.De cand cu noul format vad ca se fac tot felul de incurcaturi.Din pacate am primit felicitari pt micut degeaba.Nu vrea sa vina barza si gata.In schimb in curand ma duc sa-mi vad nepotica imbracata in rochita alba pt mica comuniune(la catolici o fac la 7 ani)

     .......................

    O primavara  frumoasa dragele mele.... Nu mai stiu cum se intra pe aici, incerc asa... probabil de aceea intru mai rar, pen tru ca ma chinui sa postez. Ce faceti voi dragelor? Sunteti bine toate? Ma bucur cand citesc despre voi, ma bucur ca mai dati pe ,,acasa'', stiti cum e? Parca v-as cunoaste de o viata... Va sarut pe toate, pe tine Doica draga, Lobela, Mace, Ellado si celelalte fete dragi mie, va imbratisez cu mare drag! Sper sa auzim de bine una de cealalta...

  •  
    • 1519 mesaje
    21 Apr 2013, 19:56
    0 0
    Mimica draga de cand nu ai mai aparut.Ma bucur sa citesc printre randuri ca esti bine.Ce face nepotelul tau?Cred ca e mare strengarul si ca-l iubesti mult.Eu iar sunt in tara de adoptie si ma bucur ca e vreme buna si aici ca si acasa.Am pus cat de cat ordine in gradina cu flori si de saptamana viitoare seman si cateva legume.Am promis ca voi reveni sa-mi duc nepoata in tara sa facem amandoua vacanta de vara.
  •  
    • 158 mesaje
    3 Mai 2013, 00:46
    4 0
    mimica, lobela... ELLADO ?!? sunteti bine ? va era dor de mine ...? ))
  •  
    • 2 mesaje
    21 Mai 2013, 11:45
    0 0
    intra pe www.cadoumania.ro pentru a gasi un cadou prietenilor dragi
  •  
    • 1913 mesaje
    22 Mai 2013, 15:35
    0 0
    Va salut si eu cu drag si ma bucur ca sunteti bine!!!
    Pupici!
  •  
    • 1259 mesaje
    1 Dec 2013, 16:28
    0 0
    Va salut si va doresc o duminica linistita si plina de pace sufleteasca . Sunt bine cu toate ca batrinetile au inceput sa+si arate rau de tot coltii. Dupa Pasti am cayut in sera si mi+am rupt mina stinga Acum sunt pe linia de plutire si buna de munca . Astept cu nerabdare sarbatorile , evenimentele ce urmeaza si caldura si efeervescenta acestor sarbatori . Dar cred ca toate asteptati nu numai oe Mosul de Craciun dar si ANUL NOU. Fie sa mai inram si noi si sa ne mai spunem parerile si ofurile din cind in cind.
    Va doresc mult bine . Pupici
  •  
    • 1158 mesaje
    6 Dec 2013, 10:34
    0 0
    Incep sarbatorile de iarna.Si cum Sf. Nicolae este primul sarbatorit,le ure tuturor sarbatoritilor  un La Multi Ani.
  •  
    • 1519 mesaje
    20 Dec 2013, 13:31
    0 0
    Mace. said:Incep sarbatorile de iarna.Si cum Sf. Nicolae este primul sarbatorit,le ure tuturor sarbatoritilor  un La Multi Ani.

     

  •  
    • 1519 mesaje
    20 Dec 2013, 13:44
    0 0
    Sarbatori linistite,cu bucurii langa cei dragi va doresc la toate .E frig si pustiu in casuta noastra.Mace draga de ea ne-a pus urari in ghetute de mos Nicolae,eu va astept cu o cafea si o felie de cozonac
  •  
    • 1158 mesaje
    27 Dec 2013, 13:16
    0 0
    Sarbatori fericite dragele mele.Lobela cred ca ti-a iesit tare bun cozonacul,dar sa stii ca nici eu nu m-am lasat mai prejos.Am cu mac,nuca ,stafide ,rahat de care iti doreste sufletelul.Va pup pe toate si sa aud numai de bine,despre toate .
  •  
    • 13 mesaje
    28 Mar 2014, 09:14
    0 0
    lobela said:Se spune ca :"rudele nu ti le alegi dar prietenii da".Deschid acest subiect pt toti cei care cred in prietenie neconditionata.Cu siguranta aveti o parere proprie despre anumite lucruri.Nu le tineti pt voi,hai sa ne impartasim unii altora ce credem despre un lucru sau altul.Va astept cu drag.

