vraji cu menstruatie

  •  
    • 102 mesaje
    2 Dec 2010, 00:59
    1 5
    stiu anda22-7 ca daca nu faci spovedania corect nu poti fi iertat de pacate dar m-am gandit si eu ca daca ar face asa ceva cineva cum s-ar putea spovedi?si-am zis ca inainte dea muri trebuie sa-si marturiseasca toate pacatele.....ptr ca sa faci asa ceva cu menstruatie e un pacat strigator la cer si asa ne pedepseste Dumnezeu si ne mai intrebam de ce???cum am vrea noi sa ne fie bine daca am face asa ceva?nu stiu ce sa mai zic dar nu sfatui pe nimeni sa faca acest pacat
  •  
    • 12 mesaje
    2 Dec 2010, 11:25
    3 1
    intradevar exista multe vraji ce am auzit ca se pot face si sincer mie imi e frica dar eu nu as putea sa fac asa ceva nimanui in primul rand pt ca mi-e frica de Dumnezeu sper fetelor sa nu recurgeti la asemenea gesturi drastice cu vraji si menstruatie pt ca se va intoarce totul impotriva voastra
  •  
    • 4346 mesaje
    2 Dec 2010, 17:48
    1 0
    daca in timpul vietii se spovedeste si ascunde pacatul asta...clar spovedania n are nicio valabilitate..iar in momentul de dinaintea mortii chiar si sa vrea sa marturisesca pacatul ar insemna ca sa si aminteasca toate pacatele savarsite in timpul vietii, numarulor lor...si sa le spuna din nou pe toate .....iar asta cu tot respectul dar nu vad ce om isi poate aminti toate pacatele savarsite in timpul vietii avand in vedere ca tot ce s a spovedit a ramas ca neiertat...deci concluzia e mai mult decat clara...
  •  
    19a
    • 621 mesaje
    2 Dec 2010, 21:53
    3 0

    Daca un barbat ar da de topicul asta...nici nu vreau sa ma gandesc...saracul...

  •  
    • 12 mesaje
    3 Dec 2010, 10:01
    1 0
    cand ma gandesc cat rau poate sa iti faca cineva daca vrea...O sa ajungem sa ne fie frica sa mai bem si apa. Eu le-as strange de gat pe alea care fac vraji. Am si eu o vecina care se ocupa cu chestii de genu dar sper ca nu imi face si mie ceva oricum eu stau cu frica in san de cate ori beau sau mananc ceva la ea si port tot timpul ceva pe dos si daca mi-ar face ceva mie sau familiei mele sper sa arda in focul iadului sa ma ierte Dumnezeu dar asta merita cele ce fac chestii de astes
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    3 Dec 2010, 11:58
    0 2
    Dar de ce bei or mananci ceva la ea?
  •  
    • 4346 mesaje
    3 Dec 2010, 15:07
    0 1
    daca ai crede in Dzeu ai sti ca nicio vraja nu se lipeste de tine...si nu pt ca e vb de subconstient ...ci pt simplul fapt ca Dzeu te aparat de orice rau
  •  
    • 12 mesaje
    3 Dec 2010, 15:46
    0 2
    pai tocmai ca eu cred in Dumnezeu si stiu ca ma protejeaza de rau dar stii vorba aia ca pana la Dumnezeu te mananca sfintii...Eu am avut incredere in ea si nu stiam ca se ocupa cu astfel de chestii dar acum o evit si stau naibii acasa
  •  
    • 4346 mesaje
    3 Dec 2010, 16:53
    0 1
    e clar..din citatul cu " mancatul Sfintiilor " cat de mult crezi..si mai ales cu purtatul ceva pe dos...
  •  
    • 12 mesaje
    5 Dec 2010, 10:48
    3 0
    stii ceva Anda ca vad ca doar tu te crezi cea credincioasa si crezi ca ai dreptul sa judeci pe altul tu nu crezi pana nu treci prin asa ceva si sincer nu iti doresc. Nu cred ai tu dreptul sa judeci pe altii si nici nu cred ca esti tu in masura sa pui la indoiala credinta mea in Dzeu iar acel citat nu il stiu doar eu. Iar faza cu purtatul a ceva pe dos nu cred ca face rau nimanui pt ca e mai bine sa previi decat sa vindeci dar probabil ca o sa zici ca e doar un citat naspa si asta. Nu imi cunosti tu viata sa ai dreptul sa ma judeci dar eu am trecut prin multe si sa stii ca credinta m-a salvat de multe ori dar oare de ce trebuie sa iti dau tie explicatii...
  •  
    • 4346 mesaje
    5 Dec 2010, 16:10
    1 1
    da cine ti a cerut explicatii..draga???? continua sa porti ceva pe dos..sigur o sa fii protejata....ca doar in asta consta...
  •  
    • 426 mesaje
    5 Dec 2010, 19:13
    3 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    8 Dec 2010, 10:45
    1 0

