Neintelegeri...cu sotia

  •  
    • 1 mesaje
    3 Nov 2020, 00:08
    0 0
    ...
    Acest mesaj a fost editat de către Enigmatic89: 10 Nov 2020, 05:47
  •  
    • 84 mesaje
    9 Nov 2020, 14:04
    0 0
    Enigmatic89 said:Buna seara tuturor,am si eu o problema despre care n-am vorbit cu nimeni pana acum insa vreau sa aud parerea unor femei daca e corect sau nu situatia respectiva. Am 31 de ani,suntem impreuna de aproape 12 ani,casatoriti de 2 ani,avem un copil de 2 ani si problemele au inceput sa apara inainte de a naste...stiti voi nevoile sotului sunt date la o parte nu prea mai au asa importanta ca inainte;bun am inteles ca atebtie sporita merita copilul insa chiar la asta nu credeam ca se v-a ajunge... In dimineata aceasta ea fiind la munca eu simteam nevoia foarte mare de ea,de a ma satisface,ea n-a luat in serios...bineinteles...i-am zis ca....de fapt i-am reamintit ca mi-ar placea un accesoriu feminin cu care in trecut n-am avut probleme acum na ca nu mai are...ma rog s-a facut seara mi-a zis ca trebuie sa se uite la Vlad,acel serial de pe pro tv,si am zis ok. Daca toate astea sunt mai importante decat satisfacerea sotului atunci o sa recurg "alte variante",pe care le-am respins din loialitate. Sunt deschis la discutie,nu sunt timid,astept intrebari-sugestii.Multumesc

     

     

    Tu vrei sa o inseli da' sa nu-ti spunea lumea curvar?

  •  
    • 615 mesaje
    9 Nov 2020, 19:22
    1 0
     In dimineata aceasta ea fiind la munca eu simteam nevoia foarte mare de ea,de a ma satisface... toate astea sunt mai importante decat satisfacerea sotului atunci o sa recurg "alte variante",pe care le-am respins din loialitate...

     Eu m-am cam pierdut la partea cu satisfacerea sotului. Nu stiam ca asta e rolul sotiei, si mai ales in timpul serviciului (cum de-a indraznit sa nu te satisfaca pe tine in timp ce era la munca?). Sincer cred ca nu ai varsta emotionala mai mare cu mult decat a copilului tau. O femeie care face un copil are nevoie de sustinere si nu de plagaciosi nesatisfacuti. Mai ales ca femeia mai si lucreaza!

    Nu a zis nimeni ca trebuie sa se opreasca relatia sexuala cand apare un copil, dar te-ai intrebat cumva daca tu o mai atragi? Poate chiar tu esti problema (si asa vorbesti numai despre tine in descrierea problemei). Te-ai intrebat vreodata daca femeia asta dupa ce ca are un job si creste un copil, nu cumva are nevoie sa se si relaxeze? Tu participi la cresterea copilului? Cum o sustii? Ca imi pari cam relaxat.

    Auzi tu, nu ma satisface sotia, vorbesti singur nu alta...


    Acest mesaj a fost editat de către amizade: 9 Nov 2020, 19:24
  •  
    • 742 mesaje
    13 Nov 2020, 00:16
    0 0
    Pisica și femeia nu stă la oricine în brațe, după părerea mea....cred că sa rupt lanțul de iubire Eu am mai spus-o și o mai spun..într-o relație trebuie să existe o prietenie la maxim.Cert este că în aceea familie sa întâmplat ceva, dacă cele două personaje nu se pun la masa să discute ,sigur nu e de bine.Nu poți da vina pe unul sau pe altul,amindoi au vină.
  •  
    • 175 mesaje
    16 Dec 2020, 00:06
    0 0
    amizade said:
     In dimineata aceasta ea fiind la munca eu simteam nevoia foarte mare de ea,de a ma satisface... toate astea sunt mai importante decat satisfacerea sotului atunci o sa recurg "alte variante",pe care le-am respins din loialitate...

     Eu m-am cam pierdut la partea cu satisfacerea sotului. Nu stiam ca asta e rolul sotiei, si mai ales in timpul serviciului (cum de-a indraznit sa nu te satisfaca pe tine in timp ce era la munca?). Sincer cred ca nu ai varsta emotionala mai mare cu mult decat a copilului tau. O femeie care face un copil are nevoie de sustinere si nu de plagaciosi nesatisfacuti. Mai ales ca femeia mai si lucreaza!

    Nu a zis nimeni ca trebuie sa se opreasca relatia sexuala cand apare un copil, dar te-ai intrebat cumva daca tu o mai atragi? Poate chiar tu esti problema (si asa vorbesti numai despre tine in descrierea problemei). Te-ai intrebat vreodata daca femeia asta dupa ce ca are un job si creste un copil, nu cumva are nevoie sa se si relaxeze? Tu participi la cresterea copilului? Cum o sustii? Ca imi pari cam relaxat.

    Auzi tu, nu ma satisface sotia, vorbesti singur nu alta...

     Bravooo!!!!! Barbatii nu sunt niciodata de vina pentru comportamentul ``neinteles`` al femeilor, misoginii dracu! Vor doar sa fie slugariti.

  •  
    • 742 mesaje
    17 Dec 2020, 19:37
    0 0
    Carmen...e așa discutabil subiectul,sunt și bărbați de 2 lei ,dar sunt și femei de 2 lei. Pardon.
  •  
    • 84 mesaje
    20 Dec 2020, 17:00
    0 0
    Alin42 said:Carmen...e așa discutabil subiectul,sunt și bărbați de 2 lei ,dar sunt și femei de 2 lei. Pardon.

     

    Tu esti barbat de 1,99? Lei

  •  
    • 742 mesaje
    21 Dec 2020, 14:50
    0 0
    Nu mă dau pe 10 că tine !!!!