Sugar Dating - DA sau BA?

  •  
    • 2 mesaje
    4 Mai 2020, 15:43
    0 1
    Ce parere aveti despre sugar dating bla bla bla.
    Nu, ma intereseaza daca macar o data in viata v-ati gandit la asta, daca este cineva in prezent care se intalneste cu un barbat mai matur decat ea si cu mai multi bani, fara sa punem eticheta si sa-l numim sugar daddy pe el (poate v-ati si casatorit cu un asemenea barbat) si care sunt dezavantajele unei astfel de relatii. (ca avantajele le stiu) Multumesc frumos pt contributie :)
  •  
    • 84 mesaje
    4 Mai 2020, 19:30
    0 0
    ElnaAsti said:Ce parere aveti despre sugar dating bla bla bla.
    Nu, ma intereseaza daca macar o data in viata v-ati gandit la asta, daca este cineva in prezent care se intalneste cu un barbat mai matur decat ea si cu mai multi bani, fara sa punem eticheta si sa-l numim sugar daddy pe el (poate v-ati si casatorit cu un asemenea barbat) si care sunt dezavantajele unei astfel de relatii.

     

    Cam ramai nefu...

  •  
    • 144 mesaje
    5 Mai 2020, 22:53
    0 0
    stiu destui barbati care umbla cu femei bogate desi par sa le fie mame
  •  
    • 13 mesaje
    9 Mai 2020, 07:08
    0 0
    "dragu mi badea cărunt fițe încet da fute mult" sunt destule femei dar și bărbați care practica acest sport. Chiar cunosc o domnita din vecine, e căsătorită are aproximativ 28 de ani sotul ei are tot asa și umbla cu un domn de vreo 50 de ani, e dispusa sa divorțeze pentru a-l 2 lea
  •  
    • 84 mesaje
    10 Mai 2020, 20:53
    1 0
    misteryman said:"dragu mi badea cărunt fițe încet da fute mult" sunt destule femei dar și bărbați care practica acest sport. Chiar cunosc o domnita din vecine, e căsătorită are aproximativ 28 de ani sotul ei are tot asa și umbla cu un domn de vreo 50 de ani, e dispusa sa divorțeze pentru a-l 2 lea

     

    Tu faci confuzie. Daca doamna e casatorita, se numeste adulter, inselat, amantlac, nicidecum Sugar Mos.

  •  
    • 13 mesaje
    11 Mai 2020, 06:55
    0 0
    Poți sa ii zici cum vrei, dacă ei ii place moșu și sotul e conștient de situație
  •  
    • 84 mesaje
    11 Mai 2020, 12:47
    0 0
    misteryman said:Poți sa ii zici cum vrei, dacă ei ii place moșu și sotul e conștient de situație

     

    Pai tu ziceai de Sugar Dating, ceea ce nu se aplica in exemplul taui.

  •  
    • 20 mesaje
    16 Mai 2020, 13:04
    0 0
    Potenta k,a,m,a.g,r.a.
    suplimente potenta, sub forma de tablete sau gel de la fima consacrata Ajanta pharma,
    100% originale,
    pret promotional.

    Relatii si comenzi pe whatsApp,

    0748900069
  •  
    • 175 mesaje
    24 Mai 2020, 00:03
    0 0
    Asta e prostitutie mascata. Daca bosorogul accepta ideea de a fi o nulitate in ochii unei femei care sa se prefaca doar ca il iubeste, in timp ce ii cheltuieste banii, e treaba bosorogului. Dar eu ma voi marita atunci cand voi iubi cu adevarat un barbat. Banii se fac, daca esti suficient de destept. 
  •  
    • 2 mesaje
    29 Iun 2020, 15:10
    0 0
    simona_carmen said:Asta e prostitutie mascata. Daca bosorogul accepta ideea de a fi o nulitate in ochii unei femei care sa se prefaca doar ca il iubeste, in timp ce ii cheltuieste banii, e treaba bosorogului. Dar eu ma voi marita atunci cand voi iubi cu adevarat un barbat. Banii se fac, daca esti suficient de destept. 

     da pai nu am zis nimic despre faptul ca nu trebuie sa existe iubire sau chimie, sau atractie sau whatever. Pur si simplu eram curioasa mai mult de diferenta de varsta si de faptul ca in cele din urma devii o "intretinuta"

  •  
    • 175 mesaje
    26 Aug 2020, 00:18
    0 0
    ElnaAsti said:
    simona_carmen said:Asta e prostitutie mascata. Daca bosorogul accepta ideea de a fi o nulitate in ochii unei femei care sa se prefaca doar ca il iubeste, in timp ce ii cheltuieste banii, e treaba bosorogului. Dar eu ma voi marita atunci cand voi iubi cu adevarat un barbat. Banii se fac, daca esti suficient de destept. 

     da pai nu am zis nimic despre faptul ca nu trebuie sa existe iubire sau chimie, sau atractie sau whatever. Pur si simplu eram curioasa mai mult de diferenta de varsta si de faptul ca in cele din urma devii o "intretinuta"

     Intre noi fie vorba (pentru ca nu ne citeste nimeni), diferenta de varsta chiar conteaza. Si cand e el mai mare, dar si cand e ea mai mare. Fiecare ar trebui sa isi vada de treburile lui in decada lui de varsta. Iar referitor la statutul de intretinuta, daca te intre tine sotul, nu stiu de ce ar fi o problema. Sau ai prefera sa fie invers, sa nasti si sa fii nevoita sa iti lasi copilul de 6 saptamani cu mama ta doar ca sa te duci la serviciu la 6 saptamani dupa nastere, pentru ca sotul nu este in stare sa se zbata pentru un post mai bun si mai bine platit? Sa fii nevoita sa intretii tu o putoare sau un incapabil doar din ``orgoliul`` tau de ``non-intretinuta``? Sa vezi atunci cum e!!