vraji cu menstruatie

  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 21:41
    0 2
    igivansenior, fiecare cu cat poate ! NU pot sa-ti scriu mai mult de atat.
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Nov 2016, 21:44
    0 1
    clauc3348 said:igivansenior, fiecare cu cat poate ! NU pot sa-ti scriu mai mult de atat.

     

     

    nu scrie pisi. lasa ca-mi trimiti in privat,  ca nu pot sa dorm la noapte daca nu aflu cum il ademenesti in patul tau.

  •  
    • 970 mesaje
    29 Nov 2016, 21:48
    1 1
    Clauc3348,
    Sa spunem ca exista.
    Tu, constientizezi ca fatuca asta, Anaaaaama, practic se lauda cu ce a facut? Adica, e sanatoasa la cap?
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Nov 2016, 21:56
    1 0
    GirlOnline said:Clauc3348,
    Sa spunem ca exista.
    Tu, constientizezi ca fatuca asta, Anaaaaama, practic se lauda cu ce a facut? Adica, e sanatoasa la cap?

     

    o sa zica si despre tine, sa nu te mai dai la ea, ca nu cauta relatii pasagere. crede ca toti cei care au ceva impotriva ei sunt barbati care vor sa o futa. 

  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 21:59
    1 1
    Exista, de mine a avut grija o nebuna(o persoana care a urmat tratament psihiatric si, acum, culmea are functie de conducere).Nu se lauda. Mie mi se pare ca acum constientizeaza ca a facut o tampenie. Toti gresim(e adevarat, fiecare in felul ca doar suntem unici), toti avem dreptul sa facem ceva in privinta asta.

    Iar eu cred ca cine stie sa faca un nod stie sa-l desfaca.
  •  
    • 970 mesaje
    29 Nov 2016, 22:04
    1 0
    Draga mea, sa spargi un afurisit de pahar e o greseala, nu sa distrugi viata unui om (in cazul expus de ea, a mai multora) . Daca venea cu o poveste "M-am culcat cu barbatul alteia/ i-am furat barbatul unei tipe" era una, cu ce se lauda ea, e altceva!
  •  
    • 970 mesaje
    29 Nov 2016, 22:05
    1 0
    Igivan, daca are tot atatea "argumente" si in pat, s-ar putea sa nu fie rau .
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 22:09
    1 0
    Da, a comis-o urat de tot. De acord cu tine. Ti-am spus, mie mi se pare ca acum constientizeaza gravitatea situatiei si vrea sa indrepte(atat cat se mai poate) lucrurile, adica sa desfaca ce a facut cu niste ani(cred) in urma. De ce sa facem misto de ea in situatia asta ? Ea cauta indrumare. Din punctul meu de vedere, asa functioneaza vrajile : cine stie sa fac, stie sa si desfaca. Daca cineva stie mai bine cum functioneaza sistemul asta, rog sa aduca lamuriri.
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 22:12
    0 0
    igivansenior, inteleg ca esti un marlan. Asta e, sunt prea multi ca tine.
    "Pedeapsa" ta este ca "cine se aseamana, se aduna". Altfel spus, cel mai probabil consoarta ta este fix din aceeasi poveste, deci naspa pt tine.
    GirlOnline, ce fac eu in intimitate este strict treaba mea. Si sunt de parere ca in intimitate e permis orice. In rest, avem parte de reguli. Peste tot.
    Acest mesaj a fost editat de către clauc3348: 29 Nov 2016, 22:13
  •  
    • 10065 mesaje
    29 Nov 2016, 22:15
    0 0
    Io cu cine votez ?

  •  
    • 970 mesaje
    29 Nov 2016, 22:23
    0 0
    Clauc3348, chill, era o gluma , cine ma stie de cand sunt pe forum cunoaste despre ce vorbesc. Nu ma intereseaza viata ta intima.

    Constientizeaza acum, cand s-a plictisit de el? I s-a pus pata deja pe altul. Ii face vraji si lui? Da, eu zic ca (doar) ti se pare, nu constientizeaza nimic!
  •  
    • 970 mesaje
    29 Nov 2016, 22:23
    0 0
    Cu mine, desigur dragule . (ViktorC).
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Nov 2016, 22:52
    1 0
    clauc3348 said:
    "Pedeapsa" ta este ca "cine se aseamana, se aduna". Altfel spus, cel mai probabil consoarta ta este fix din aceeasi poveste, deci naspa pt tine.


    barem am una. buna rea, este acolo.
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 23:05
    0 0
    clauc3348 said:white_storm2, exista " a sti sa lasi spatiile" ? Vrei neaparat sa ma convingi ca esti limitata(folosesc cuv asta pt ca sunt diplomata) ?
    Nu-mi caut alesul pe acest forum; in general, nu-l caut in mediul virtual. Dar mi-am propus sa gasesc cea mai potrivita varianta de suflet pereche pt mine, cat mai curand.

    Pareri avem toti, doar ca nu trebuie sa le facem publice oricand, oricum. Uneori, cand nu ai nimic constructiv de spus, e bine sa ramai un simplu observator. Iti povesteam mai devreme ca lumea intra pe forum pt indrumare. Tu, de exemplu, nu ai habar de acest subiect. Daca ramai observator in aceasta situatie, iti faci un mare bine. Poti sa ma crezi pe cuvant.

     Esti confuza, draga, habar nu ai tu ce stiu eu, sunt extrem de stiutoare in domeniul asta  si scarbita de alea ca tine, mi-e rusine mie fiind femeie ca exista femei care cred si fac cacaturi de genul . Poti sa iti bagi undeva ce crezi, esti o incuiata, doar alea de la tara (si nu vreau sa jignesc femeile de acolo, pentru ca ele asa au prins timpurile si stiu doar sa munceasca ca boul pana cad late) mai cred in prostii de astea sau... alea fara scoala.
    Te incadrezi?  

  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 23:11
    0 0
    Da, sigur, ti-am zgariat carapacea.
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 23:12
    1 0
    barem am una. buna rea, este acolo.
    igivansenior, un rahat e un rahat. Chiar daca e al tau si ii pui glazura de ciocolata pe deasupra, tot pute.
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 23:14
    0 0
    mi-e rusine mie fiind femeie ca exista femei care cred si fac cacaturi de genul
    Duduie white_storm2, e nesanatos sa-ti renegi feminitatea.

    Avem liber arbitru. Asadar, fiecare femeie isi alege calea(indiferent ca face asta in mod constient sau inconstient).
    Acest mesaj a fost editat de către clauc3348: 29 Nov 2016, 23:15
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 23:19
    0 0
    clauc3348 said: Da, sigur, ti-am zgariat carapacea.

     Mie sau cui?
     Draguta, trebuie sa poti ceva mai mult, eu am soriciul gros... cand trebuie. Pe ce stiu, nu ma "zgarie" nimeni!

  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 23:25
    0 0
    white_storm2 said:
    clauc3348 said: Da, sigur, ti-am zgariat carapacea.

     Mie sau cui?
     Draguta, trebuie sa poti ceva mai mult, eu am soriciul gros... cand trebuie. Pe ce stiu, nu ma "zgarie" nimeni!

     Da, sunt de acord, ai soricul gros. Gura pacatosului adevar graieste !!

  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 23:32
    1 0
    clauc3348 said:


     Da, sunt de acord, ai soricul gros. Gura pacatosului adevar graieste !!

     Da, draga, tu credeai ca ma penetreaza toate ...nf-urile?