Orice problema are și o solutie

  •  
    • 801 mesaje
    29 Oct 2021, 22:56
    0 0
    Povestea mea a început intr o perioada mai trista din viata mea, nu ma simteam bine cu mine, nici cu persoanele din jur, simteam ca sunt singura care greșește, care se cearta cu părinții, cu iubitul, am tot căutat pe internet soluții pentru problemele mele și pentru stările pe care le simteam. Intr o zi când căutam eu pe internet, am dat de numărul de telefon al doamnei Ramona, asa a vrut Dumnezeu sa se întâmple. Doamna Ramona mi a explicat de la primul apel pe care i l-am dat tot ce simt eu, ce simt in legatura cu ceilalți oameni și ce probleme am. Nu mi a venit sa cred, doamna Ramona nu avea de unde sa ma cunoască și sa știe ce simt, însă dumneaei are un har cum nu am mai văzut. Dintr o persoana necunoscuta pe care am sunat o pentru ca asa a vrut universul sa se întâmple, am cunoscut o persoana minunata. Doamna Ramona mi-a redat speranta, m-a ajutat sa trec peste orice problema am întâmpinat, indiferent ca era vorba despre iubitul meu sau despre parinti, m a făcut mai increzatoare, m-a vindecat și fizic, in urma cu câțiva ani pielea mea s a uscat pe glezna, am fost la dermatolog, am încercat toate remediile, însă nimic nu a funcționat, iar de când doamna Ramona a început sa ma ajute, după puțin timp problema mea fizica nu mai exista, nici in ziua de azi nu mai am aceasta problema. Dacă va simțiți deznădăjduiți, pierduți, nu va considerați impacati sufleteste, apelați cu incredere la doamna Ramona, eu o recomand cu toată caldura. Nu am crezut la început ca o sa fie adevarat și ca viata mea se poate schimba, însă doamna Ramona mi a demonstrat ca orice este posibil și ca orice problema are o rezolvare, privesc in urma, gândindu ma prin cate am trecut și cât de mult m-a ajutat și ma ajuta doamna Ramona. Dumneaei are leac pentru orice problema. Ma bucur din suflet ca Dumnezeu m-a ajutat sa o cunosc pe doamna Ramona și ii multumesc. Apelați cu incredere Contact: Doamna Ramona: +40 (767) 611 052 +40 (726) 992 177
  •  
    • 10 mesaje
    2 Nov 2021, 23:24
    0 0
    CUMPAR HUMIRA , ENBREL , TASIGNA , SPRYCEL , NEXAVAR , SUTENT ,AVASTIN ,REMICADE, JAKAVI ... 0747462606
    Acest mesaj a fost editat de către danny3: 2 Nov 2021, 23:37
  •  
    • 742 mesaje
    26 Nov 2021, 21:44
    0 0
    Andreea,eu unul consider că sunt probleme și probleme în viață, îi simpatizez pe cei fără probleme.In viață uneori poate să ia o întorsătură la 180 grade,dar..trebuie sa crezi in D-zeu !Nu contest că anumite persoane muritoare dealtfel are puteri supranaturale,ce știu și pot confirma că D-zeu știe de toți pamintenii și de faptele lor.Trebuie să fim buni uni cu alții, că altfel totul se întoarce împotriva noastră.Ce este de remarcat că dacă cineva îți dorește raul ar fi bine să-l eviți.Viata este așa de scurtă...timpul este cel mai mare dușman al omului!