Am nevoie de raspunsuri urgenttttt

  •  
    • 8 mesaje
    2 Mai 2020, 05:39
    0 1
    Hello Womas, am o problema in care nici eu nu stiu ce sa fac. Este vorba de iubitul meu care am o relatie cu el de 6 luni, dar nu stiu ce simt din pacate. Am avut in trecut o realtie de 5 ani, nu va ganditi ca  nu am uitat sau ma gandesc la trecut , doar ca ma deranjeaza relatia actuala pentru ca iubitul meu a devenit cam obsedat de mine in ce sens, ma urmareste tot ce fac, ma intreaba chesti cand dormi, imi ureste prieteni si este egoist, iar eu cu prieteni lui nu am nimic, aici mi-a pus capac, vrea tot timpul sa stea cu mine, iar eu m-am cam plictisit de el.... pentru ca mereu am adus ceva nou in relatia nostra, dar el nimic. Serios? Ba cu ai mei, ba cu prieteni mei, ba cu neamurile, dar el nimic. Este un baiat extraordinar, nu este zgarcit, ma ajuta si ma sustine in toate punctele de vedere, darrrrr exista un dar, eu nu pot avea viatra lui monotona cum o are el, sunt o fire mai expansiva, tin la persoane din jurul meu, si nu pot avea viata lui plictisitoare. Nu stiu ce naiba sa fac, el nico=i nu viseaza sa  rupem relatia, ii gasesc motive, nimic, il insult nimic, oare e masochist? Inima mea nu vrea sa-l primeasca, nu stiu de ce, in fostele mele relati nu am fost plictisita sub nici o forma, si au fost alte motive de despartire, dar barbatul asta mi-a pus capac aici, mectionez ca inca mai tin la fostul cel de 5 ani, find parasit de mine pentru motive ca s-a bagat oameni in relatia nostra iar el a ales, iar eu l-am parasit, fostul meu iubit nici acum nu are o relatie, m-a cautat dar eu am fost dura cu el si orgoliul m-a facut sa cad in groapa mai rau, nu sufar, poare mai tin si la fost, cred dar sincer chiar nu stiu ce simt, ce fac? Cum imi pot da seama? Sa-l parasesc nu pot ca il ranasesc dar nici nu pot sta asa.... cum il fac sa fuga de mine? Pentru ca indiferent ce voi face el nu renunta.
  •  
    • 13 mesaje
    2 Mai 2020, 07:17
    0 0
    Nu așteptai de la un bărbat rsp dar: Gagiu asta a tău a dezvoltat o "mica"obsesie pentru tine, nu e bine și nici usor sa traiesti într-o relație din asta, ca să rupi o relație din asta hmmm... mutate undeva spune-i ca ai covid. Acuma in serios, primul pas e sa nu mai stai cu el, ii zici tu ceva, îl ocolești, nu ii rsp la tel/mesaje.
  •  
    • 175 mesaje
    24 Mai 2020, 01:11
    0 0
    Pai daca tu nu stii ce simti, noi, astia, care iti citim ineptiile, cum sa stim mai bine ca tine? Zau asa, esti ridicola.