vraji cu menstruatie

  •  
    • 3765 mesaje
    1 Aug 2016, 13:18
    0 2
    sa-l intrebam pe Harry Potter. poate stie.
  •  
    • 1 mesaje
    16 Nov 2016, 15:55
    0 0
    eu am incercat si prostia asta si alte prostii vre-o 2 ani de zile si nimic ... apoi acum vre-o 2 ani am gasit pe cineva care a facut ceva vraje de 14 zile si l-a facut leguma ) a lasat-o pe logodnica lui amanet si a zis ca nu poate traii fara mine ...in vre o doua luni am facut si nunta !problema e ca la inceput a fost fain ca orgoliul meu era atins... numai ca acum m-am indragostit de altcineva si nu stiu cum sa scap de el ca a devenit ca umbra mea ... eu nu il mai iubesc deloc !!! i-am spus ca i am facut farmece si ca sa mearga la manastiri si unde o vrea sa se dezlege ca eu nu mai il vreau dar totusi nu scap de el...........DECI NU FACETI FARMECE CA PATITI CA MINE ! am sa spun la toata lumea povestea mea sa va feriti de reversul medaliei ...adica eu am intalnit o persoana acum de care sunt indragostita si care ma iubeste fara sa ii fac farmece iar eu nu pot sa fiu fericita cu el pt ca bou asta la cer i am facut farmece e umbra mea si ma ameninta ca s e omoara daca il las cine are un sfat pentru mine, ce sa fac in situatia asta ???????? annaamaria2020 @gmail.co
  •  
    • 2 mesaje
    22 Nov 2016, 00:31
    1 0
    maurika said:Cu riscul sa imi sara multe in cap si sa inceapa cu mistoul, astept totusi pareri serioase despre un subiect ciudat: ati auzit de vraja cu sange de menstruatie in cafea? Pe cele care pot vorbi serios despre asta le invit sa impartaseasca pareri si detalii din experienta proprie sau din cele auzite

     

  •  
    • 2 mesaje
    22 Nov 2016, 00:33
    0 0
    Dar astea cum se fac?
  •  
    • 601 mesaje
    28 Nov 2016, 22:20
    0 0
    Anaaaaama, ai putea merge la aceeasi persoana sa dezlege ce a facut pt. tine acum doi ani. Ai mesaj pe privat.
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 09:56
    1 0
    anaaaaama said:eu am incercat si prostia asta si alte prostii vre-o 2 ani de zile si nimic ... apoi acum vre-o 2 ani am gasit pe cineva care a facut ceva vraje de 14 zile si l-a facut leguma ) a lasat-o pe logodnica lui amanet si a zis ca nu poate traii fara mine ...in vre o doua luni am facut si nunta !problema e ca la inceput a fost fain ca orgoliul meu era atins... numai ca acum m-am indragostit de altcineva si nu stiu cum sa scap de el ca a devenit ca umbra mea ... eu nu il mai iubesc deloc !!! i-am spus ca i am facut farmece si ca sa mearga la manastiri si unde o vrea sa se dezlege ca eu nu mai il vreau dar totusi nu scap de el...........DECI NU FACETI FARMECE CA PATITI CA MINE ! am sa spun la toata lumea povestea mea sa va feriti de reversul medaliei ...adica eu am intalnit o persoana acum de care sunt indragostita si care ma iubeste fara sa ii fac farmece iar eu nu pot sa fiu fericita cu el pt ca bou asta la cer i am facut farmece e umbra mea si ma ameninta ca s e omoara daca il las cine are un sfat pentru mine, ce sa fac in situatia asta ???????? annaamaria2020 @gmail.co

     Eu, draga, capul face, kurul trage. Esti dusa rau si ai dat peste unul si mai dus ca tine. Cum ai putut sa crezi si sa faci asa ceva? L-ai mai si pupat dupa ce I-ai dat... ce I-ai dat?

