CORONAVIRUS

  •  
    • 366 mesaje
    9 Mar 2020, 12:12
    0 0

      Buna  Dragilor!
       Cum  stati  cu  moralul , acum  cand  acest  virus  nenorocit  ne  bantuie  fiecare  clipa  a  vietii??
    Va  mai  sarutati , mai  dormiti  in  acelasi  pat ??:)):)):))
  •  
    • 175 mesaje
    11 Mar 2020, 00:27
    0 0
    omulcumartoaga said:
      Buna  Dragilor!
       Cum  stati  cu  moralul , acum  cand  acest  virus  nenorocit  ne  bantuie  fiecare  clipa  a  vietii??
    Va  mai  sarutati , mai  dormiti  in  acelasi  pat ??

     Ma, da, cuplurile si-au luat masuri speciale de precautie pe timpul epidemiei de coronavirus: 
    1: Nu se mai saruta, sug p...la, ca sa nu transmita virusul din gura in gura.
    2: Nu mai dorm in acelasi pat, el doarme pe pres la intrare. In cazul in care a luat coronavirus, sa nu se mai deranjeze femeia sa il duca la spital. Ii da un sut si pleaca singur.
    3: Cea mai importanta masura de precautie e sa stea departe de tampitii de pe forum care intreaba lucruri ``dastepte``. Asa ca tine...

  •  
    • 366 mesaje
    11 Mar 2020, 10:20
    2 0
    simona_carmen said:
    omulcumartoaga said:
      Buna  Dragilor!
       Cum  stati  cu  moralul , acum  cand  acest  virus  nenorocit  ne  bantuie  fiecare  clipa  a  vietii??
    Va  mai  sarutati , mai  dormiti  in  acelasi  pat ??

     Ma, da, cuplurile si-au luat masuri speciale de precautie pe timpul epidemiei de coronavirus: 
    1: Nu se mai saruta, sug p...la, ca sa nu transmita virusul din gura in gura.
    2: Nu mai dorm in acelasi pat, el doarme pe pres la intrare. In cazul in care a luat coronavirus, sa nu se mai deranjeze femeia sa il duca la spital. Ii da un sut si pleaca singur.
    3: Cea mai importanta masura de precautie e sa stea departe de tampitii de pe forum care intreaba lucruri ``dastepte``. Asa ca tine...
      Vad  ca  esti  patrunsa  pana  in  maduva  de  .....problema!  Multa sanatate  si  ai  grija  de  tine!

     


    Acest mesaj a fost editat de către omulcumartoaga: 11 Mar 2020, 10:21
  •  
    • 970 mesaje
    24 Mar 2020, 14:40
    0 0
    Cred ca stau bine cu moralul, având in vedere ca ma supăra anumite lucruri, cum ar fi tusea și strănutul. Tu cum ești omule? Dar mârțoaga?
  •  
    • 84 mesaje
    24 Mar 2020, 17:22
    0 0
    GirlOnline said:Cred ca stau bine cu moralul, având in vedere ca ma supăra anumite lucruri, cum ar fi tusea și strănutul. Tu cum ești omule? Dar mârțoaga?

     

    Probabil a patit ca si mine, l-a bagat administratorul siteului in carantina.

  •  
    • 970 mesaje
    24 Mar 2020, 22:01
    0 0
    La câți utilizatori mai activează pe aici, își permit adminii . Rad, dar de fapt sunt trista... adică nu mai avem mârțoaga? Tu ce faci, Igi ( același Igi pe care-l știu?), cum ești?
  •  
    • 84 mesaje
    25 Mar 2020, 16:45
    0 0
    GirlOnline said:La câți utilizatori mai activează pe aici, își permit adminii . Rad, dar de fapt sunt trista... adică nu mai avem mârțoaga? Tu ce faci, Igi ( același Igi pe care-l știu?), cum ești?

     

    Acelasi, cu alta palariei.
    Muncesc cu drag si spor.
    Nu stiu nimic despre martoaga. Am presupus doar ca a patit la fel ca mine, de a trebuit sa-mi fac un alt cont. Cica scriam prea mult despre futut, iar unei utilizatoare nu i-a placut. Bad people, bad!
    Tu ce faci? Cum e "vremea" pe la tine?

  •  
    • 970 mesaje
    26 Mar 2020, 12:38
    0 0
    De izolare totala, Igi. Sigur, mai avem câțiva inconștienți care umbla ca dezmeticii... Sper doar sa treacă nebunia asta.
    Acest mesaj a fost editat de către GirlOnline: 26 Mar 2020, 12:38
  •  
    • 84 mesaje
    26 Mar 2020, 21:00
    0 0
    GirlOnline said:De izolare totala, Igi. Sigur, mai avem câțiva inconștienți care umbla ca dezmeticii... Sper doar sa treacă nebunia asta.

     

    O sa treaca!