cat de gelos este barbatul berbec?

  •  
    • 6 mesaje
    14 Mai 2004, 19:21
    1 1
    al meu exagereaza de gelos ce e....vreau sa mai aud pareri ca ma dispera ...eu sunt taur...si mai misto nu.?
  •  
    • 48 mesaje
    14 Mai 2004, 21:02
    0 1
    Eu sunt impreuna cu prietenul meu de 6 ani si el este tot berbec, dar nu tin minte vreodata sa exagereze cu geloziile. A mai fost el putin gelos in anumite situatii, dar nici nu prea ii place sa recunoasca atunci cand este gelos, asa ca...probabil depinde de fiecare ce fire are. Te pup.
  •  
    • 7 mesaje
    15 Mai 2004, 02:35
    0 0
    ce combinatie....!nu prea merge!berbecii sunt foarte gelosi si la fel de posesivi!!!!
  •  
    • 122 mesaje
    17 Mai 2004, 18:36
    3 1
    Si eu am avut un prieten berbec si era extrem de gelos.Trebuia sa-l sun cand plecam de la serviciu si daca nu eram acasa intr-o jumatate de ora,ma astepta in fata blocului.
    Si tot timpul avea banuieli.Pana intr-un moment cand n-am mai rezistat si am pus punct,dupa 2 ani.
  •  
    • 361 mesaje
    17 Mai 2004, 22:13
    1 0
    Evelor, eu sunt maritata cu un berbec. Sunt barbati inteligenti, tandri, posesivi, dar eu nu am avut probleme cu gelozia lui. Eu sunt leoiaca....combinatia forte!!!!! Sunt incapatanati pana la extrem, orgoliosi pana la extrem.....pui de tirani zac in ei....dar eu....leoaica fiind l-am transformat intr-un mielusel bland...bland...bland.
  •  
    • 6 mesaje
    17 Mai 2004, 22:24
    1 0
    va multumesc fetelor pt.rasunsuri...berbecutul meu tot gelos e...si pe motive invantate de el ...asta e am aproape un an..oare o sa mai rezist? ...ma indoiesc daca nu se linisteste..eu fiind taur..o sa i dau un sut..fara remuscari...ciao!
  •  
    • 171 mesaje
    14 Iul 2004, 00:10
    0 0
    alinaaaa cat de bine te-nteleg.Si eu cred ca cedez.Il iubesc din tot sufletul dar e gelos rau..si ii place sa fie paranoia sa inventeze numai idiotenii ca sa faca crize.Ce sa fac???????Te pup..mi-ar placea sa vb..Apropo sunt tot taur ca tine
  •  
    • 10 mesaje
    9 Iul 2013, 15:05
    1 0
    buna!e corect ce spune-ti.berbecul foarte incapatinat si gelos.am avut si eu un caz nu demult cu barbatul berbec ca eu pur si simplu discutam cu un prieten la disko si el vazind era  foarte gelos mi-a facut un scandal mare de tot.si spunea tot felul de aberatii,numai aluzii in capul sau.eu nu vedeam nimik rau in asta.s-a suparat foc si zice ca greu ii trece si ca timpul va arata.nustiu cum sa mai vb cu el si sa-i explic ca sa inteleaga.as vrea sa-i treaca supararea dar nustiu cum sa actionez?!!!!!!si are tupeul sa zika ca fetele il suna si-l cauta si poate sa-si gaseasca automat pe alta daca vrea!nustiu ce sa fac(((((((((((((((((si caatare suntem foarte compatibili!!!el berbec eu sagetatoare
  •  
    • 11561 mesaje
    9 Iul 2013, 15:33
    0 1
    arriana2004 said:alinaaaa cat de bine te-nteleg.Si eu cred ca cedez.Il iubesc din tot sufletul dar e gelos rau..si ii place sa fie paranoia sa inventeze numai idiotenii ca sa faca crize.Ce sa fac???????Te pup..mi-ar placea sa vb..Apropo sunt tot taur ca tine

     

    Si  mie  mi  ar  placea  sa  vorbim
    Ce  mess ai ??
    O  zi  placuta !

  •  
    • 199 mesaje
    9 Iul 2013, 17:29
    0 0
    E6adyta said:buna!e corect ce spune-ti.berbecul foarte incapatinat si gelos.am avut si eu un caz nu demult cu barbatul berbec ca eu pur si simplu discutam cu un prieten la disko si el vazind era  foarte gelos mi-a facut un scandal mare de tot.si spunea tot felul de aberatii,numai aluzii in capul sau.eu nu vedeam nimik rau in asta.s-a suparat foc si zice ca greu ii trece si ca timpul va arata.nustiu cum sa mai vb cu el si sa-i explic ca sa inteleaga.as vrea sa-i treaca supararea dar nustiu cum sa actionez?!!!!!!si are tupeul sa zika ca fetele il suna si-l cauta si poate sa-si gaseasca automat pe alta daca vrea!nustiu ce sa fac(((((((((((((((((si caatare suntem foarte compatibili!!!el berbec eu sagetatoare

     
    Si aici ?! copy-paste
     

  •  
    • 44 mesaje
    6 Nov 2018, 15:56
    0 0
    Am avut si eu un iubit berbec. Era gelos pana peste masura, inventa scenarii ce nu existau, devenise paranoic de la atata gelozie nefondata. Vezi pe zodiacool.ro despre berbeci tot ce te intereseaza, cum sunt ei in relatii, dragoste, la ce sa te astepti. Eu m-am lecuit cu berbecii. Eu sunt Pesti si sunt mai sensibila, iar el cam profita de sensibilitatea asta a mea. Depinde si de ce compatibilitate este intre voi, cum reusiti sa va constuiti relatia.
    https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/pesti