    E.l. Eh, nu eu!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 29 Nov 2016, 17:12
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 17:05
    0 0
    Si eu sunt f curioasa in ce a constat ritual de 14 zile.
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 17:05
    0 0
    Din ce stiu eu, cine stie sa faca, stie si cum sa desfaca. Probabil ar trebui sa apelezi la cine te-a ajutat cu acel ritual.
  •  
    • 970 mesaje
    29 Nov 2016, 18:18
    0 0
    Anaaaaama,
    De regula, la o astfel de postare as refuza sa te onorez cu un raspuns, pentru ca raman muta. De ce pot fi oamenii in stare. Ca exista astfel de specimene, numite - de ele femei, in opinia mea - fufe.
    Fufe, ce pun ochii pe barbatul altcuiva, si care nu sunt in stare sa isi gaseasca si sa cucereasca pe cineva prin forte proprii - recurg la acele numite "vraji".
    S-au terminat barbatii? Era ultima ta optiune?

    Desigur, daca ma intrebi pe mine,nu cred in vraji, probabil pentru ca intotdeauna am vazut ce e mai bun in oameni si refuz sa cred ca cineva ar fi in stare de ceva atat de josnic!
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 19:07
    0 0
    Si vrajitoarele zboara inca pe matura cu coada... Ajuns adult sa mai crezi in povesti .
    Ce sa faca si ce naiba sa desfaca, ha?
    Voi cati ani aveti de ganditi asa?
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 19:16
    0 0
    GirlOnline, sa vezi ce o sa crezi in vraji atunci cand vei desface pernele si vei gasi tot felul d eimbarligaturi cu ata rosie si sarma si cereale. Daca nu ai experimentat asa ceva, nu inseamna ca nu exista !

    Ignoranta nu e o solutie.

    Acest mesaj a fost editat de către clauc3348: 29 Nov 2016, 19:19
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 19:18
    0 1
    white_storm2, pana la urma fiecare va primi ce merita. Remember this cand dai cu fundu' de greu
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 19:57
    1 0
    clauc3348 said:white_storm2, pana la urma fiecare va primi ce merita. Remember this cand dai cu fundu' de greu

     Da, da, am mai auzit eu viteze ca tine. Va e frica si de umbra voastra, va trece viata pompand bani la vrajitoare si va parasesc barbatii. Si acu' pe bune, cine ar sta langa d-astea triste?
    Dar dati vina pe prostii de genul, ce-mi pasa mie?
    Va spun oameni normal ca sunt povesti, iar voi...

  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 20:10
    0 0
    Nu sunt povesti, mai desteptetule. tocmai asta e, in universa exista bine si rau(dihotmie divina ii spune la treaba asta-asta asa, poate iti largesti orizontul).

    Cat despre mine, nu am platit pt ritualuri, dar am experimentat cum este atunci cand platesc altii aceste ritualuri.
    .
    Nu este o poveste despre curaj si lasitate, nici despre tristete si bucurie. SI inca ceva, fiecare buruiana isi are umbra ei, nu conteaza ca de bun sau rau esti pt ca in esenta nu exista asa ceva. USnt doar notiuni relative. Ca sa fac un pic de lumina in creierasul tau fara circumvolutiuni, ce e rau pt mine, poate fi bun pt tine si invers. Fiecare experimenteaza ce are nevoie pentru a evolua.
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 20:19
    0 0
    clauc3348 said:Nu sunt povesti, mai desteptetule. tocmai asta e, in universa exista bine si rau(dihotmie divina ii spune la treaba asta-asta asa, poate iti largesti orizontul).

    Cat despre mine, nu am platit pt ritualuri, dar am experimentat cum este atunci cand platesc altii aceste ritualuri.
    .
    Nu este o poveste despre curaj si lasitate, nici despre tristete si bucurie. SI inca ceva, fiecare buruiana isi are umbra ei, nu conteaza ca de bun sau rau esti pt ca in esenta nu exista asa ceva. USnt doar notiuni relative. Ca sa fac un pic de lumina in creierasul tau fara circumvolutiuni, ce e rau pt mine, poate fi bun pt tine si invers. Fiecare experimenteaza ce are nevoie pentru a evolua.