    Dupa ce ca este unul din cele mai c.retine topicuri de pe forumul asta, ma uit si la raspunsurile voastre si nu stiu daca sa rad or sa plang.
    Cosmynyk, o-i fi vrand tu sa fii spirituala sau ironica, dar nu ti-a iesit.


    Acest mesaj a fost editat de către svf: 8 Dec 2010, 10:45
  •  
    • 14 mesaje
    8 Dec 2010, 12:56
    0 1
    da si eu am auzit de vraja cu caca puteti s-o incercati cu incredere. LOL. Hai ca asta e tare,mi-a placut.Dar eu n inteleg un lucru,de ce va mai chinuiti cu cafeaua sau cu ceaiul? DE ce nu il bagati cu botul direct la sursa?Spre examplu cand iti vine ciclul ii propui iubitului sa baceti sex oral.si gata,treaba este rezolvata.eu nu cred in asa ceva.este o mare prostie.dar este misto,imi place.dati-va cu paerea in continuare
  •  
    • 4 mesaje
    11 Dec 2010, 00:33
    2 0

    Rarysa_r said:
    Pai io propun sa va bagati direct cana in chiloti ca sa fie vraja mai concentrata

    esti f tare!

  •  
    • 6 mesaje
    12 Dec 2010, 10:11
    1 1
    Buna ziua,
    Ofer servicii de divinatie in Tarot si clarviziune .Consultatiile oferite sunt cat mai exacte posibil si contin o dezvaluire completa a problemei dvs. Puteti afla raspunsul la orice intrebare din orice domeniu, despre oricine si orice va nelinisteste. Nu cer detalii decat numele de botez,o poza si cateva numere. Consultatiile se vor desfasura la telefon sau pe messenger daca aveti microfon. Mai multe detalii pe www.tarotkitty.webs.com/
  •  
    • 10 mesaje
    20 Dec 2010, 20:20
    2 0
    nu am mai auzit pana acum de vrajile astea cu menstruatia si nu imi vine sa cred ca in vrenurile de azi mai sunt persoane care cred in asa ceva,este de-a dreptul hilar...daca vreti sa va pastrati casniciile sau relatiile trebuie lucrat cu mintea nu cu...menstruatia
  •  
    • 19 mesaje
    20 Dec 2010, 22:33
    0 4
    cosmynyk said:
    vai fetelor,nik nu stiti.pey hai sa va spun eu o vraja care sigur o sa mearga.este o vraja mai speciala.vraja asta se face tot dimineata.se ia o cutie de pate(nu de alta dar este mai inchis la culoare si nu se va observa amestecul) se pune 2lingurite de caca proaspat,2-3 picaturi de puroi de la un caine mort de 3saptamani si putin jeg de sub unghiuta unui cadavru si se amesteca bine.si nu uitati sa spuneti si urmatoarea incantatie:hocus pocus preparatus.iar la sf se ia o felie de paine si se unge cu amestecul obtinut din ingredientele magice.iubitii vostrii dupa ce o sa savureze deliciosul amestec o sa va iubeasca 10vieti,n-o sa va insele,o sa faca exact ce spuneti voi...o sa fiti cele mai fericite.pe bune! lol

     

     

  •  
    • 1 mesaje
    8 Iun 2011, 09:51
    9 3
    Poate ma credeti nebuna dar este adevara cu menstruatia!!! stiu din surse sigure va zic sa va feriti de asta
  •  
    • 55 mesaje
    8 Iun 2011, 14:37
    6 6
    draga sisuu, eu iti spun ca nu este adevarata vraja cu menstra in bautura.Eu am facut-o acum cateva luni si nu am avut nici un rezultat.