Mai exista pe-undeva babe care fac si desfac?

  •  
    • 1 mesaje
    29 Mai 2021, 21:46
    0 0
    Da, stiu, suntem in 2021, da, stiu, majorittatea nu ati crede ca ati putea vreodata sa ajungeti in aceasta situatie. Da, stiu, multi ma veti condamna si veti scrie comentarii amuzante...Pot sa inteleg, pana in urma cu cateva saptamani nici eu nu as fi crezut ca voi ajunge pe acest taram.

    Caut o baba care face si desface, din categoria celor batrane din zonele rurale. Stiu ca au ramas putine, stiu ca exista deja un adevarat business al vrajitoarelor din marile orase, nu asa ceva caut.
    Daca aveti vreo recomandare, vreun nume, vreun sat, vreo localitate unde as putea gasi, va rog sa scrieti aici sau sa imi trimiteti mesaj privat.
    Va multumesc anticipat!

  •  
    • 5 mesaje
    25 Oct 2021, 22:11
    0 0
    Carina1234 said:Da, stiu, suntem in 2021, da, stiu, majorittatea nu ati crede ca ati putea vreodata sa ajungeti in aceasta situatie. Da, stiu, multi ma veti condamna si veti scrie comentarii amuzante...Pot sa inteleg, pana in urma cu cateva saptamani nici eu nu as fi crezut ca voi ajunge pe acest taram.

    Caut o baba care face si desface, din categoria celor batrane din zonele rurale. Stiu ca au ramas putine, stiu ca exista deja un adevarat business al vrajitoarelor din marile orase, nu asa ceva caut.
    Daca aveti vreo recomandare, vreun nume, vreun sat, vreo localitate unde as putea gasi, va rog sa scrieti aici sau sa imi trimiteti mesaj privat.
    Va multumesc anticipat!

     

    Buna! Sunt și eu interesată! Inclusiv doamne din București. Va rog sa îmi lăsați mesaj dacă aveți vreo recomandare. Mulțumesc!