vraji cu menstruatie

  •  
    • 7967 mesaje
    22 Iul 2012, 10:47
    1 3
    gi_club said:
    io_simplu said:eu am auzit multe despre asta
    bunicile si mamele faceau asta mai mereu.
    asa se explica ca pe vremuri tineau casniciile toata viata.

    hai sa-ti zic concret ce mi-a zis bunica mea din partea tatalui, tata vitreg ce este drept.
    pentru ca efectul sa fie maxim se procedeaza asa: primele trei zile de menstruatie, in fiecare dimimeata pui un pic (cam o lingurita) din licoarea magica in cafeaua ta.
    si seara la fel, cu doua ore inainte de culcare, la fel. pentru ca bunicile nu prea beau cafea pe vremuri, puneau in ceai, dimineata in ceaiul de musetel si seara in cel de tei.
    acum te orientezi si tu, daca nu bei cafea, pune in cola sau in pepsi.
    repet, trebuie ca tu sa bei asta trei zile la rand.
    abia in a patra zi ii poti pune si lui, insa doar un varf de pipeta, numai dimineata.

    se pare ca este reteta minune si ma bucur ca ti-o pot impartasi. bunica mea a avut o casnicie super fericita de 60 de ani iar sotul ei a iubit-o pana in ultima clipa.

    daca este ceva neclar, ma poti intreba

    cu prietenie
    io_simplu

     

    Oh, God! Ce scarboase. Nu esti femeie? Nu stii sa tii un barbat langa tine decat in felul asta? O, vai de barbatii vostri! 

  •  
    • 2 mesaje
    5 Mar 2013, 22:27
    0 0
    Faptul ca tot mai multe femei evita sa mai treaca la biserica in afara de paste si de Craciun, ca nu mai au nimic in comun cu biserica in general, arata ca supersitiile si farmecele sunt ocupatii serioase, asta pentru ca acolo unde se termina rugaciunea…incepe pacatul.
  •  
    • 2 mesaje
    5 Mar 2013, 22:30
    0 1
    Faptul ca tot mai multe femei evita sa mai treaca la biserica in afara de paste si de Craciun, ca nu mai au nimic in comun cu biserica in general, arata ca supersitiile si farmecele sunt ocupatii serioase, asta pentru ca acolo unde se termina rugaciunea…incepe pacatul.
  •  
    • 1 mesaje
    13 Mai 2013, 14:53
    1 2
    este usor sa critici pe altii cand ai tot ce-ti trebuie....mai exista si femei care nu au parte de un barbat...si nu pot fi invinuite ca-si doresc...si eu am facut parte din categoria asta....si din cea care se ducea la biserica...am fost 20 de ani si nu s-a rezolvat nimic...pana si preotii imi spuneau ca am facute farmece grele si sa ma bucur ca traiesc...pana intr-o zi cand din disperare m-am dus la o femeie ...mai bine zis la o dezlegatoare...imi pare bine ca am avut curajul asta...am scapat de probleme, am o viata normala si fericita...si ma duc in continuare la biserica dar ca sa multumesc ca am intalnit-o pe femeia asta care m-a ajutat.....nu vreau sa supar pe nimeni si nici sa intru in polemica cu cineva...dar daca exista persoane interesate si doresc detalii ma puteti intreba la adresa c_cam8888@yahoo.com
  •  
    • 11561 mesaje
    13 Mai 2013, 15:09
    1 0
    "bebe_girl la data: 2008-10-03 19:49

    folosesc tampoane de 2 luni..intreberea e urmatoarea:ce fac cand am nevoie la toaleta? "
    Recomandarea medicilor este sa l tii in gura pe parcursul procesului.
    Ai grija can i l reintroduci , sa nu l bagi in anus .



    folosesc tampoane de 2 luni..intreberea e urmatoarea:ce fac c

  •  
    • 11561 mesaje
    13 Mai 2013, 15:10
    1 0
    In secolul 21 , can zburam in spatiu si vrem sa eradicam cancerul , cata prostie bantuie printre noi .
    O fi vreun spray sa ne protejeze de prostie ?
  •  
    • 5035 mesaje
    13 Mai 2013, 16:28
    0 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10876 mesaje
    14 Mai 2013, 17:46
    1 0
    Minti, Dream, ca am incercat eu la sugestia ta si nu a mers
  •  
    • 5035 mesaje
    14 Mai 2013, 20:08
    1 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10876 mesaje
    14 Mai 2013, 21:24
    0 0
    Daca stau sa ma gandesc, acolo cred ca am gresit.

