Prinsa intre 2 barbati

  •  
    • 1 mesaje
    20 Mai 2021, 16:01
    0 1
    Salutare, numele meu nu conteaza, conteaza ca imi plac 2 barbati, unul este iubitul meu de 2 ani si celalalt este cel cu care ma intalnesc de 2 luni. Nu o sa va povestesc de relatia mea de 2 ani ca este clar ca nu este ceea ce trebuie din moment ce am iesit cu al doilea; stiu ca o sa ma catalogati, dar nu ma intereseaza, stiu ca nu e bine ce fac, cu cel de al doilea am inceput aceasta “relatie” dintr-o greaseala, dar s-a intamplat. Imi place, ne simtim bine impreuna, adevarat ca momentele sunt cam putine, dar as vrea sa iau o decizie, imi este greu pentru ca la primul tin, iar al doilea e altceva, doar ca cu al doilea e mai greu ca el nu prea e deschis, nu stiu ce simte, ce gandeste, daca ma place, ma gandesc ca poate ii este teama sa se deschida din cauza situatiei ca mai exista si altcineva in viata mea, sa nu il las, nu stiu zic si eu, nu vorbeste de sentimente, de ce isi doreste, imi spune doar ca ii este dor de mine, nu ca sunt frumoasa, ca ii place cum imi sta intr-o rochie sau altceva, imi pare distant din acest punct de vedere si pentru mine este important sa vada ca am o coafura noua, sa observe lucruri, sa fie atent la mine. Am vazut ca sunt si barbati pe aici, poate ma ajutati si imi spuneti de ce este asa rezervat, cred ca ar fi mai bine putina transparenta, ne-ar ajuta pe amandoi.
  •  
    • 84 mesaje
    20 Mai 2021, 21:19
    0 2
    EuEva91 said:Salutare, numele meu nu conteaza, conteaza ca imi plac 2 barbati, unul este iubitul meu de 2 ani si celalalt este cel cu care ma intalnesc de 2 luni. Nu o sa va povestesc de relatia mea de 2 ani ca este clar ca nu este ceea ce trebuie din moment ce am iesit cu al doilea; stiu ca o sa ma catalogati, dar nu ma intereseaza, stiu ca nu e bine ce fac, cu cel de al doilea am inceput aceasta “relatie” dintr-o greaseala, dar s-a intamplat. Imi place, ne simtim bine impreuna, adevarat ca momentele sunt cam putine, dar as vrea sa iau o decizie, imi este greu pentru ca la primul tin, iar al doilea e altceva, doar ca cu al doilea e mai greu ca el nu prea e deschis, nu stiu ce simte, ce gandeste, daca ma place, ma gandesc ca poate ii este teama sa se deschida din cauza situatiei ca mai exista si altcineva in viata mea, sa nu il las, nu stiu zic si eu, nu vorbeste de sentimente, de ce isi doreste, imi spune doar ca ii este dor de mine, nu ca sunt frumoasa, ca ii place cum imi sta intr-o rochie sau altceva, imi pare distant din acest punct de vedere si pentru mine este important sa vada ca am o coafura noua, sa observe lucruri, sa fie atent la mine. Am vazut ca sunt si barbati pe aici, poate ma ajutati si imi spuneti de ce este asa rezervat, cred ca ar fi mai bine putina transparenta, ne-ar ajuta pe amandoi.

     

     

    Cand am vazut titlu m-a gandit ca "Oau! Uite o femeie care recunoaste ca ii place sex in trei, cu doi barbati!".
    Dezamagire.

  •  
    • 742 mesaje
    22 Mai 2021, 00:30
    0 0
    Daca sint 2..eu zic sa incerci cu 3..de ce nu cu 4..
  •  
    • 742 mesaje
    24 Mai 2021, 09:31
    0 0
    Dupa parerea mea,masoara scula de 10 ori si dupa aceea decizi .O despartire dupa 2 ani eu zic ca e usoara,dar dute pe la manastiri ca e de bine .
  •  
    • 3 mesaje
    1 Ian 2022, 23:50
    0 0
    EuEva91 said:Salutare, numele meu nu conteaza, conteaza ca imi plac 2 barbati, unul este iubitul meu de 2 ani si celalalt este cel cu care ma intalnesc de 2 luni. Nu o sa va povestesc de relatia mea de 2 ani ca este clar ca nu este ceea ce trebuie din moment ce am iesit cu al doilea; stiu ca o sa ma catalogati, dar nu ma intereseaza, stiu ca nu e bine ce fac, cu cel de al doilea am inceput aceasta “relatie” dintr-o greaseala, dar s-a intamplat. Imi place, ne simtim bine impreuna, adevarat ca momentele sunt cam putine, dar as vrea sa iau o decizie, imi este greu pentru ca la primul tin, iar al doilea e altceva, doar ca cu al doilea e mai greu ca el nu prea e deschis, nu stiu ce simte, ce gandeste, daca ma place, ma gandesc ca poate ii este teama sa se deschida din cauza situatiei ca mai exista si altcineva in viata mea, sa nu il las, nu stiu zic si eu, nu vorbeste de sentimente, de ce isi doreste, imi spune doar ca ii este dor de mine, nu ca sunt frumoasa, ca ii place cum imi sta intr-o rochie sau altceva, imi pare distant din acest punct de vedere si pentru mine este important sa vada ca am o coafura noua, sa observe lucruri, sa fie atent la mine. Am vazut ca sunt si barbati pe aici, poate ma ajutati si imi spuneti de ce este asa rezervat, cred ca ar fi mai bine putina transparenta, ne-ar ajuta pe amandoi.

     

    Lasa-i pe amândoi. Cum ai spus... dacă simțeai ceva pe bune pt primul, nu te atragea al doilea, iar al doilea... parca nici ala nu e cum trebuie. Nu-l mai incurca pe primul, măcar.