Doamna si vagabondul

  •  
    • 7743 mesaje
    29 Sep 2008, 18:47
    0 0
    las-o ma, doamna las-o jos, ca macane !
  •  
    • 76 mesaje
    29 Sep 2008, 18:50
    0 0
    In Dorobanti stau, in blocul turn de langa bt caffe.

    Am fost sambata in bambu cu Cristi si prietena lui, cu un var de-al lui, si cu Ovidiu, prietenul meu, cu andrei si alti prieteni...nu-i tin minte pe toti. Il stii pe Costin ala dragut?
    Eu aveam un maiou verde, mai decoltat.
  •  
    • 222 mesaje
    29 Sep 2008, 18:52
    1 0
    in primul rand, daca vrei un raspuns la problema ta, ai gresit adresa, aici e un forum de sarantoace distruse si multe dintre noi stau acasa de Craciun, nici macar la munte nu se duc, de aia nu avem cum sa te luminam.
    Daca e sa-ti raspund, eu zic asa: marita-te repede cu unul nasol, cu bani multi, sa fii si tu fericita, si tati tau, si convinge-l pe om sa te mai f'uta si el din cand in cand. Si uite asa o sa le ai pe toate.
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:53
    0 0
    cristi cu diana(blonda)? andrei hrebenciuc? eu nu am fost sambata ca nu a vrut el. dar, apropo, andrei era singur sau cu anda?
  •  
    • 599 mesaje
    29 Sep 2008, 18:55
    0 0
    apropo....ce mai face Costi? cum care? ala dragutz.....
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 18:57
    0 0
    Miss, cred ca suntem vecine...io stau exact in blocul de deasupra lu BT Bine, pana ma mut inapoi in Floreasca...ca nu-mi termina, fata, designeru' livingul... Moama, ce ma oftic...am dat si o caruta de bani sa iasa portocaliu cu kaki pe tavan si a iesit o tiganie... sambata trecuta am fost si io in Bamboo da' a fost cam naspa...numai fufe, se strica, fata, si Bambuuu asta
  •  
    • 10816 mesaje
    29 Sep 2008, 18:57
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:57
    0 0
    nu conteaza daca e forum de sarantoace sau nu. vroiam doar sa stiu cum sa scap de el. sigur ati trait asa ceva. bine nu i-ati dat papucii din motive financiare, dar nu asta e ideea.
    si pana la urma parca e mai misto sa te futa unul intr-un duplex din baneasa decat sa te futa bine unul dar intr-un amarat de apartament din colentina.
  •  
    • 10816 mesaje
    29 Sep 2008, 18:59
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7743 mesaje
    29 Sep 2008, 18:59
    0 0
    mai circula una, tot din filmul asta...tot o femeie catea, zilele trecute...si latra la luna, suberb
    vezi,caut-o pe aia de zilele trecute,traia numai cu specimene rasate, doar cu pedigree, primea euroii mii pe noapte
  •  
    • 342 mesaje
    29 Sep 2008, 19:00
    1 0
    el are un "amarat de logan"....
    fa, taranc-o cu bas.ini de mare lady, du-te si mai da-ti cu un strat de oja de culoare puternica si stridenta, ca a inceput sa ti se vada negrul de sub unghii.
    te da afara tac-to din casa daca iesi cu un sarantoc cu logan, zici ? dar tac-to ala cu impresii de mahar te-a conceput intr-un palat? iar ma-ta aia,parashu.ta ca tine, te-a fa.tat ( pt ca "nascut" e un cuvant care se foloseste exclusiv pt oameni ) in limuzina?
    dar matale, in afara de jeg sub unghii si impresii de domnisoara, mai ai si altceva de oferit? adica, bun, tu nu vrei sa ti-o tra.gi decat cu bogatani, ii simiti mai bine gustul in limuzine, vorba parazitilor, dar un "el", in afara de simplul motiv de a te face sa fii si tar.fa lui intr-o seara, sa se umileasca cu alte cuvinte sa se spurce cu o stri.cata ( si la propriu si la figurat ) ca tine, de ce ar sta? si in conditiile astea ce fatza ai tu sa comentezi pe seama unui individ care nu are nici o vina in afara faptului ca nu a vazut cu ce stricata isi pierde vremea?
    esti in asemenea hal de str.cata ca am stat si m-am gandit daca are vre-un rost sa ma umilesc adresandu-ma uneia ca tine. vai steaua ta de mimoza!
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:01
    0 0
    Ely, fata, stiu ce vrei sa spui Iubi al meu sta in cartieru' francez si, sa mor, daca m-as incurca naibii cu unu' de prin Drumu' Taberei...Doh! Mi se zbarceste pielea numai cand ma gandesc, fata!
  •  
    • 222 mesaje
    29 Sep 2008, 19:01
    1 0
    pai io aia ziceam, il iei pe ala bogatu' care te f'ute in duplex si il mai tii pe ala saracu si te f'ute si el tot in duplex. 2 intr-unul, ca la sampon
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 19:03
    0 0
    auzi, mihai? sa stii ca parintii mei au avut bani intotdeauna si tu nu ai nici un drept sa vorbesti asa despre ei. mai ales ca nu-i cunosti.
  •  
    • 342 mesaje
    29 Sep 2008, 19:03
    0 0
    "si pana la urma parca e mai misto sa te futa unul intr-un duplex din baneasa decat sa te futa bine unul dar intr-un amarat de apartament din colentina. "

    ... fa, taranc.o!!!!!!!!!!!!!!!! te-ai apucat sa scrii pe forum pt ca ai gura plina si nu mai poti sa vorbesti cu prietene de ale tale, doamne si ele ca si tine ?
    du-te si spala-te pe dinti ca miroase pana la mine si nici macar nu stau in bucuresti!
  •  
    • 222 mesaje
    29 Sep 2008, 19:03
    0 0
    a, un leac sa-ti treaca de hormoni... pai iei pastile de-alea de se dau pisicilor cand sunt in calduri, Pillkan parca se numesc, ma gandesc ca or functiona.... sau sa bei un flacon cu esenta lucrului in sine
  •  
    • 8253 mesaje
    29 Sep 2008, 19:03
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 19:04
    0 0
    si nu sunt stricata. nu m-am culcat decat cu 4 barbati. mai am mult pana sa ajung sa fiu ceea ce sugerezi tu ca as fi.
  •  
    • 76 mesaje
    29 Sep 2008, 19:05
    0 0
    Andrei cred ca era singur. Oricum nu prea a stat cu noi, a stat pe la alte mese nu cunosc cu cine.
    Mai, nu cred ca o cheama diana pe prietena lu cristi, cred ca o cheama oana sau ioana. Era blonda, numai ca avea niste extensii cam urate, cred ca a inceput sa se duca la saloane din astea ieftine. Pacat ca ea asa e draguta

    Despre problema ta, eu tiam zis, sa ii spui ca daca te iubeste cu adevarat isi schimba macar masina. Cred ca ori o sa schimbe masina...ori o sasi dea seama ca nu te merita.
    Cat despre craciun, eu zic sa nu renunti la tunisia, ca daca renunti acum, o sa renunti mereu la visurile si idealele tale
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 19:06
    0 0
    Nu ie ma, n-auzisi ca de la bemeve in sus discutam de masini? Nici macar Skoda nu ie masina...