Fericirea oferită de doamna Ramona

  •  
    • 1 mesaje
    16 Iul 2021, 04:10
    0 2
    Buna ziua, ma numesc Andreea Constantin, am 19 ani și sunt din Bacau. Viata mea era una foarte posomorâtă, plină de neînțelegeri cu familia, cu iubitul. Ma simteam foarte rau, asa ca m am gandit sa caut pe internet soluții. Căutând am dat de numărul doamnei Ramona Nicolae, ma gandesc ca asa a vrut Dumnezeu, sa dau de aceasta doamna minunata și sa am leac pentru toate problemele mele. Fără ezitare am sunat o pe doamna Ramona care de la primul apel mi-a spus niste lucruri personale pe care nu avea de unde sa le știe având in vedere ca dumneaei era sunată de o persoana straina, pe care nu o văzuse niciodata. De la primul apel, doamna Ramona a îmbunățit lucrurile in viata mea, iubitul meu încheiase relația și nu mai voia sa ma vadă, după o săptămâna, doamna Ramona la adus spre mine înapoi, a venit de dor înapoi. A reușit sa ma vindece și pe mine, atat fizic, cât și psihic. In urma cu câțiva ani mi-a apărut o pata pe picior, am încercat sa o tratez cu toate cremele, nu am reușit. După ce am început sa vorbesc cu doamna Ramona pata mea aproape a dispărut, fără sa o tratez cu creme sau altceva. Doamna Ramona m-a tratat cu magia alba. Dacă mi ar fi povestit cineva toate lucrurile astea, nu as fi crezut, dar le am simțit și le am trăit pe pielea mea. Nu îmi vine sa cred cate lucruri s-au schimbat din prima zi când am început sa vorbesc cu dumneaei. +40 (767) 611 052 +40 (726) 992 177
  •  
    • 84 mesaje
    16 Iul 2021, 09:30
    0 0
    AndreeaCst said: Buna ziua, ma numesc Andreea Constantin, am 19 ani și sunt din Bacau. Viata mea era una foarte posomorâtă, plină de neînțelegeri cu familia, cu iubitul. Ma simteam foarte rau, asa ca m am gandit sa caut pe internet soluții. Căutând am dat de numărul doamnei Ramona Nicolae, ma gandesc ca asa a vrut Dumnezeu, sa dau de aceasta doamna minunata și sa am leac pentru toate problemele mele. Fără ezitare am sunat o pe doamna Ramona care de la primul apel mi-a spus niste lucruri personale pe care nu avea de unde sa le știe având in vedere ca dumneaei era sunată de o persoana straina, pe care nu o văzuse niciodata. De la primul apel, doamna Ramona a îmbunățit lucrurile in viata mea, iubitul meu încheiase relația și nu mai voia sa ma vadă, după o săptămâna, doamna Ramona la adus spre mine înapoi, a venit de dor înapoi. A reușit sa ma vindece și pe mine, atat fizic, cât și psihic. In urma cu câțiva ani mi-a apărut o pata pe picior, am încercat sa o tratez cu toate cremele, nu am reușit. După ce am început sa vorbesc cu doamna Ramona pata mea aproape a dispărut, fără sa o tratez cu creme sau altceva. Doamna Ramona m-a tratat cu magia alba. Dacă mi ar fi povestit cineva toate lucrurile astea, nu as fi crezut, dar le am simțit și le am trăit pe pielea mea. Nu îmi vine sa cred cate lucruri s-au schimbat din prima zi când am început sa vorbesc cu dumneaei. +40 (767) 611 052 +40 (726) 992 177

     

     

     

    )))))))))))))))))))