69cu iubita.

  •  
    • 1 mesaje
    4 Iul 2020, 19:42
    0 0
    BUNA ma numesc Alexandru am 26 . Si de vreo 7 ani de cand sunt cu ea nu am incercat nici un sex oral. Deoarece ea nu vrea sa fie linsa. Facesitting 69.. Eu cu altele am facut toate mentinoate mai sus. Dar nu m-am simtit cu ar fi cu sotia. Ea nici atat.. nu vrea sa imi faca oral. Eu i am facut o data maxim 20 de secunde. Si ia placut, nu stiu dc sa intors!!!
  •  
    • 84 mesaje
    12 Iul 2020, 20:29
    0 0
    Alexandru69j said:BUNA ma numesc Alexandru am 26 . Si de vreo 7 ani de cand sunt cu ea nu am incercat nici un sex oral. Deoarece ea nu vrea sa fie linsa. Facesitting 69.. Eu cu altele am facut toate mentinoate mai sus. Dar nu m-am simtit cu ar fi cu sotia. Ea nici atat.. nu vrea sa imi faca oral. Eu i am facut o data maxim 20 de secunde. Si ia placut, nu stiu dc sa intors!!!

     

     

    Poate ai limba aspra.

  •  
    • 366 mesaje
    17 Iul 2020, 11:28
    0 0
    iar_igivansenior said:
    Alexandru69j said:BUNA ma numesc Alexandru am 26 . Si de vreo 7 ani de cand sunt cu ea nu am incercat nici un sex oral. Deoarece ea nu vrea sa fie linsa. Facesitting 69.. Eu cu altele am facut toate mentinoate mai sus. Dar nu m-am simtit cu ar fi cu sotia. Ea nici atat.. nu vrea sa imi faca oral. Eu i am facut o data maxim 20 de secunde. Si ia placut, nu stiu dc sa intors!!!

     

     

    Poate ai limba aspra.

       Sau  prea  mica!