Doamna si vagabondul

  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:29
    0 0
    Fata, ca bine ai zis de geta...are asta niste fente pe ea de cand cu emisiunea de la teve...deci, am fost la ea sambata dimineata pe la unu' la pranz si cica am intarziat la programare...ca toant'a aia de secretara a lu iubi mia facut fata programare la 9 dimineata. Da ce io ma scol la 9? Si cica am ajuns tarziu si ea nu sta dupa mine ca are cliente...fata ce figuri pe ea...n-am vazut!

    Mama, ce ma bucur ca am intrat aici si v-am gasit si pe voi, fetelor! Stiu ca voi ma intelegeti prin ce trec.
  •  
    • 76 mesaje
    29 Sep 2008, 19:31
    0 0
    sa sti ca e usor sa razi, dar e greu sa treci prin asa ceva, mai ales daca nu esti obisnuita.
  •  
    • 76 mesaje
    29 Sep 2008, 19:36
    0 0
    Mika_me, si tu ai fost acolo?

    Eu nam mai fost demult, dar cred ca acolo si-a pus extensiile prietena lu' cristi. Stii cat de urate erau, parca le pusese pe gratis...sa stii

    Am programare la manichiura maine la ora trei. Da' pentru par nu stiu daca mai am curaj.
    Mi-a zis cineva despre un tip care vine acasa, sa te coafeze. Si cred ca prefer asa...decat sa merg pana acolo.

    Elyssa, la tine vine cineva acasa pentru par?
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:36
    0 0
    Fata, ca acum am vazut ce ai scris...Erbasu e singur din vara?! Pe bune?! Fata, am o prietena care e inragostita de el...sa vezi cand o sa-i zic...o sa moara! Sigur ma taraste cu ea in Bamboo sambata...asa ca nu mai pot sa merg cu voi in Bonsai...da' chiar as vrea sa va cunosc in realitate, daca sunteti interesate dati-mi un mess pe pisi@cartieru'francez.buc
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:39
    0 0
    Miss_Techirghiol la cine te referi, fata? La Costel? Mama, deci vine Costel acasa sa te coafeze??? Mama, ce veste buna...lipsesc putin, ma duc sa o sun pe Simo sa-i zic si ei...
  •  
    • 1396 mesaje
    29 Sep 2008, 19:39
    0 0
    pe mine nu troala ma uimeste

    ci m_g care face spume la gura degeaba

    nu te mai agita mai nene ca un pepsi... este troll
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:40
    0 0
    ...cred ca a plecat...nu vrea sa fim prietene...
  •  
    • 8253 mesaje
    29 Sep 2008, 19:42
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 19:42
    0 0
    miss, eu nu merg la Geta. A devenit prea comerciala. Eu merg la Lauren Tourette.
    Mika, imi pare rau dar eu nu intru, in general, pe net. Asa ca nu are rost sa facem schimb de adrese.
    Poate ne vedem printr-un club sau la o cafea daca vreti. Voi mergeti la sala? Poate ne vedem acolo.
  •  
    • 8253 mesaje
    29 Sep 2008, 19:48
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:49
    0 0
    Mai, eu nu merg la sala ca miroase urat acolo. Mi-a amenajat iubi o sala in mansarda vilei si acolo ma intretin.
    Tre sa plec acum, ca a venit iubi si mergem sa luam cina
  •  
    • 342 mesaje
    29 Sep 2008, 19:50
    0 0
    hai , mai, fucked_up, ce naiba, ma jignesti, iar eu am vb frumos cu tine si cu toata lumea, dealtfel, pt ca sunt un domn. si sa stii ca eu am facultatea terminata, deci sunt mai intelectual decat domnitza in cauza.
    in plus, poti sa spui , macar, ca fac spume precum berea, ca suna mai bine. pepsi nici macar nu imi place.
    sincer, eu nu cred ca este vb de un trol. apoi, chiar daca ar fi, pe mine nu freaca situatia mimozei, ca si caz singular, pe mine ma deranjeaza fenomenul in sine.
    ce sa fac si eu...is mai frustratel. eu nu am limuzina si mi-am dat seama ca ma voi numara printre cei care s-au trecut pe lista,alaturi de cei patru de pana acum si cei multi de acum incolo...
  •  
    • 2 mesaje
    29 Sep 2008, 19:53
    0 0
    Domnul "m_g", daca vrei sa revii cu comentarii, sa o faci bucuros, esti sustinut de o intreaga armata "anti_bitches".. de fapt am inceput o initiativa pe messenger pt "a duce vestea" despre asa specimene de tarfe..
    Buey fetelor, in locul vostru mi-ar fi sincer rusine sa mai scriu ceva... Credeti-ma ca va sta mult mai bine cu gura inchisa.. Zambeste draga Elysssa, o sa fii celebra!
  •  
    • 76 mesaje
    29 Sep 2008, 19:54
    0 0
    Elysssa, sa stii ca eu te inteleg perfect.

    Daca vrei sa vorbim mai multe, ne vedem la Amsterdam caffe, mai tarziu o sa ma intalnesc acolo cu prietena lu' cristi si cu andrei (daca nu se razgandeste, ca el asa face mereu ori intarzie cu orele, ori se razgandeste) si cu ovidiu.
    Daca vrei sa ne vedem acolo, eu am o bluza roz si curea neagra, si tocuri... daca e luni, nici nu o sa fie prea multa lume.

    Acum chiar trebuie sa plec, te pupic si sa nu pui la suflet ca fetele de aici sunt rele cateodata
  •  
    • 98 mesaje
    29 Sep 2008, 20:00
    0 0
    salveaza,Doanme,lumea de cretini

    saracuta de mika nu a putut sa se trezeasca la 9,asa k a venit la salon cand a avut ea chef,cum a spus" de dimineata pe la 1"(ma rog..)si se astepta sa primesca tratament special,eventual sa o bage si in fata..uff...
  •  
    • 222 mesaje
    29 Sep 2008, 20:20
    2 0
    ia mai taceti, buey, relelor, sarantoace invidioase care sunteti!
    Elissa, iti zic eu , asta e solutia: te mariti cu unul najpa, dar cu multi bani, si pe fraierul sarac dar bun il angajezi majordom, gradinar, ceva bagator de seama pe acolo, ii oferi un salariu mare, de-ala de care n-ar putea avea daca ar profesa cu scolile pe care probabil le are, si uite asa il f'uti in duplex. alta cale n-ai, crede-ma.
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 20:21
    1 0
    Ca bine ai spus...salveaza, Doamne, lumea de cretini
  •  
    • 6 mesaje
    29 Sep 2008, 20:22
    0 0
    draga fata , m-am inregistrat special pe acest site ca sa-ti spun ca esti o mare terminata.... ceea ce tu spui pe acest forum este inacceptabil din toate punctele de vedere.Totul duce la urmatoarele: ori esti nebuna ori cea mai mare haioasa in viatza...sa nu-mi raspunzi in nici un fel pt ca un sarantoc ca mine care nici makr masina nu are s-ar simtii jignit... ale dreacu mimoze idioate si nebune... faceti misto de oameni
  •  
    • 10816 mesaje
    29 Sep 2008, 20:25
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 6 mesaje
    29 Sep 2008, 20:28
    0 0
    pt elysssa