     

    Nu am prieteni/e, inca dar cred in Prietenie...

    Am cautat numai prietenia cu sex. In rest, colegi/e de scoli, servici, drumetie...

  •  
    • 2 mesaje
    30 Iun 2014, 12:35
    3 0

    lol da stai ma asa,ce aveti ca nu am omorat pe nimeni...daca nu va place ce pana mea dati atata importanta..?


    Acest mesaj a fost editat de către danvis: 2 Iul 2014, 04:04
  •  
    • 12208 mesaje
    30 Iun 2014, 17:50
    0 4
    nu incerci mata pe un site de matrimoniale ... suna tare rau atata modestie imi vine sa vomit , scuza-ti sinceritatea ...
  •  
    • 5609 mesaje
    1 Iul 2014, 06:15
    1 3
    danvis said:Buna fetelor... am un anunti important pt toate fetele singure din Bucuresti sau apropiere si care au varsta intra 23 si 30 ani... Baiat frumos cu casa si masina in curand cu foarte multe calitati printre care; nu consuma alcol nu fumeaza, spala rufe le si calca,gateste ca doar asta ii este meseria de bucatar,si multe altele calitati... tipu adica eu sunt singur de ceva vreme si m-am decis sa-mi refac viata alaturi de tine,daca iti plac si te incadrezi in varsta mai sus mentionata ma poti gasi la nr 0726138719 sau 0764380633 va rog seriozitate nu caut aventuri si doar o relatie serioasa in care sa stim sa ne respectam si sa comunicam. va astept cu drag!

     
    Ai gresit site-ul Dane!
    Asta nu-i site de matrimoniale!
    Este un site de solutionare probleme pentru femei!
     

  •  
    • 129 mesaje
    1 Iul 2014, 12:48
    0 3
    Maricon said:
    danvis said:Buna fetelor... am un anunti important pt toate fetele singure din Bucuresti sau apropiere si care au varsta intra 23 si 30 ani... Baiat frumos cu casa si masina in curand cu foarte multe calitati printre care; nu consuma alcol nu fumeaza, spala rufe le si calca,gateste ca doar asta ii este meseria de bucatar,si multe altele calitati... tipu adica eu sunt singur de ceva vreme si m-am decis sa-mi refac viata alaturi de tine,daca iti plac si te incadrezi in varsta mai sus mentionata ma poti gasi la nr 0726138719 sau 0764380633 va rog seriozitate nu caut aventuri si doar o relatie serioasa in care sa stim sa ne respectam si sa comunicam. va astept cu drag!

     
    Ai gresit site-ul Dane!
    Asta nu-i site de matrimoniale!
    Este un site de solutionare probleme pentru femei!
     

     

    doamna e un forum liber! Lasati baietu' in pace el doar isi cauta o soata sa-i fie la bine si la greu si sa-i gateasca sa il cocoloseasca caci fara mireasma fina feminina aceasta viata devine inutila!
  •  
    • 2085 mesaje
    1 Iul 2014, 15:28
    2 3
    danvis said:Buna fetelor... am un anunti important pt toate fetele singure din Bucuresti sau apropiere si care au varsta intra 23 si 30 ani... Baiat frumos cu casa si masina in curand cu foarte multe calitati printre care; nu consuma alcol nu fumeaza, spala rufe le si calca,gateste ca doar asta ii este meseria de bucatar,si multe altele calitati... tipu adica eu sunt singur de ceva vreme si m-am decis sa-mi refac viata alaturi de tine,daca iti plac si te incadrezi in varsta mai sus mentionata ma poti gasi la nr 0726138719 sau 0764380633 va rog seriozitate nu caut aventuri si doar o relatie serioasa in care sa stim sa ne respectam si sa comunicam. va astept cu drag!

     

    Esti frumushel, asea .... Briose,  faci ?

    Da'  clatite ?

    Stii reteta de tort cu corcoduse, ca mi-s moarta dupe el ....

    Ca io ma increz la cerintzuri...

    Ne-am completa eminamente aproape de perfectiune !

    Nice eu nu bea si nu fumeaza...

    Si nu spal, nu calc si nu gatesc, din principiu.

    Am fi minunati impreuna.

    Te bagi ?