     Sau "dihotomie", desteapta pamantului?
    "Evoluezi" facand sau crezand in farmece?
    Serios? 


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 29 Nov 2016, 20:34
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 20:24
    1 0
    P.s. scrii ca o cizma, dar esti preocupata de vraji, inteleg ca scoala a ramas la "urma".
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 20:28
    2 0
    Faptul ca am "mancat o litera" nu inseamna ca nu stiu sa scriu, draga mea. Daca ai avea un picut d einteligenta ai intelege ca ar putea fi vb de faptul ca tastez in mare graba, eventual folosind un mobil. Oricum, te felicit ca ai invatat un cuvant nou.

    Daca nu crezi in ceva, nu inseamna ca acel ceva nu exista. Asta vroiam s atransmit, nu ca a crede in farmece= evolutie. Viata = evolutie, adica suntem diferiti=>avem nevoie de experiente diferite pentru a ne invata propriile lectii si, implicit pt a creste(adica a evolua). Sper ca iti este clar.

    Forumul e un spatiu virtual unde oamanii cauta indrumare. Nu inteleg de ce unii ca tine se baga in seama, cand nu sunt in masura sa aiba o parere.

    Acest mesaj a fost editat de către clauc3348: 29 Nov 2016, 20:31
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Nov 2016, 20:44
    0 0
    clauc3348 said:Faptul ca am "mancat o litera" nu inseamna ca nu stiu sa scriu, draga mea. Daca ai avea un picut d einteligenta ai intelege ca ar putea fi vb de faptul ca tastez in mare graba, eventual folosind un mobil. Oricum, te felicit ca ai invatat un cuvant nou.

    Daca nu crezi in ceva, nu inseamna ca acel ceva nu exista. Asta vroiam s atransmit, nu ca a crede in farmece= evolutie. Viata = evolutie, adica suntem diferiti=>avem nevoie de experiente diferite pentru a ne invata propriile lectii si, implicit pt a creste(adica a evolua). Sper ca iti este clar.

    Forumul e un spatiu virtual unde oamanii cauta indrumare. Nu inteleg de ce unii ca tine se baga in seama, cand nu sunt in masura sa aiba o parere.

     Nu stii nici sa lasi spatiile, naspa. Altfel, care-I graba, crezi ca-ti gasesti alesul pe forum?
    Vezi ca in dreapta sus exista un "editeaza" de unde poti corecta greselile.
     Si te contrazic, pareri avem toti. 

  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 21:12
    0 0
    white_storm2, exista " a sti sa lasi spatiile" ? Vrei neaparat sa ma convingi ca esti limitata(folosesc cuv asta pt ca sunt diplomata) ?
    Nu-mi caut alesul pe acest forum; in general, nu-l caut in mediul virtual. Dar mi-am propus sa gasesc cea mai potrivita varianta de suflet pereche pt mine, cat mai curand.

    Pareri avem toti, doar ca nu trebuie sa le facem publice oricand, oricum. Uneori, cand nu ai nimic constructiv de spus, e bine sa ramai un simplu observator. Iti povesteam mai devreme ca lumea intra pe forum pt indrumare. Tu, de exemplu, nu ai habar de acest subiect. Daca ramai observator in aceasta situatie, iti faci un mare bine. Poti sa ma crezi pe cuvant.
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Nov 2016, 21:25
    0 0
    clauc3348 said:. Dar mi-am propus sa gasesc cea mai potrivita varianta de suflet pereche pt mine, cat mai curand.

     

    si cum faci? ii face farmece cu menstrutia sa se culce cu tine? ii faci un ceai din tampon?