Doamna si vagabondul

  •  
    • 4 mesaje
    29 Sep 2008, 19:06
    0 0
    ellysa tu ce studii ai?sau tu nu ai nevoie pt ca ai totul de-a gata?Daca ai fi o fata cu picioarele pe pamant ai putea sa ii spui verde in fata totul dar nu,tu esti o disperata dupa sex si bani si nimic alctceva nu conteaza la tine.Cred ca esti o fluturatica.Apropo cati ani ai?
  •  
    • 21507 mesaje
    29 Sep 2008, 19:07
    0 0
    ..decit in tunisia,mai bine la tekirghiol
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:08
    0 0
    Da, ascult-o pe domnisoara Techirghiol...ca stie ce zice...si nu mai pune la inima rautatile astora d'aci ca este invidiosi pe succesurile tale
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 19:08
    0 0
    pai eu i-am zis sa-si schimbe masina, sau macar sa o conduca pe a mea cand iesim in oras dar el nu vrea. in tunisia as fi platit eu excursia dar el nu accepta asa ceva.
    mihai, nu dezbat problema asta cu prietenele mele fiindca ele nu au fost niciodata indragostite si nu au avea ce sfat sa-mi dea. si te rog sa nu ma mai jignesti fiindca eu nu am procedat asa cu tine.
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 19:11
    0 0
    sunt studenta la rau. termin anul asta. am 22 de ani. nu vreau sa-mi vina totul de-a gata dar nu vreau sa fiu saraca.
  •  
    • 342 mesaje
    29 Sep 2008, 19:14
    1 0
    nu , nu esti o stricata. nu m-am exprimat eu bine. esti o ta.rfa ordinara.
    doar 4 zici ? o... emotionant, biata virgina, am numit-o "stricata". cred ca va ramane cu sechele pt ca ea este o sensibila.
    pai fa, sac fara fund... tu te vei numi tarf.a sau "stricata" sau vrei tu pt ca oricum, nici un termen nu este suficient de sugestiv, atunci cand nu o sa mai poti ? sau cand ?
    bun, "stricata" nu suna bine. "tar.fa ordin.ara" suna bine? este ceva mai sugestiv, trebuie sa recunosti si mai bine spus.
    sa nu suferi, biata virgina. poate te ranesc. este posibil ca cei care te f.ut in masina sa nu vorbeasca cu tine deloc, nici frumos nici urat.
  •  
    • 8253 mesaje
    29 Sep 2008, 19:15
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:17
    1 0
    Fata, io sincer m-am saturat de Bamboo si The Office, da' asta al meu ma innebuneste sa mergem acolo, ca vine si Lori cu Elena si cu Simona... Si ca iesim si noi in poze in reviste...acum, nah, am si eu o poza in fundal in Ciao!, ca o pozau pe asta mica, pe Elena...eu sunt aia cu tricoul roz si cu fusta de blug si cizme...mama, ce naspa mi-au iesit silicoanele in poza aia...
  •  
    • 138 mesaje
    29 Sep 2008, 19:17
    0 0
    Un Logan este o Dacia Logan pentru cele care nu se pricep la masini.
  •  
    • 4 mesaje
    29 Sep 2008, 19:18
    0 0
    buna intrebare dili.Cred ca e studenta rau de tot...
  •  
    • 342 mesaje
    29 Sep 2008, 19:18
    1 0
    of, trebuia sa imi dau seama ca s-ar putea sa gresesc.
    nu esti numai o "doamna ", esti chiar si inte;ectuala. studenta. oau!!!!!!!!!!
    toate respectele, tanara domnitza intelectuala si scuze ca nu mi-am dat seama inca de la bun inceput cu ce genialitate stau de vb .
    sa inteleg ca in afara de a o su.ge prin parcari, mai stii si carte?
    sunt marcat!
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 19:21
    0 0
    rau=universitatea romano americana.
    mihai, eu nu am chef sa ma cert cu tine. cert este ca esti foarte vulgar si de aceea o sa te ignor de acum incolo.
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:22
    0 0
    Auzi, fata, hai ca te vad gagica culta...vii cu mine si cu techirghiol in Bonsai sambata asta? Am auzit ca vine si Erbasu ca s-a despartit de nespalata aia...si-l aduce si pe Patrascu ca a lasat-o pe aia dupa tot scandalu din cancan cu caseta...Hai, daca vii, da-mi un mepe
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 19:22
    0 0
    miki, unde ti-ai pus silicoane?
  •  
    • 8253 mesaje
    29 Sep 2008, 19:23
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 76 mesaje
    29 Sep 2008, 19:23
    0 0
    Hai mai elyssa, sa stii ca eu, anul trecut cand ma indragostisem de un inginer cu reno...nu mam temut de saracie, ca el macar imi promitea ca o sa ne descurcam. Si mia promis mai multe kestii, si eu lam crezut.

    Si in iunie am crezut ca o sa mergem in vacanta in Franta cu prietenii. Da' a zis ca azi nu are bani, maine nu a luat salariul....si tot asa, mia promis, pana mam suparat si am plecat eu cu varu lu cristi.

    Evident ca sa suparat, si a zis ca eu nu il iubesc.Da daca ma mintit, asta inseamna ca nici el nu ma iubit, nu?
    Si eu de ce sa renunt la vacanta mea, si la ce mi se ofera si sa astept salariul lui?
    Daca vrei sa vorbim....sa stii ca maine noi mergem la Embryo.

    Auzi, tu ai mai fost pe la Geta Voinea la salon? sper ca nu acolo si-a facut oana extensiile, ca eu nu ma mai duc acolo.
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 19:25
    0 0
    erbasu e disponibil din vara. e tare dragutel doar ca e cam batran.
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:25
    0 0
    Fata, initial, pe primele, la inceput, mi le-am pus aici in Bucuresti si nu au iesit bine, asa ca iubi mi-a facut aranjamentele la Bacau la doctoru' Stan...o finete de barbat...nu simti nimic, e ca penicilina, unde pune mana, vindeca Acum mai stau un pic sa vad, ca m-am cam plicti de ele
  •  
    • 342 mesaje
    29 Sep 2008, 19:27
    0 0
    " vulgar"??? ))
    ce inseamna vulgar, mai intelectualo?
    dar cum asa, vrei sa spui ca nu mai vb cu mine ? aoleu!... dar nu poti sa imi faci una ca asta! eu chiar incepusemsa ma caut de marunt prin buzunare, cand veneam prin bucuresti si aveam ceva timp liber, poate ne intalneam intr-o parcare.
    acum doar nu o sa imi spulberi toate sperantele. nu fa asta, te rog! nu as putea sa trec peste, niciodata.
    nu te poti supara pe mine, chiar nu poti! hai, nu fa asta, te implor!
  •  
    • 8253 mesaje
    29 Sep 2008, 19:27
    0 0
    Mesaj şters de administrator