vraji cu menstruatie

  •  
    • 166 mesaje
    17 Ian 2009, 16:49
    14 36
    Din pacate exista asa ceva. Prietenul meu cel mai bun e preot si mi-a explicat ca da, e posibil insa relatia nu tine mai mult de 5 ani.
    Ori partenerii se iubesc foarte mult, dar cind sunt impreuna isi scot ochii.
  •  
    • 110 mesaje
    18 Ian 2009, 16:41
    25 21
    vraji cu menstruatie ,doamne este real dar totul se intoarce impotriva ta la un moment dat.esti convinsa ca totul merge bine,dar brusc nu-l mai iubesti,vei fii scarbita de el exact cum iti este scarba sa privesti acele picaturi de sange care ti le doresti sa nu le ai pt.ca au un miros specific,pt.ca tu simti ca mirosi altfel,pt.ca simti un pic mai jenata sa nu care cumva sa te patezi etc.analizati situatia aceste trairi le ve-ti avea fata de persoana respectiva si veti dori sa fie altfel dar ,,reversul medaliei,,totul se va intoarce asupra persoanei care a facut aceasta,,vraja,,si veti suferi de o suta de ori mai mult.
  •  
    • 110 mesaje
    18 Ian 2009, 16:45
    17 9
    ganditi-va bine chiar foarte bine cand veti dori sa faceti aceste ,,vraji,,nimic pe lumea asta nu ramane neplatit pana punem mainile pe piept si trecem pe taramul celor drepti.iubiti si faceti-va iubiti!
  •  
    • 2 mesaje
    19 Ian 2009, 11:53
    13 5
    E scarbos ce spuneti voi acolo....
    Daca e sa se termine relatia.... se termina oricum.... cu sau fara licori de genu'.

    http://www.imaginelife.ro/dragoste/articole-de-dragoste/cele_5_limbaje_ale_iubirii/
    sau...
    http://www.armonianaturii.ro/Cele-5-limbaje-ale-dragostei.html*articleID_504-articol
    ca nu e asa mult de citit... daca respectati acerst "reguli" pastrati oricare barbat langa voi si nu e nevoie sa va faceti pacate cu FARMECE...
    CE A ADUS REVOLUTIA ASTA...
  •  
    • 1 mesaje
    2 Sep 2010, 15:02
    38 13
    am auzit si eu de la bunici faza cu menstruatia in cafea.dar am si eu o intrebare....cum faci aceasta mica"vraja"daca cele 2 persoane stau separat
  •  
    • 4346 mesaje
    2 Sep 2010, 17:10
    14 6
    sigur te va ajuta diavolul sa gasesti o solutie,.....ca doar vrajitoria de la el are efect
  •  
    • 293 mesaje
    2 Sep 2010, 22:51
    7 1
    mihaii_gabriel, super tare postarea ta! ma gandesc ce ingrozita sint eu de ceea ce-am citit, ca femeie, da' imi imaginez ce ingrozit esti tu ca barbat!
  •  
    • 1 mesaje
    2 Sep 2010, 23:33
    15 9
    eu am auzit ca femeile puneau barbatilor in mancare pentru ca ei sa nu aiba ochi decat pt ele...si de indata ce nu le mai puneau..barbatii ajungeau sa nu le suporte si sa le urasca..este insa un pacat...o vraja..sfatul meu:nu incerca!!
  •  
    • 2791 mesaje
    3 Sep 2010, 13:19
    11 7
    cele care sunteti de acord cu asa ceva consumati aerul degeaba!
    mi-e sila de voi!
  •  
    • 4346 mesaje
    3 Sep 2010, 16:09
    13 7
    cele care se ocupa cu vraji..nu fac altceva decat sa si atraga pedeapsa lui Dumnezeu asupra lor...
  •  
    • 2791 mesaje
    3 Sep 2010, 16:20
    9 1
    niste PENALE!
    gen tata floarea de pe marginea santului...poate face asa ceva, poate si aia are mai mult bun simt si respect fata de sine
  •  
    • 426 mesaje
    5 Sep 2010, 09:53
    6 6
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1 mesaje
    8 Oct 2010, 14:29
    11 4

    vreau sa spun ca am citit cartea despre atacul PSI a lui OVIDIU-DRAGOS ARGESEANU ...si am citit si despre aceeast lucru....in carte erea un caz relatat real...o doamna foarte importanta a tarii..nu dau nume k nu conteaza..e si de profesie medic....a vrut sa al lege pe barbatul ei de aceasta...si metoda a fost....: a pus in mancare fara ca acesta sa stie ..menstruatie si si'a zis ei..citez: "asa cum eu nu pot traii fara sangele meu asa sa nu poti nici tu traii fara mine".......nu e  permis din punct de vedere divin...........e un subiect cam aiurea...nu stiu unde este adevarul ...ar fi pacat sa ai un sclav langa tine in loc de un sot sau un iubit.......o zi buna ><


    Acest mesaj a fost editat de către maryukuk: 8 Sep 2011, 12:15
  •  
    • 4346 mesaje
    8 Oct 2010, 15:18
    8 2
    esti intr o mare eroare daca ai impresia ca din punct de vedere divin e permis..daca e un caz extrem...
  •  
    • 103 mesaje
    11 Oct 2010, 11:55
    13 8
    are dreptate, ingeras, cum ii faci vraji cand doua persoane stau separat??
  •  
    • 2784 mesaje
    11 Oct 2010, 20:30
    12 2
    Cum mai poti trai langa un asemenea om dupa ce a baut asemenea spurcaciuni?
  •  
    • 12 mesaje
    23 Nov 2010, 11:22
    5 3
    fetelor nu stiu de ce am deschis topicul asta dar e naspa ce citesc aici si f scarbos si eu auzisem tampenia asta dar nu as face asa ceva in veci .E ca si cum ai tine cu forta un barbat langa tine si nu e frumos
  •  
    • 102 mesaje
    1 Dec 2010, 13:43
    6 1
    Da e scarbos dar in primul rand e un pacat foarte mare,cand te spovedesti la preot cum poti sa-i spui ca-i facut asa ceva?hai ca nu-i spui la spovedania dar cand mori tot trebuie sa-i spui sa-ti speli pacatul....Doamne fereste n-as face asa ceva ptr sotul meu chiar daca as sti ca mor maine.In primul rand cine te iubeste,te iubeste fara sa-i faci vraji iar daca vreodata totul se termina asta e na-i ce face,viata merge inainte cu bune sau rele.Mai fetelor care vreti sa faceti asa ceva ar fi bine sa va ganditi de dou ori inainte dea face nu cred ca Dumnezeu va va ierta vreodata.
  •  
    • 4346 mesaje
    1 Dec 2010, 13:50
    9 2
    total gresit..spovedania nu functioneaza ca in timpul vietii mi e rusine sa spun anumite lucruri si inainte de moarte gata marturisesc si se sterge totul.....spovedania nefacuta bine..atrage dupa sine iadul
  •  
    • 11438 mesaje
    1 Dec 2010, 14:01
    7 3

    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    doamneee, plesnesc de ras....jesus...incredibil))))))))
    ati innebunit de tot)))))))))))


    Acest mesaj a fost editat de către carmelia: 1 Dec 2010, 14:02