Mic dejun cu Cheerios

  •  
    • 10 mesaje
    5 Iun 2020, 16:24
    0 0
    Nu de mult timp, am descoperit ca la micul dejun pot folosi si cereale sanatiase, fara adaos de zaharuri, cu o gama larga de nutrienti, datorita campaniei de testare organizata de Buzzstore si Nestle. Am primit noile sortimente de cereale Cheerios cu ovaz si Cheerios cu ovaz, mar si scortisoara. Ne-au cucerit pe toti prin gustul delicios si eu sunt multumita ca la micul fejun acestea ne ofera o importanta sursa de fibre si ca le pot integra cu usurinta in mai multe preparate. Cerealele Cheerios le putem combina cu diferite tipuri de lapte, cu iaurt, miere, etc.Este important faptul ca nu contin arome artificiale sau ulei de palmier si nu necesita timp de hodratare. Pentru diversificarea micului dejun, am introdus Cherealele Cheetios in mai multe preparate, dintre care: mini clatite cu cereale Cheerios Ovaz, Briose cu sos de mere si Cheerios Ovaz, mar si scortisoara, smoothie cu banane, afine si cereale Cheerios Ovaz si multe altele. Recomand cu drag tuturor sa incerce aceste cereale. #buzzCheerios #nestlecerealeintegrale #noilecheeriosovaz #choosewholegrains
    Acest mesaj a fost editat de către alisoniaaa: 5 Iun 2020, 16:24