Caut

  •  
    • 1 mesaje
    1 Mai 2020, 12:32
    0 0
    Stiu ca subiectul a fost foarte dezbătut pana acum si nu doresc sa deranjez prin postare. Insa,rog pe oricine poate sa imi ofere detalii sa o faca in privat . Eu caut o vrajitoare veritabila. Una Care sa stie sa faca orice i se cere. Nu babe cu ape,nu preoti,nu psihologi si nu sfaturi. O vrajitoare. Oricine are aceasta informatie este rugat politicos sa imi scrie. Va multumesc si ii rog pe cei care sunt impotriva temei de discutie,sa se abțină de la comentarii.
    Acest mesaj a fost editat de către raidaa: 1 Mai 2020, 12:33
  •  
    • 84 mesaje
    3 Mai 2020, 16:30
    0 0
    raidaa said:Stiu ca subiectul a fost foarte dezbătut pana acum si nu doresc sa deranjez prin postare. Insa,rog pe oricine poate sa imi ofere detalii sa o faca in privat . Eu caut o vrajitoare veritabila. Una Care sa stie sa faca orice i se cere. Nu babe cu ape,nu preoti,nu psihologi si nu sfaturi. O vrajitoare. Oricine are aceasta informatie este rugat politicos sa imi scrie. Va multumesc si ii rog pe cei care sunt impotriva temei de discutie,sa se abțină de la comentarii.

     

     

    Stiu un barbat vrajitor, are har, are mobil si te scoate din rahat. Il cheama Saruman.

  •  
    • 272 mesaje
    10 Mai 2020, 10:14
    0 0
    raidaa said:Eu caut o vrajitoare veritabila. 

    Adica una care isi odihneste calul in sufragerie si iti tine porcul atarnat de craca din fata pagodei? Sau una care oracaie cu broastele de pe lac? Intreab-o pe Zavo!

  •  
    • 13 mesaje
    24 Aug 2020, 19:54
    0 0
    Eu caut o ghicitoare va rooooooog!!!! Si vreau răspunsuri doar din experienta personală (preferabil nu voi sa va recomandați singure) . E o problemă foarte delicată (nu vreau comentarii aiurea, îmi iau propriile decizii) asa ca va rog O femeie serioasă și pricepută.
  •  
    • 3 mesaje
    23 Ian 2021, 18:25
    0 0
    annemarie8888 said:Eu caut o ghicitoare va rooooooog!!!! Si vreau răspunsuri doar din experienta personală (preferabil nu voi sa va recomandați singure) . E o problemă foarte delicată (nu vreau comentarii aiurea, îmi iau propriile decizii) asa ca va rog O femeie serioasă și pricepută.

     

    Cum te pot contacta?
  •  
    • 9 mesaje
    29 Ian 2021, 18:11
    0 0
    Buna ziua, tuturor celor de pe acest grup! Am rascolit internetul si am luat cateva tepe pana sa gasesc aceasta persoana de pe un alt forum, aproape ca imi pierdusem speranta ca as putea sa-mi recuperez sotul din mrejele amantei, dar cu ajutorul magiei negre, desi multi se tem de ea, eu chiar nu am avut nimic dupa ce am practicat acel ritual pe care mi l-a dat sa-l fac! Din cate se stie, luna martie e luna in care se fac cele mai puternice vraji, dar si in posturi, doar vrajitoarele adevarate sunt active in aceasta perioada! Contul de Facebook e Popescu Cris (Magic) sau puteti da copy-paste la https://m.facebook.com/cristina.popescu01?tsid=0.803911716346612&source=result si acesta e contul unde puteti discuta cu persoana de contact care tine legatura cu o doamna in varsta de la tara ce practica magia neagra, pretul e unul modic as putea spune, in comparatie cu hoatele care nu se apropie fara 200 de euro. Mi-a rezolvat problema si m-am gandit sa impartasesc experienta mea cu voi. Nu ma pretez la comentarii rautacioase si nu voi raspunde la mesaje care vor avea ca scop aruncarea cu noroi in mine sau in persoana la care am apelat, pt ca stiu ca vor fi "vrajitoare" care intra pe forum ca sa strice imaginea altora numai sa elimine concurenta!
  •  
    • 100 mesaje
    14 Mar 2021, 12:25
    0 0
    Zicea ceva mai sus o fata, Ane Marie, asa ca ma prezint și eu pe mine însămi. Buna seara, eu sunt Viviana, ghicesc in Tarot, ședințele la mine durează o ora, pot avea loc și telefonic, și nu sunt întrerupte de nimeni. Fac cu foarte mare drag și cu implicare acest lucru, este pentru mine un dar pe care îl prețuisc cu adevarat, iar faptul ca pot călăuzi oameni este o binecuvântare pe care o am, o port, si pe care am iubit-o și am sa o iubesc mereu. Dacă veți apela la mine va voi îndruma sa nu mai credeți in farmece sau făcături, va voi ajuta sa va reamintiți cata forța aveți in voi insiva, și voi încerca sa va reamintesc cata fericire puteți avea in jurul vostru, in caz ca ați uitat. Ma puteți contacta oricând la numărul de telefon 0733832678.
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 14 Mar 2021, 12:28