    Sa ma scuzi, e vina mea 
  •  
    • 5035 mesaje
    14 Mai 2013, 22:37
    1 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 11561 mesaje
    15 Mai 2013, 09:38
    0 0
    Fetele , vreau si eu 1 litru de licoare , ca cica are efect mai puternic daca e de la una straina , eventual de la amanta :0
  •  
    • 4346 mesaje
    15 Mai 2013, 09:48
    0 0
    c_cam said:este usor sa critici pe altii cand ai tot ce-ti trebuie....mai exista si femei care nu au parte de un barbat...si nu pot fi invinuite ca-si doresc...si eu am facut parte din categoria asta....si din cea care se ducea la biserica...am fost 20 de ani si nu s-a rezolvat nimic...pana si preotii imi spuneau ca am facute farmece grele si sa ma bucur ca traiesc...pana intr-o zi cand din disperare m-am dus la o femeie ...mai bine zis la o dezlegatoare...imi pare bine ca am avut curajul asta...am scapat de probleme, am o viata normala si fericita...si ma duc in continuare la biserica dar ca sa multumesc ca am intalnit-o pe femeia asta care m-a ajutat.....nu vreau sa supar pe nimeni si nici sa intru in polemica cu cineva...dar daca exista persoane interesate si doresc detalii ma puteti intreba la adresa c_cam8888@yahoo.com

     

     tu de fapt ii multumesti satanei!!!...e bun si asa....

  •  
    • 10876 mesaje
    15 Mai 2013, 11:05
    1 0
    Cre ca si singele tre sa fie bio
  •  
    • 11561 mesaje
    15 Mai 2013, 11:17
    0 1
    O trebui si filtrat inainte sau nu ?
  •  
    • 193 mesaje
    15 Mai 2013, 12:06
    1 0
    Ce scarbos! Şi ce îi mai rău,îi să crezi în aşa ceva
  •  
    • 264 mesaje
    16 Iun 2013, 16:37
    1 0
    Scoarboaselor!Nu v-ar fi rusine de rapandule ce sunteti! Va pretati la asemenea mizerii sa inhatati si voi un amarat doar doar v-o cadea unul in plasa.
  •  
    • 3 mesaje
    10 Iul 2013, 17:42
    1 2
    Inregistreaza-te acum GRATUIT si CASTIGA BANI http://www.vivasms.ro/h/0adb247dc6
    Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult ? Recomanzi vivaSMS prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei. Pentru fiecare nou inscris direct primesti 10 centi !
  •  
    • 143 mesaje
    10 Iul 2013, 20:17
    2 0
    ele exista vrajile descinticele vrajitoare etc e lucrarea lu dracu problema e ca astea se intorc dar costa bani multi sunt multe de discutat pe tema asta ..... sfatul meu e sa nu va manince in cur sa puneti ciclu la barbati in cafea ca : 
    1 nu mai scapi de el
    2 o ia paranoia
    3 te va bate de iti suna apa in cap
    4 il spurci
    5 nu mai ai viata buna cu el


    cei care apeleaza la vrajitori sa faca rau platesc bani si cei care vor sa le intoarca la fel
    sa stiti ca cei ce intorc vor cistiga cei care fac vor ajunge rau tare in viata  
  •  
    • 136 mesaje
    19 Iul 2013, 01:58
    0 0
    dragos111 said:
    1 nu mai scapi de el
    2 o ia paranoia
    3 te va bate de iti suna apa in cap
    4 il spurci
    5 nu mai ai viata buna cu el

    Da' matale de unde stii ca asa se intampla daca bei "licoarea"?Ai patit-o?