Fantezie BDSM

  •  
    • 3 mesaje
    22 Aug 2020, 18:09
    0 0
    Hey. Eu si iubitul avem o viata sexuala destul de activa si am mai incercat chestii noi care sa rupa monotonia, gen rolplay, catuse, nipple clamps, spanking, bici, cravasa...de ceva timp mi-a propus sa incercam si cu urzici. Credeti ca pot avea vreun fel de alergie la urzici, sau ca mancarimile/usturimile pot dura mai mult de cateva minute/ zeci de minute?
  •  
    • 175 mesaje
    25 Aug 2020, 23:59
    0 0
    deenissa93 said:Hey. Eu si iubitul avem o viata sexuala destul de activa si am mai incercat chestii noi care sa rupa monotonia, gen rolplay, catuse, nipple clamps, spanking, bici, cravasa...de ceva timp mi-a propus sa incercam si cu urzici. Credeti ca pot avea vreun fel de alergie la urzici, sau ca mancarimile/usturimile pot dura mai mult de cateva minute/ zeci de minute?

     Pe bune???? Daca tot trebuie sa ia cineva bataie cu chestiile astea de tortura, create de dereglati psihic pentru dereglati psihic, sa ia el bataie, da-l dracu de parazit inutil (ca doar deh, asa sunt toti barbatii). De ce sa te doara pe tine cand poate sa il doara pe el?